Międzynarodowy konkurs ADF Design Award

Data: 16.11.2022
ADF Design Award to międzynarodowa nagroda za wzornictwo przyznawana przez ADF - NPO Aoyama Design Forum, japońską organizację non-profit założoną w 2009 roku. W tym roku tematem przewodnim projektu jest "Design for Architecture". W konkursie poszukiwane są prace architektoniczne, które są nie tylko piękne w wyglądzie, ale także charakteryzują się oryginalnym i innowacyjnym procesem projektowania.
Lista NewsówTa witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;