ARTYKUŁY

  Starachowice OD Nowa - konkurs na opracowanie aktualizacji koncepcji architektonicznej parku miejskiego w Starachowicach

  Przedmiotem Konkursu jest sporządzenie aktualizacji koncepcji urbanistyczno-­architektonicznej zagospodarowania terenu parku w Starachowicach, jako twórczej pracy projektowej. Główna nagroda to 25 tysięcy zł.

  więcej

  Forum Gdańsk – rewitalizacja historycznego Targu Siennego i Targu Rakowego

  Forum Gdańsk zaoferuje 62 000 m2 powierzchni komercyjnej, na której znajdzie się około 220 lokali handlowych i usługowych, największe w Trójmieście wieloekranowe kino, klub fitness, restauracje i kawiarnie oraz wielopoziomowy parking na około 1 100 miejsc. W ramach kompleksu powstanie też zupełnie nowa przestrzeń publiczna.

  więcej

  9 kreatywnych podarunków pod choinkę. Jak wybrać najlepszy prezent dla niej, dla niego i dla dziecka?

  Z roku na rok rośnie liczba osób kupujących prezenty przez internet. Według raportu przeprowadzonego przez Deloitte aż 44% Polaków deklaruje, że świąteczne upominki będzie wybierać przez sklepy internetowe. Ty też w tym roku rezygnujesz z grudniowej wizyty w galerii handlowej? Zobacz, jakie prezenty możesz znaleźć dla swojej mamy, koleżanki, męża, przyjaciela i dziecka bez wychodzenia z domu.

  więcej

  Costal - nowa kolekcja Astro Lighting: nie tylko wybrzeże i łazienka.

  Inspirująca kolekcja oświetlenia firmy Astro Lighting nie daje się zaszufladkować. Nowa linia opraw oświetleniowych Costal, to nie tylko wyjątkowy design, wysokie klasy szczelności czy szlachetny mosiądz jako materiał, z którego wykonana jest cała kolekcja. To przede wszystkim nieograniczone możliwości kreowania przestrzeni i wystroju wnętrza dzięki wszechstronności tych opraw.

  więcej

  Kiedy luksus staje się nowym standardem

  Mój dom, mój samochód, moja łazienka: umywalki ze stali emaliowanej Kaldewei definiują nową wartość. Ahlen, listopad 2016. – W dzisiejszych czasach symbolami wysokiego statusu społecznego oraz luksusu są już nie tylko szybki samochód i egzotyczne podróże. Własny dom czy wymarzone mieszkanie stały się miejscem, w którym możemy do woli cieszyć się największym dostępnym naszej cywilizacji luksusem: wolnym czasem spędzanym w gronie najbliższych i rodziny.

  więcej

  Konkurs architektoniczny na koncpecję zagospodarowania alei Jana Pawła II w Szczecinie

  Przedmiotem konkursu jest wykonanie i zaprezentowanie przez Uczestników, przeznaczonej do realizacji, koncepcji zagospodarowania fragmentu alei Papieża Jana Pawła II - pomiędzy placem Lotników i placem Żołnierza Polskiego w Szczecinie. Nagroda główna w konkursie to 30 000 zł.

  więcej

  Warszawa nagrodziła architektów

  W środę, 7 grudnia podczas uroczystej gali w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana nagrodzono laureatów pierwszej i drugiej edycji Nagrody Architektonicznej Prezydenta m.st. Warszawy. - Nagrodziliśmy piękne obiekty, które wpisały się w krajobraz Warszawy, tworząc przestrzeń przyjazną dla mieszkańców - mówi Prezydent m.st. Warszawy.

  więcej

  Aku.ura Miasta Wokół Zaułka: prezentacja wyników warsztatów

  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie podsumowujące profesjonalne warsztaty projektowe dotyczące przyszłości kwartału zabudowy w okolicach Zaułka Solnego. Będzie to okazja do przeprowadzenia dyskusji oraz dokonania wyboru pracy do dalszego procesu projektowego.

  więcej

  Nowości w firmie Izopanel Sp. z o.o.

  Dzięki funduszom unijnym uzyskaliśmy dotację na realizację projektów: „Rozwój działalności firmy IZOPANEL w zakresie wzornictwa użytkowego i przemysłowego” i „Wdrożenie nowej technologii tworzenia kompozytowego rdzenia w płytach warstwowych”.

  więcej

  Nieergonomiczny open space kosztuje nas 1,5h dziennie

  Według badania Skanska, JLL i ABSL zaledwie 13 proc. organizacji nadal stosuje gabinetowy model biura – w polskich firmach dominuje open space. Jednak badacze brytyjskiego Exeter University wykazali, że komfort pracy spada w nim nawet o 32 proc., a o 15 proc. obniża się efektywność pracowników.

  więcej

TOP 10:

dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

}
ładowanie...
 
 
 
Zapisz się do newslettera

Adres e-mail

 
 
Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj