Nowości firmowe
   
Share |

BALMA i NOTI podczas targów ORGATEC 2012


BALMA i NOTI podczas targów ORGATEC 2012

Ekspozycja Fabryki Mebli BALMA i NOTI podczas targów ORGATEC 2012 w Kolonii wzbudzała ogromne zainteresowanie zwiedzających. Usłyszeliśmy wiele słów uznania od gości, projektantów wnętrz oraz kooperantów. Zestawienie kolorów i materiałów, z których wykonane były meble, wkomponowane w tło z naturalnego drewna na ścianach oraz białej podłogi stanie się inspiracją i wyznacznikiem najnowszych trendów w architekturze wnętrz.

Na stoisku zaprezentowane zostały nowości produktowe wprowadzone do oferty Balma w 2012: nowy gabinet OSTIN, charakteryzujący się wyrazistą formą i innowacyjnym zestawieniem materiałów i kolorów , lady recepcyjne FURONTO, które cechują się obniżonym frontem ułatwiającym kontakt interpersonalny oraz stoliki H2 dzięki swojej prostej i nietypowej konstrukcji mogą być ozdobą każdego biura. Meble z kolekcji XEON, wzbudzające emocje od momentu wprowadzenia do oferty w 2003r zostały pokazane w nowych kolorach i materiałach. Na stoisku znalazło się również biurko z kolekcji MIXT z regulacją wysokości. Dużym zainteresowaniem cieszył się również stół konferencyjny SIMPLIC.

 

Zestaw mebli gabinetowych OSTIN oraz system lad recepcyjnych Furonto otrzymały nagrodę godło QI 2012. Produkty firmy zdobyły szczególne uznanie za najwyższą jakość zastosowanych komponentów i wykonanie wyrobów, wyrazisty design i innowacyjne rozwiązania projektowo-technologiczne.

 

Stoisko oraz meble zostały zaprojektowane przez Piotra Kuchcińskiego, który na kilka dni przed targami otrzymał tytuł Designer Roku 2012, przyznany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.
Data publikacji: 11.11.2012


reklama


Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
Wróć do listy tematów
dowload...
dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

}
ładowanie...
 
 
 
Zapisz się do newslettera

Adres e-mail

 
 
Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj