ARTYKUŁY

  Warsztaty umiejętności zarządzania czasem oraz organizacji i efektywności pracy architekta

  Warsztaty prawidłowego zarządzania czasem. Podczas szkolenia uczestnicy wykonują ćwiczenia uczące lepszej organizacji pracy, poprawiające motywację i ułatwiające zrozumienie przyczyn przeciążenia pracą.

  więcej

  Mnóstwo wystaw podczas Wawa Design Festiwal - przestawiamy progarm

  WAWA DESIGN FESTIWAL to spotkania, warsztaty i wystawy poświęcone szeroko pojętemu pojęciu designu. W dniach 3-11 września odbędzie się już czwarta edycja festiwalu. Tym razem wydarzenie upłynie pod hasłem "Synergia". Zapraszamy do zapoznania się z programem wystaw, które będzie można oglądać podczas festiwalu.

  więcej

  LAMBORGHINI ROAD MONUMENT - konkurs

  Międzynarodowy konkurs LAMBORGHINI ROAD MONUMENT organizowany jest w ramach Young Architects Competitions. Konkurs dotyczyć będzie nowego symbolu Lamborghini. Szczegóły poznamy niebawem (29 sierpnia), ale już teraz warto dodać tę datę do kalendarza i poznać pierwsze o tym konkursie.

  więcej

  Pełny program warsztatów podczas Wawa Design Festiwal 2016

  Tegoroczna, czwarta edycja Festiwalu WAWA DESIGN odbędzie się w dniach 3–11 września 2016 pod hasłem SYNERGIA. Podczas Festiwalu będzie możliwość wzięcia udziału w wielu różnych warsztatach. Przedstawiamy kompletny program warsztatów podczas WAWA DESIGN FESTIWAL.

  więcej

  Istniejące i wyburzone – perły powojennego modernizmu

  Niezwykły, unikatowy, eksperymentalny, ponadczasowy, kamień milowy polskiej architektury – to określenia, które pojawiły się odnośnie do Supersamu. W tym roku mija 10 lat od wyburzenia tego niezaprzeczalnie jednego z największych osiągnięć polskiej architektury po wojnie. Jak do tego doszło? Jak to możliwe, że tej klasy architektura została zniszczona?

  więcej

  Tu było, tu stało – spacery architektoniczne

  "Tu było, tu stało" to spacery architektoniczne po dzielnicy Śródmieście w Warszawie. Spacery odbywają się od wiosny, a przed nami kolejne tym razem już w nieco chłodniejszej, bo jesiennej aurze. Osoby, które jeszcze nie brały udziału w spacerach z cyklu "Tu było, tu stało" będą miały jeszcze do tego okazję we wrześniu i październiku.

  więcej

  Przetarg na zaprojektowanie budynku w zabudowie wielorodzinnej z częścią usługowo-handlową i garażami

  MSM "Energetyka" ogłasza przetarg na na wyłonienie Generalnego Projektanta budynku w zabudowie wielorodzinnej z częścią usługowo-handlową i garażami wielostanowiskowymi, z instalacjami wewnętrznymi, urządzeniami infrastruktury technicznej, elementami zagospodarowania terenu oraz placu budowy zlokalizowanego w Dzielnicy Mokotów.

  więcej

  Otwarte warsztaty Gila Peñalosy: Uliczna demokracja. Jak współtworzyć lepsze miasta?

  To ostatnia już okazja, by zapisać się do udziału w warsztatach Gila Peñalosy w Warszawie. Termin rejestracji upływa 28 sierpnia. Warsztaty publiczne „Uliczna demokracja” są częścią serii wydarzeń w ramach wizyty Gila Peñalosy w Warszawie.

  więcej

  Wernisaż wystawy "Rondo znaczy koło" - Anna Zaradny

  Cykliczność, powtórzenie, cyrkulacja. Wizualno-dźwiękowa struktura rozpisana przez Annę Zaradny w przestrzeni Galerii przyjmuje postać zapętlonej kompozycji, wirującej pomiędzy burzliwymi emocjami a chłodnym intelektem. Jest to niepokojąca podróż równocześnie w głąb i wzwyż, od absolutnego fizycznego i psychicznego dna po słodycz ekstazy...

  więcej

  Niecodzienny notes - Inspiration Pad

  Wrzesień to powrót do szkoły i czas zakupów artykułów papierniczych. Notes Inspiration pad przyda się nie tylko dzieciom w szkole, ale również dorosłym. Belgijskie studio projektowe TM przełamało konwencje zwyczajnych zeszytów tworząc niecodzienne i niezwykle kreatywne notesy, które z pewnością pobudzą do twórczej pracy i uwolnią masę nowych pomysłów.

  więcej

TOP 10:

dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

}
ładowanie...
 
 
 
Zapisz się do newslettera

Adres e-mail

 
 
Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj