Sukces studentów z Politechniki Krakowskiej

Data: 16.11.2020
Studenci II stopnia Politechniki Krakowskiej Yaroslav Panasevych i Julia Sierpień dostali pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie architektonicznym dla studentów 24H Competition 35th Edition - Farmer. Wyzwanie to miało na celu zaprojektowanie modelu budynku, który może pełnić funkcję farmy w mieście. Model ten można będzie powielać i rozpowszechniać w całym mieście, aby zaopatrywać okoliczne dzielnice.
Lista NewsówTa witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj";