.......................................................
Informacje:
O użytkowniku:
Data rejestracji:14.02.2017 roku, o 14:20
Ostatnio online:14.02.2017 roku, o 14:20


.......................................................

Flower Your Place Polska

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: ATRAKCYJNE ROZWIĄZANIA W TERENACH ZIELENI PUBLICZNEJ:

- Cebule kwiatowe (w kompozycjach) z mechanicznym sadzeniem w trawnikach przy niskich nakładach pielęgnacyjnych
- Ogrody bylinowe - od projektu do realizacji
- Nasiona kwiatów letnich (Łąki kwietne)

Oferujemy mechaniczne sadzenie mieszanek różnych odmian i gatunków roślin cebulowych w dowolnej długości pasach o szerokości 0,5 m lub 1 m - bezpośrednio w trawnikach (lub przygotowanych rabatach).
W łatwy, szybki sposób możemy wzbogacić zieleń publiczną w jakże kolorowe i efektownie kwitnące po zimie zwiastuny wiosny jakimi są rośliny cebulowe.
Dobór cebul, kolorów, gęstości sadzenia pozostawiamy do uzgodnienia. Oferujemy także kilka gotowych, sprawdzonych kompozycji kwitnących wiosną od 4 do 12 tygodni, które sadzimy od września do października. Po przekwitnięciu zaschnięte liście kosi się razem z trawnikiem nie pozostawiając śladu do kolejnej wiosny.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Dane teleadresowe: Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Flower Your Place Polska:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj";