SPOTKANIA :: 125-lecie stowarzyszeń architektonicznych w Wielkopolsce
Newsroom
Design
Przegląd prasy
Konkursy
Przetargi
Projekty
Wydarzenia
Wystawy
ArchitekciPortfolia
Fotogalerie
Architekci indywidualni
Biura projektowe
Zarejestruj się!
Logowanie
Materiały dla projektantaOprogramowanie
Biblioteki CAD
Produkty
Newsy firmowe
Firmy
Dodaj firmę
125-lecie stowarzyszeń architektonicznych w Wielkopolsce

Zarząd Oddziału SARP w Poznaniu serdecznie zaprasza na cykl wydarzeń kończących rok obchodów „125-lecia stowarzyszeń architektonicznych w Wielkopolsce”, które odbywać się będą pod patronatem honorowym Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP.
Zakończenie obchodów zaplanowane jest na dzień 26 listopada 2011 r. (sobota) i obejmuje różnorodne wydarzenia, które odbędą sie w Poznaniu:
1. Msza św. i zwiedzanie Krypty Zasłużonych Wielkopolan w kościele św. Wojciecha
2. Odsłonięcie pomnika nagrobnego prof. Władysława Czarneckiego i jego małżonki Janiny na Cmentarzu Zasłużonych Wielkopolan
3. Sesja naukowa, która odbędzie się w auli Wydziału Prawa i Administracji UAM, której gośćmi będą m.in. arch. Stanisław Niemczyk, red. Jarosław Trybuś
4. Wystawy: „Laureaci nagród: Złoty Ołówek i J.B.Quadro”, „Nagroda Honorowa SARP o/Poznań”, „Fotografia Architektury – ARCHIMETRIE – autor Anna Mayrah Gregorczyk”
5. Wieczór w Blue Note – występ artystyczny i impreza towarzyska w klubie Blue Note przy ul. T.Kościuszki
Data publikacji: 22.11.2011
reklama
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
Mogą Cię zainteresować również:















