ARTYKUŁY

  Współczesny Salon Gdyński - konkurs dla projektantów

  W dniach 25-28.08.2016 r. odbędzie się w Gdyni VI już edycja Weekendu Architektury. Podobnie jak w poprzednich latach, jednym z towarzyszących mu wydarzeń będzie konkurs dla projektantów wnętrz, połączony z wystawą i debatą pokonkursową.

  więcej

  Zapowiedź: Targi Zaprojektowani - III edycja

  III edycja Targów w ramach "Zaprojektowanych.Krakowskich Spotkań z dizajnem" zbliża się wielkimi krokami! Poprzednia edycja zgromadziła prawie 7000 odwiedzających! Głównym celem targów jest promowanie polskich młodych projektantów wnętrz i produktu oraz artystów skupionych wokół idei kreowania pięknych przedmiotów użytkowych

  więcej

  STYL I WYRAFINOWANIE - KOLEKCJA ESSENTIEL OD SABA ITALIA

  ESSENTIEL, nowa sofa SABA powstała w konkretnym celu. Nie przeładowana, miękka i zapraszająca, z punktu projektu wspaniale łączy proste skandynawskie kształty z tradycyjną włoską klasą. Typowe dla SABA drobiazgowe przywiązywanie znaczenia do szczegółów widoczne jest na przeszyciach tylnich poduch, lamówkach (w kolorze szarym lub sznurka) jak i atrakcyjnym lakierowanym podnóżku.

  więcej

  DZIKIE POLA. HISTORIA AWANGARDOWEGO WROCŁAWIA – WYSTAWA W ZAGRZEBIU

  Muzeum Sztuki Współczesnej w Zagrzebiu i Muzeum Współczesne Wrocław zapraszają na wystawę "Dzikie pola. Historia awangardowego Wrocławia", która prezentowana jest w ramach w Chorwacji w ramach w ramach programu Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

  więcej

  Wystawa: Stalowa Wola w akwarelach Bronisława Chudzyńskiego

  Muzeum Regionalne w Stalowej Woli zaprasza na wystawę prac inżyniera i konstruktora Bronisława Chudzyńskiego.Prezentowana grupa akwarel stanowić będzie fragment zbioru prac, które Chudzyński na krótko przed śmiercią sprzedał Dyrekcji Huty Stalowa Wola. Prawdopodobnie miało być ich 50 sztuk.

  więcej

  WZORNIK 2.0: Z WIDOKIEM NA BETON

  WZORNIK 2.0 to kontynuacja zeszłorocznego cyklu warsztatów dla dzieci, które przybliżały najmłodszym najważniejsze idee architektury modernistycznej. Kontynuujemy tę myśl, skupiając się na współczesnym konstruowaniu przestrzeni miejskich w oparciu o wypracowane przez modernistów zasady projektowania, budowania i dekorowania.

  więcej

  Wystawa City Visions

  Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Wybrzeże zaprasza na wystawę City Visions zorganizowaną przez Towarzystwo Urbanistów Polskich, Komitet Przestrzennego Zagospodarowania Kraju Polskiej Akademii Nauk oraz Politechnikę Gdańską

  więcej

  Spacery architektoniczne

  Lato to najlepsza pora na poznawanie architektury na całym powietrzu. Dla architektów, projektantów, studentów i wszystkich amatorów miejskich krajobrazów - prezentujemy listę najciekawszych spacerów i wycieczek architektonicznych i historycznych (choć nie tylko!).

  więcej

  Ogłoszenie o przetargu na Centrum Lokalne Plac Grunwaldzki na Żoliborzu

  Trwa faza pilotażowa Projektu Warszawskie Centra Lokalne polegająca na opracowaniu projektu koncepcyjnego wybranej lokalizacji we współpracy z lokalną społecznością. W ramach tej fazy Dzielnica Żoliborz zaprasza wykonawców do składania ofert na opracowanie wielobranżowej koncepcji architektoniczno-urbanistycznej Centrum Lokalnego na placu Grunwaldzkim w dzielnicy Żoliborz wraz z przeprowadzeniem konsultacji społecznych.

  więcej

  Konferencja Ochrona Dziedzictwa Architektury i Urbanistyki Polskiej II połowy XX wieku

  Od szeregu lat jesteśmy świadkami rozwijającego się procesu usuwania z naszej przestrzeni kulturowej wartościowych dzieł architektury współczesnej zrealizowanej przez wybitnych polskich twórców w latach 1945-1989.

  więcej

TOP 10:

dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

}
ładowanie...
 
 
 
Zapisz się do newslettera

Adres e-mail

 
 
Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj