.......................................................
Informacje:
Telefony:0048 668 370 252
O użytkowniku:
Data rejestracji:24.04.2014 roku, o 20:57
Ostatnio online:9.05.2018 roku, o 21:41


.......................................................

Katarzyna Pilniakowska

Architekt indywidualny
Rodzaje działalności: Jestem absolwentką ASP w Krakowie, wydziału Architektury Wnętrz. Od 12 lat zajmuję się projektowaniem domów, mieszkań oraz wnętrz użyteczności publicznej. Z przyjemnością podzielę się z Państwem moim doświadczeniem przy opracowywaniu wszelkich koncepcji wnętrzarskich – począwszy od zmian budowlanych, aż do projektu mebli oraz detali na zamówienie. Współpracuję na stale ze sprawdzonymi podwykonawcami.
Dane teleadresowe: Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Katarzyna Pilniakowska:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;