.......................................................
Informacje:
Telefony:884878750
O użytkowniku:
Data rejestracji:05.03.2019 roku, o 17:18
Ostatnio online:9.07.2020 roku, o 13:58


.......................................................

Bartłomiej Bielecki

Student »
Rodzaje działalności: Studiuję architekturę na Politechnice Świętokrzyskiej. Inżynier architekt od lutego 2019 roku. Pracuję dorywczo w biurze projektowym. Obsługuję programy takie jak: ArchiCAD, AutoCAD, SketchUp, Lumion, Twinmotion i Photoshop na poziomie wydaje mi się, że dobrym ;) no może troszkę z PS kuleje :( Ale jestem bardzo ambitny, przykładam wielką wagę do tego co robię i wydaje mi się, ze robię to dobrze.

Nie ograniczam się do konkretnych rodzajów działalności. Staram się rozwijać w każdą stronę, niezależnie od tego czy to są wizualizacje, architektura mieszkaniowa, użyteczności publicznej, czy urbanistyka.

W wolnej chwili staram się uzupełniać portfolio o moje projekty, raczej studenckie, ponieważ praca i szkoła pochłaniają zbyt dużo czasu, bym mógł zrobić coś dla siebie.
Dane teleadresowe: Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Bartłomiej Bielecki:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj";