Konkursy

  Konkurs architektoniczny na rewitalizację kąpieliska w Elblągu - EUROPARK I

  Urząd Miejski w Elblągu ogłasza konkurs urbanistyczno-architektoniczny na opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej rewitalizacji otwartego kąpieliska miejskiego w Elblągu w ramach realizacji I etapu EUROPARKU.

  więcej

  Konkurs "Obiekt Roku w systemach ALUPROF" trwa. Zobacz kandydatów, zgłoś swój projekt"

  Od początku kwietnia trwa Konkurs "Obiekt Roku w systemach ALUPROF". Skierowany jest on do pracowni architektonicznych i architektów, których projekty zostały zrealizowane przy wykorzystaniu systemów firmy Aluprof, w okresie od 1 stycznia 2014 roku do 15 czerwca 2016 roku. Ideą konkursu jest wyłonienie najciekawszych brył takich budynków.

  więcej

  reklama


  Międzynarodowy konkurs Fundacji Jacques Rougerie

  INSTITUT De France zaprasza do wzięcia udziału w prestiżowym Międzynarodowym Konkursie Fundacji Jacques Rougerie, którego motywem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło "Sea and Space Generation".

  więcej

  Konkurs MAKE ME! 2016

  Konkurs make me! to kluczowy element Łódź Design Festival realizowany od jego drugiej edycji; obecnie jeden z najpoważniejszych międzynarodowych konkursów. Skierowany jest do młodych projektantów (zarówno indywidualnych, jak i grup projektowych) w wieku od 20 do 35 lat. Celem konkursu jest odkrycie talentów ze świeżym spojrzeniem na design.

  więcej

  Pasja do projektowania – konkurs trwa

  Nie wiadomo jeszcze ile młodych kobiet zgłosi swoje prace do konkursu na zaprojektowanie samochodu autonomicznego, ale wiadomo, że pasja do projektowania i pasja do samochodów nie zna płci. Świat coraz bardziej wymyka się stereotypom. Konkurs Renault Passion for Design & Innovation potrwa do 31 maja. Kobiety projektantki odgrywają znaczącą rolę w dyrekcji designu Renault. Jedną z kluczowych postaci odpowiedzialnych za zaprojektowanie niezwykle popularnego obecnie modelu Renault Captur była Magali Gouraud-Borgers.

  więcej

  Międzynarodowy konkurs na system ścieżek rowerowych w Tajpej na Tajwanie

  Władze Tajpej na Tajwanie ogłosiły międzynarodowy konkurs architektoniczny na koncepcję systemu ścieżek rowerowych. Pożądany system ma łączyć w sobie dobry design i kreatywne rozwiązania, a także zwracać uwagę na ekologię. Organizatorzy oczekują innowacyjnych i wizjonerskich projektów. Koszt planowanej inwestycji to ok. 70 milionów dolarów.

  więcej

  Konkurs SARP Toruń i SARP Bydgoszcz

  SARP Toruń i SARP Bydgoszcz zapraszają do wzięcia udziału w konkursie pn. MODERNIZACJA I ROZBUDOWA BUDYNKU BASENU PRZY UL. BAŻYŃSKICH 9/17 W TORUNIU ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENÓW WOKÓŁ BASENU NA CELE REKREACYJNO – SPORTOWE.

  więcej

  Międzynarodowy konkurs LAKA 16: Architecture that Reacts

  Tegoroczna edycja konkursu LAKA 2016 upłynie pod hasłem Architektura, która reaguje. Motto przewodnie konkursu oznacza architekturę, która odpowiada na dynamicznie zmieniającą się sytuację na świecie. Takie właśnie mają być prace konkursowe.

  więcej

  Konkurs architektoniczny na projekt przebudowy i rozbudowy Publicznego Szpitala Kliniczneg w Lublinie

  Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział w Lublinie informuje, że został ogłoszony Konkurs architektoniczny na projekt koncepcyjny przebudowy i rozbudowy Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 SP ZOZ w Lublinie w zakresie wyznaczonym na części terenu zlokalizowanego przy ul. Stanisława Staszica 16 i 11 w Lublinie.

  więcej

  Międzynarodowy konkurs na pomysł na pawilon w Nowym Jorku

  Wymyśl ciekawy i oryginalny pomysł na pawilon w Nowym Jorku i weź udział w międzynarodowym konkursie. Konkurs ma charakter otwarty. Brak opłat wstępnych za udział w konkursie. Przesłane prace zostaną ocenione przez multidyscyplinarne jury architektów, projektantów oraz przedstawicieli organizacji miejskich.

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

}
ładowanie...
 
 
 
Zapisz się do newslettera

Adres e-mail

 
 
Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj