Oporska.com

Rodzaje działalności:
OPORSKA.COM wnętrza z wewnątrz - autorska pracownia architektoniczna: projektowanie wnętrz mieszkalnych i usługowych; usługi w zakresie dekoracji wnętrz.

Naszą propozycję kierujemy do osób ceniących sobie oryginalność, odwagę i komfort. Współpracę w zakresie projektowania wnętrz rozpoczynamy od koncepcji projektu, przez przygotowanie jego dokumentacji technicznej, aż po nadzór autorski wraz z wykonawstwem ,, pod klucz\'\'. W pracy cenimy sobie wzajemne zrozumienie, odwagę oraz kreatywność. Opracowywane projekty oparte są o szacunek do miejsca i zastanej przestrzeni: lubimy w pracy wykorzystywać naturalne produkty w skali zarówno mikro jak i makro. Proponujemy naszym Klientom najprostsze i najbliższe naturze rozwiązania. Często wykorzystujemy w pracy materiały z recyklingu. Antykom dajemy nowe życie na miarę XXI w. i budżetu naszych Klientów. Bardziej niż markowość cenimy sobie jakość i komfort, co nie znaczy, że stronimy od kosztownych rozwiązań - jeżeli mają one swoje ekonomiczne i etyczne uzasadnienie, chętnie po nie sięgamy. Nasza oferta skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych jak i partnerów biznesowych. Wspieramy projekty w zakresie inwestowania w nieruchomości: pozyskujemy i prowadzimy nowe inwestycje .

Pozytywna Relacja i znajomość Natury Rzeczy to główny konstrukt budowania otaczającej nas przestrzeni, którą staramy się wypełnić zgodnie z gustem i poczuciem estetyki naszych Klientów, pilnie strzeżąc oczywiście jej prawideł. W swoją pracę wkładamy nasze serca, dlatego zawsze trafiamy w same sedno.

:)
Dane teleadresowe:
AdresPomorska 55/15
50-217 Wrocław
Tel.517239595
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Oporska.com:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
Informacje: Adres:Pomorska 55/15
50-217 Wrocław
woj. dolnośląskie
Telefony:517239595
E-mail:kasia@oporska.com
O użytkowniku: Data rejestracji:24.08.2017 roku, o 09:07
Ostatnio online:2.10.2017 roku, o 11:12


.......................................................
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj