ARTYKUŁY

  CENTRUM NAUKI W KOWNIE - BXBstudio Bogusław Barnaś

  Projekt Science Island łączy w sobie tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami, kształtując nowy obraz Kowna jako Litewskiej stolicy innowacji. Budynek wraz ze swoim otoczeniem tworzy główną, centralną oś całego założenia otwierającą się na zabytkowy most łączący stare miasto z dzielnicą przemysłową. Oś kompozycyjna, wzbogacona ścieżką doświadczeń, zakończona została heliostatem który odbija promienie słoneczne kierując je do wnętrza budynku.

  więcej

  Bezpłatne konsultacje z projektantami wnętrz w Forum Designu

  Forum Designu jako najlepsze miejsce do obcowania z designem rozpoczęło współpracę z biurem projektowym Bright Studio. Urządzenie przestrzeni, wybór dodatków, odpowiednia kolorystyka – o tym wszystkim będzie można porozmawiać z projektantami w Forum Designu 26 października.

  więcej

  Targi Warsaw Home - harmonogram wydarzeń na scenie głównej

  Targi Warsaw Home to najgorętsze designerskie wydarzenie nadchodzącego weekendu. Wielu wystawców, wykłady, warsztaty i spotkania z architektami i projektantami. Koniecznie sprawdź kompletny harmonogram wydarzeń Warsaw Home.

  więcej

  Targi Plakatu 2016

  Już po raz czwarty - a drugi raz w stolicy - organizatorzy zapraszają na Targi Plakatu, będące spotkaniem najlepszych grafików, ilustratorów i artystów, dzięki którym polski plakat przeżywa prawdziwy renesans. Organizatorzy przygotowali 4 piętra zapełnione wystawcami i oryginalnymi pracami.

  więcej

  Co dziś oznacza zrównoważony rozwój w aranżacji wnętrz? Warsztaty z Bilska de Beaupuy

  Bilska de Beaupuy, czyli duet Monika Bilska i Arabella de Beaupuy – twórczynie konceptu Nutritious Architecture, który z sukcesami stosują w swojej pracy, charakteryzujący się holistycznym podejściem do projektów. Bilska de Beaupuy poprowadzą warsztaty w ramach ArchiDAY.

  więcej

  Karim Rashid w Polsce! Wykład "Future of Design"

  Wyjątkowy wykład podczas targów Warsaw Home "Future of Design" dla wszystkich którzy chcą się dowiedzieć od światowej gwiazdy KARIM RASHID jak wygląda przyszłość designu. Karim Rashid, określany mianem poety plastiku, to wizjoner oraz legenda światowego designu.

  więcej

  Łódź Design Festival - dziś, jutro i pojutrze

  Łódź Design Festival to jedno z najważniejsze w Europie Środkowo–Wschodniej wydarzenie związane z projektowaniem o randze międzynarodowej. Prezentuje design w różnych jego odsłonach – od wzornictwa przemysłowego, poprzez art i craft design, projektowanie graficzne i architekturę, aż po modę. Zapraszamy na spotkania, warsztaty i wykłady. Co nas jeszcze czeka.

  więcej

  ArchiDAY Jesień 2016

  ArchiDAY to nowoczesne i interaktywne wydarzenia branżowe dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz Formuła wydarzenia łączy zalety konferencji, warsztatów, wystaw czy szkoleń i jest wzbogacona o technologie i nowe media. Tym razem ArchiDAY odbędzie się w ramach targów Warsaw Home.

  więcej

  Bądźcie z nami na Targach Warsaw Home – Pufa Design

  Wielkimi krokami zbliża się premiera jednego z ciekawszych wydarzeń w branży wnętrzarskiej 2016. Pufa Design wraz z Dystrybucją Designu zaprasza architektów i projektantów w dniach 21-23 października na międzynarodowe Targi Warsaw Home na stoisko numer B12, Strefa DECO, Hala F do centrum konferencyjno – wystawienniczego PTAK Warsaw Expo w Warszawie. To, co zaprezentujemy w Warszawie łączy jednej mianownik - dobre wzornictwo i tradycyjne rzemiosło.

  więcej

  Tekstyliada - 2 edycja konkursu na wzór tkaniny

  Konkurs "Tekstyliada" jest kierowany zarówno do młodych twórców, jak i do doświadczonych projektantów. Konkurs ma formułę otwartą, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia! Zwycięzca otrzyma 5000 zł oraz deskę kreślarską.

  więcej

TOP 10:

dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

}
ładowanie...
 
 
 
Zapisz się do newslettera

Adres e-mail

 
 
Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj