Wystawy :: Wernisaż Fotografii oraz premiera albumu WWA
Newsroom
Design
Przegląd prasy
Konkursy
Przetargi
Projekty
Wydarzenia
Wystawy
ArchitekciPortfolia
Fotogalerie
Architekci indywidualni
Biura projektowe
Zarejestruj się!
Logowanie
Materiały dla projektantaOprogramowanie
Biblioteki CAD
Produkty
Newsy firmowe
Firmy
Dodaj firmę
Wernisaż Fotografii oraz premiera albumu WWA

Prezentowany album to nie jest przeznaczony dla bogatych turystów folder z pocztówkowymi zdjęciami. WWA to projekt Fundacji Amondo Films, który prezentuje Warszawę obrazem i słowem. Celem WWA jest oddanie nastroju, tempa i rzeczywistości, która potrafi urzekać i inspirować bardziej niż pocztówkowe pejzaże.
Album WWA to 126 czarno-białych zdjęć Pawła Tarasiewicza pokazujących Warszawę: jej architekturę, detale, codzienność, wreszcie ludzi. O Warszawie opowiadają m.in. malarz Edward Dwurnik, historyk architektury Jarosław Trybuś, raper Pono i kronikarka Pałacu Kultury Hanna Szczubełek.
W ten sposób, na 248 stronach albumu powstała - choć czarno-biała - to jednak barwna opowieść o Warszawie, z wszystkimi jej zaletami i dziwactwami, przeszłoścą i współczesnością.
SKWER zaprasza - Wernisaż Fotografii oraz premiera albumu WWA
2011.11.04 - godzina 19:00
Cena biletu: wstęp wolny
www.fabrykatrzciny.pl >>
Data publikacji: 2.11.2011
reklama
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
Mogą Cię zainteresować również:















