Wystawa "Zielona Warszawa. Miejskie inicjatywy ogrodnicze od XIX wieku do dziś"

Data: 13.09.2022
Organizatorzy zapraszają na wystawę plenerową "Zielona Warszawa. Miejskie inicjatywy ogrodnicze od XIX wieku do dziś". Na ekspozycji zaprezentowane zostało 28 plansz ukazujących różne zagadnienia związane z naturą w przestrzeni miejskiej. Każda z plansz prezentuje inne zagadnienie poczynając od wieku XIX i prekursorskich pomysłów Izabeli Czartoryskiej i projektów pierwszych prawdziwych publicznych parków.
Lista NewsówTa witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;