beton architektoniczny – Bloki CAD

Przegladaj według kategorii:
Beton architektoniczny stosuje się do wykonywania powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych. Układa się je bloków i płyt ściennych aby nadać powierzchni odpowiednią fakturę. Ma to głównie charakter dekoracyjny. Płyty z betonu architektonicznego to optymalne rozwiązanie dla perfekcyjnego, ekologicznego i ekonomicznego inwestowania w wykończenie ścian, posadzek, elewacji, tarasów i ogrodzeń.

Poniżej lista produktów dostępnych na polskim rynku, gdzie architekt można pobrać tekstury do programów renderujących w 3D. 
Ups!
Nie jesteś zalogowany.

Nie szkodzi!
Możesz za każdym razem zamknąć okno z komunikatem.

x
 
Wyników: 22
...
beton architektoniczny - Bloki CAD
Co czytają inni: Zobacz więcej
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj";