.......................................................
Informacje:
Telefony:0 790 525 025
Strona www:www.mo-studio.pl
O użytkowniku:
Data rejestracji:04.07.2011 roku, o 10:22
Ostatnio online:15.03.2019 roku, o 19:23


.......................................................

Monika Olejnik

Architekt indywidualny
Rodzaje działalności: Monika Olejnik STUDIO to kreatywna pracownia aranżacji wnętrz, w której najważniejsze jest odzwierciedlenie temperamentu użytkownika w projekcie. Dopasowanie go do wrażliwości, zainteresowań i potrzeb inwestora. Każdy projekt to kolejne wyzwanie. Z równym zaangażowaniem i przyjemnością wykonywane są projekty inspirowane stylem skandynawskim, loft, fusion czy prowansalskim. Poza walorem estetycznym w pracowni dużą wagę przykłada się do aspektu użytkowego projektowanej przestrzeni. Inwestorzy cenią sobie dobry kontakt i przyjemną atmosferę jaka towarzyszy współpracy przy aranżacji wnętrz w pracowni Monika Olejnik STUDIO oraz pełne zaangażowanie właścicielki.

www.mo-studio.pl
Dane teleadresowe:
Tel.0 790 525 025
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Monika Olejnik:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj";