Konkursy

  Konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania terenów wzdłuż ulicy Tadeusza Kościuszki

  Prezydent Miasta Rybnika zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na opracowanie koncepcji zagospodarowania terenów wzdłuż ulicy Tadeusza Kościuszki. Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji zagospodarowania terenów wzdłuż ulicy Tadeusza Kościuszki na odcinku od ulicy Dworcowej do skrzyżowania z ulicą Bolesława Chrobrego.

  więcej

  Koncepcja kościoła Nowe Żerniki we Wrocławiu - KONKURS

  Zarząd Główny SARP we współpracy z SARP O/Wrocław ogłasza konkurs studialny na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej kościoła rzymsko-katolickiego na osiedlu Europejskiej Stolicy Kultury Nowe Żerniki we Wrocławiu. Konkurs jest realizowany na zamówienie Biura Festiwalowego Impart 2016 i jest elementem projektu interdyscyplinarnego pt. „Kościół. Piękno i Kicz” będącego przedsięwzięciem realizowanym w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016

  więcej

  reklama


  Fasada Roku 2016 na półmetku!

  Batalia o miano Fasady Roku 2016 nabiera tempa. Rywalizacja osiągnęła już półmetek. Atmosferę podkręca dodatkowo fakt, że oprócz prestiżowego tytułu i 10 000 zł, zwycięzcy otrzymają przepustkę do międzynarodowej odsłony konkursu – Baumit Life Challenge. W tegorocznej edycji do walki o tytuł mogą się włączyć obiekty oddane do użytku między 01.01.2016 r. a 31.12.2016 r.

  więcej

  Festiwal Monumental Art nominowany do Skrzydeł Trójmiasta!

  Za konsekwentną i udaną realizację galerii wielkoformatowych prac na elewacjach budynków mieszkalnych, za ożywienie przestrzeni szarego blokowiska i uczynienia z Zaspy zagłębia muralu. Tak na portalu Trójmiasto.pl opisana jest nominacja dla Festiwalu Monumental Art do nagrody Skrzydła Trójmiasta 2016 w kategorii „Kulturalne Ożywienie Trójmiasta”.

  więcej

  Zaprojektuj linię mebli miejskich!

  Marka nuno’ni ma przyjemność ogłosić konkurs „nuno’ni: INvisible” na zaprojektowanie linii mebli miejskich inspirowanych powstałymi prototypami. Do udziału zapraszamy zarówno młodych twórców, studentów, absolwentów uczelni artystycznych, jak i grupy projektowe czy studia architektoniczne.

  więcej

  MAGIA CIEPŁA W TWOIM DOMU

  Zyskaj gwarancję komfortu cieplnego, odbierz 250 PLN i wygraj dodatkowo 5000 PLN na zakup produktów Purmo. Jeśli budujesz czy remontujesz dom lub mieszkanie, powinieneś mieć świadomość, jak istotnym elementem tego procesu jest wykonanie profesjonalnego projektu instalacji grzewczej i wodnej.

  więcej

  Konkurs na projekt fasady Muzeum nad Wisłą - przedłużenie terminu

  W związku z dużym zainteresowaniem konkursem na projekt artystyczny fasady tymczasowej siedziby Muzeum Sztuki Nowoczesnej nad Wisłą oraz otrzymaniem wielu pytań technicznych, termin składania prac konkursowych został przedłużony

  więcej

  Konkurs Trawertyn Design

  Do udziału w konkursie zaproszeni są architekci, projektanci, studenci oraz osoby zajmujące się obróbką kamienia. Jury w składzie: Przemo Łukasik (medusagroup), Anna Jaszkaniec (AJ Forms), Tatiana Satława-Zamykal (WKG), Marcin Kamiński (Stone Trade) i Zbigniew Rybakiewicz (MMG) czeka na prace, których twórcy zaprojektują elewację budynku lub wnętrze albo opracują nowy sposób obróbki trawertynu.

  więcej

  Konkurs na centrum kultury w sercu Florecji #CALLFORFLORENCE

  Właśnie rozpoczął się konkurs na najciekawszy projekt centrum kultury zlokalizowanego w samym centrum Florencji. Główną rolą obiektu będzie pokazywanie różnego typu wystaw.

  więcej

  LAMBORGHINI ROAD MONUMENT - konkurs

  Międzynarodowy konkurs LAMBORGHINI ROAD MONUMENT organizowany jest w ramach Young Architects Competitions. Konkurs dotyczyć będzie nowego symbolu Lamborghini. Szczegóły poznamy niebawem (29 sierpnia), ale już teraz warto dodać tę datę do kalendarza i poznać pierwsze o tym konkursie.

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

}
ładowanie...
 
 
 
Zapisz się do newslettera

Adres e-mail

 
 
Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj