Konkurs na stację paliw przyszłości

Data: 11.10.2020
Ze względu na zmiany klimatyczne i na ślad węglowy jaki pozostawia człowiek, powoli odchodzimy od tradycyjnych paliw napędowych na rzecz bardziej ekologicznych rozwiązań. W przyszłości stacje benzynowe znane nam w dzisiejszej formie znikną lub zmienią swoją funkcję. Zastąpią je stacje pozwalające np. ładować samochody elektryczne. Tego typu obiekty mogą być również przeznaczone dla samochodów autonomicznych.
Lista NewsówTa witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj";