.......................................................
Informacje:
Adres:Grzybowska 87
00-844 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefony:+48 221014477
O użytkowniku:
Data rejestracji:26.06.2018 roku, o 10:50
Ostatnio online:26.06.2018 roku, o 10:50


.......................................................

Glam Project Sp. Z O.o.

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: JUSTYNA TATYS LUXURY INTERIORS to marka projektowa, której oferta dedykowana jest wymagającym klientom, oczekującym indywidualnego podejścia do zakładania i wdrażania projektów luksusowych powierzchni „szytych na miarę”. Prowadzona jest przez firmę Glam Project, dysponującą wysoko wykwalifikowanymi architektami wnętrz, którzy wraz z jej prezesem - Justyną Tatys, specjalizują się w projektowaniu luksusowych wnętrz na terenie całego kraju a nawet w Europie. Pod marką JUSTYNA TATYS LUXURY INTERIORS powstają nie tylko najbardziej wytworne wnętrza rezydencji, loftów, mieszkań, wielopokoleniowych domów, ale także oferowane są projekty wnętrz komercyjnych: hoteli, sklepów, gabinetów. W zakres usług wchodzi: profesjonalna usługa projektowa wraz z wizualizacjami i spacerem w 3D, kontrola nad inwestycją podczas robót wykończeniowych, zaufana ekipa fachowców, realizacja inwestycji pod klucz, pełne zastępstwo inwestora w pracach wykończeniowych. Filia w Warszawie i Wrocławiu daje możliwość obsługi klientów z całej Polski.
Dane teleadresowe:
AdresGrzybowska 87
00-844 Warszawa
Tel.+48 221014477
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Glam Project Sp. Z O.o.:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj";