ARTYKUŁY

infoArchitekta.pl

  Marina i baza sportowa ShenZhen

  W Shenzhen - w mieście w południowo-wschodnich Chinach powstał nowy obiekt - wielka baza sportowa połączona z mariną. Poza przystanią żeglarską projekt składa się z obiektów centrum sportowego i szkoły żeglarstwa morskiego. Autorem projektu jest Pekiński Instytut Architektury i Projektowania. Głównym architektem jest Mi Junren.

  więcej

  Nagradzane projekty: A Design Award & Competition

  Przeglądamy nagrodzone projekty w konkursie A'Design Award & Competition. Kreatywne, oryginalne, pomysłowe i nierzadko zaskakujące. Poniżej znajdziecie 10 wyjątkowych projektów mebli, lamp, akcesoriów i materiałów wykończeniowych. Szczegółowe opisy każdej koncepcji po kliknięciu w zdjęcie.

  więcej

  Wystawa: Jacek Damięcki. Architektura jako doświadczenie przestrzeni

  Wystawa prezentuje twórczość jednego z najciekawszych warszawskich architektów, który przez całe życie konsekwentnie i bezkompromisowo opracowuje własną koncepcję przestrzeni. Jego działania w przestrzeni miasta miały za zadanie wpływać na kontakty międzyludzkie. W tym rozumieniu plac miejski nie istniał jako pusta przestrzeń – posiadał znaczenie emocjonalne i duchowe.

  więcej

  Przegląd: konkursy kończące się we wrześniu - ostatnia szansa na zgłoszenia

  Na łamach InfoArchitekta.pl regularnie informujemy o najciekawszych konkursach dla architektów i projektantów. Nie jest trudno przegapić ważne terminy konkursowe, dlatego jak zwykle przypominamy o najważniejszych zbliżających się datach związanych z konkursami krajowymi i międzynarodowymi.

  więcej

  Prezentacja innowacyjnych tkanin Sunbrella na targach Warsaw Home 4-7.10.2018.

  Design i innowacyjność mają znaczenie! Bez odpowiedniego wystroju, pokoje w naszych domach nie inspirują i brak w nich ładu. Idealne połączenie kolorów, faktur oraz wzorów nie tylko upiększy, ale również ożywi i odświeży całą aranżację. Tkaniny Sunbrella® są gwarantem wystroju w znakomitym stylu. Piękne i bardzo dobre jakościowo kolekcje materiałów, które prezentują się świetnie na eleganckich meblach, a jednocześnie są wystarczająco mocne, by sprawdzić się na sofie, na której usiądziesz wygodnie po skończonym dniu pracy.

  więcej

  Stodoła Spotkań - proj. BXBstudio Bogusław Barnaś & MOSS Architektura Krajobrazu

  Projektowany obiekt to kameralna altana, pawilon pełniący funkcję lokalnego miejsca spotkań - organizacji imprez, wspólnego grillowania i biesiadowania przy kominku. Jest to przestrzeń ogólnodostępna, otwarta, korespondująca z otaczającym krajobrazem.

  więcej

  Kominki Kozłowski na Warsaw Home Expo Nadarzyn

  Kominki Kozłowski: Już po raz drugi wystawiamy się z naszymi produktami na Warsaw Home Expo w Nadarzynie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas. Bawarska uczta, inauguracja marki holenderskiej RB73 na rynku polskim, inspirujące realizacje na taras i do ogrodu.

  więcej

  Cykl seminariów dla architektów, projektantów i inżynierów (wiele lokalizacji)

  Organizatorzy zapraszają na cykl seminariów dla architektów, projektantów, biur projektowych, inżynierów budownictwa oraz inwestorów instytucjonalnych. Wydarzenia odbywać będą się w różnych miastach w Polski.

  więcej

  OSSA Łódź 2018 Vision: Inauguracja i wykład główny Toma Emersona

  Zbliża się OSSA Łódź 2018. Główny wykład wydarzenia wygłosi Tom Emerson – światowej sławy architekt, wybitny pedagog, współzałożyciel londyńskiego biura 6a architects, znany ze swoich działań akademickich i współpracy ze studentami.

  więcej

  Wystawa "Jak nie walczyć z miastem?"

  W galerii Tętno będzie można oglądać wystawę fotografii analogowej Natalii Pośnik „Jak nie walczyć z miastem?”. Natalia jest studentką Wydziału Architektury na Politechnice Wrocławskiej. Jej rezydencja w maltańskiej Valletcie związana była z badaniem charakteru miasta, którego definicję Pośnik umieściła pomiędzy czasem, miejscem, architekturą i historią.

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj