Konkursy

  LAMBORGHINI ROAD MONUMENT - konkurs

  Międzynarodowy konkurs LAMBORGHINI ROAD MONUMENT organizowany jest w ramach Young Architects Competitions. Konkurs dotyczyć będzie nowego symbolu Lamborghini. Szczegóły poznamy niebawem (29 sierpnia), ale już teraz warto dodać tę datę do kalendarza i poznać pierwsze o tym konkursie.

  więcej

  Konkurs na konepcję zagospodarowania terenu wokół zalewu „Lubianka” w Starachowicach

  Stowarzyszenie Archtektów Polskich oddział Kielce, wraz z Urzędem Miejskim w Starachowicach zapraszają do wzięcia udziału w jednoetapowym, realizacyjnym konkursie architektonicznym na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania terenu wokół zalewu „Lubianka” w Starachowicach.

  więcej

  reklama


  STYPENDIUM B6 - II edycja konkursu dla kandydatów na studia architektoniczne

  II edycja konkursu o Stypendium dla kandydatów na studia architektoniczne organizowanego przez Fundację im. Karoliny Pacholewicz i krakowską Szkołę Rysunku Czarny Biały. Termin nadsyłania prac upływa 16 września 2016 r.

  więcej

  Konkurs ofert na projekt Centrum Lokalnego na pl. Hallera

  Zmiany czekają plac Hallera – ogłoszony został konkurs ofert na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej praskiego Centrum Lokalnego. 12 września mija termin zgłoszeń do udziału w postępowaniu. Decydujące znaczenie w ocenie ofert będą miały kryteria jakościowe.

  więcej

  Schindler Global Award – międzynarodowy konkurs dla architektów wystartował

  Schindler Global Award 2017 to siódma edycja konkursu dla studentów architektury, architektury krajobrazu i urbanistyki. Rozpoczęła się otwarta rejestracja dla tych, którzy chcą zaprezentować swoje umiejętności projektowania w międzynarodowym konkursie. Mogą w nim wziąć udział studenci ostatniego roku studiów licencjackich i magisterskich.

  więcej

  Konkurs dla architektów i projektantów na projekt wnętrza z ukrytymi drzwiami - ENTRA EXCELLENCE AWARD 2016

  ENTRA EXCELLENCE AWARD 2016 - konkurs na projekt wnętrza, w którym zaaranżowane zostały drzwi ukryte. Jako wykończenie drzwi można stosować wszystkie materiały powszechnie dostępne. Zaprojektowane wnętrze należy przedstawić w formie wizualizacji lub zdjęcia.

  więcej

  Konkurs na najlepsze projekty i rozwiązania dla zrównoważonego budownictwa PLGBC Green Building Awards 2016

  Ideą konkursu i przyznawanych w nim PLGBC Green Building Awards jest promocja nowoczesnych rozwiązań dla ekologicznego budownictwa. Pierwsza edycja miała miejsce w 2010 roku. W 2016 roku odbędzie się 5. edycja tego konkursu.

  więcej

  Ogólnopolskie Biennale Malarstwa Bisztynek 2016 - Pejzaż Architektoniczny

  Celem Biennale jest prezentacja aktualnych poszukiwań i osiągnięć w dziedzinie twórczości malarskiej z lat 2014-2016 i przypomnienie tematu dotyczącego weduty, przestrzeni miejskiej , architektury modernizmu i szeroko rozumianego tematu architektury. Biennale otwarte jest na środowiska artystów profesjonalnych i studentów uczelni artystycznych i edukacji artystycznej.

  więcej

  Trwa głosowanie internautów na najlepszą przestrzeń w woj. Śląskim

  1 sierpnia br. rusza plebiscyt internautów, którzy wybierać mogą najlepsze realizacje zgłoszone do Konkursu NPPWS 2016. Głosowanie będzie trwało do końca sierpnia, a realizacja najpopularniejsza wśród biorących udział w głosowaniu zostanie uhonorowana Nagrodą Internautów.

  więcej

  Architektura Roku Województwa Śląskiego

  Stowarzyszenia Architektów Polskich oddział Katowice ogłosił 22. edycję konkursu „Architektura Roku Województwa Śląskiego” 2015. Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany zarówno do projektantów, jak i inwestorów.

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

}
ładowanie...
 
 
 
Zapisz się do newslettera

Adres e-mail

 
 
Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj