Konkursy

  Starachowice OD Nowa - konkurs na opracowanie aktualizacji koncepcji architektonicznej parku miejskiego w Starachowicach

  Przedmiotem Konkursu jest sporządzenie aktualizacji koncepcji urbanistyczno-­architektonicznej zagospodarowania terenu parku w Starachowicach, jako twórczej pracy projektowej. Główna nagroda to 25 tysięcy zł.

  więcej

  Konkurs architektoniczny na koncpecję zagospodarowania alei Jana Pawła II w Szczecinie

  Przedmiotem konkursu jest wykonanie i zaprezentowanie przez Uczestników, przeznaczonej do realizacji, koncepcji zagospodarowania fragmentu alei Papieża Jana Pawła II - pomiędzy placem Lotników i placem Żołnierza Polskiego w Szczecinie. Nagroda główna w konkursie to 30 000 zł.

  więcej

  reklama


  Konkurs na dyplom inżynierski: PRIX ANNUEL DE LA SARP FR

  Stowarzyszenie Architektów Polskich we Francji ustanowiło doroczna nagrodę wyróżniającą najciekawszy dyplom 1go stopnia studiów architektonicznych tzw. dyplom inżynierski na wydziałach państwowych szkół politechnicznych w Polsce. Po raz pierwszy nagroda została przyznana w 2013 roku. Ubiegali się o nagrodę studenci Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej i Politechniki Warszawskiej. Od roku 2014 zapraszamy do udziału studentów wszystkich Wydziałów Architektury Szkół Politechnicznych w Polsce.

  więcej

  Startuje konkurs „Spełnij dziecięce marzenia 2017”

  Czas na 4. edycję konkursu „Spełnij dziecięce marzenia”. Zapraszamy do udziału młodych projektantów – studentów lub absolwentów szkół i kursów projektowania mebli oraz wnętrz, a także amatorów. Celem konkursu jest zaprojektowanie mebla inspirowanego pracami plastycznymi dzieci, które zostały nagrodzone w konkursie „Mebel dziecięcych marzeń 2017”. Organizator przydzieli zgłaszającym się projektantom prace, na podstawie których zaprojektują oni meble.

  więcej

  CASIO GRAND DESIGN: zaprojektuj ławę, wygraj 5 000 zł

  Marka CASIO ogłasza konkurs CASIO GRAND DESIGN skierowany do architektów wnętrz, designerów produktu i studentów kierunków artystycznych. Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu ławy do nowoczesnego pianina CASIO Celviano Grand Hybrid.

  więcej

  Konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania terenów Parku Zdrojowego w Rymanowie Zdroju

  Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji zagospodarowania terenów Parku Zdrojowego Rymanowie Zdroju. Uczestnik konkursu musi posiadać wykształcenie kierunkowe, albo być studentem studiów z zakresu gospodarki przestrzennej, architektury lub kierunków pokrewnych związanych z tematyką miejską.

  więcej

  Konkurs AKU.URA MIASTA_Wzgórze Andersa, Wrocław

  SARP O/Wrocław we współpracy z Urzędem Miejskim Wrocławia ogłasza konkurs studialny na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania obszaru Wzgórze Andersa - teren ograniczony ulicami Borowską, Kamienną, Ślężną i Dyrekcyjną we Wrocławiu.

  więcej

  Mikołajki – mazurska Wenecja :: konkurs SARP

  Gmina Mikołajki i SARP Oddział w Olsztynie informują, że ogłoszony został konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno – architektonicznej zagospodarowania nabrzeża jeziora Mikołajskiego „Mikołajki – mazurska Wenecja”. Konkurs przeprowadzany jest w ramach realizacji projektu pn. „Budowa i przebudowa infrastruktury związanej z rozwojem funkcji gospodarczych na szlakach wodnych Wielkich Jezior Mazurskich wraz z budową śluzy „Guzianka II” i remontem śluzy „Guzianka I” / Etap II – przebudowa i umocnienie 5 kanałów na szlaku od Mikołajek do Giżycka, udrożnienie szlaku wodnego na Kanale Giżyckim, przebudowa nabrzeży jezior: Mikołajskiego, Niegocin, Nidzkiego oraz brzegów rzeki Pisy”.

  więcej

  Schindler Global Award szansą dla młodych architektów

  Schindler Global Award 2017 to już siódma edycja jednego z najbardziej znanych studenckich konkursów, dotyczących projektowania przestrzeni miejskich (urban design). Mogą w nim wziąć udział studenci architektury, architektury krajobrazu i urbanistyki z całego świata. Tym samym jest to doskonała szansa dla młodych i zdolnych osób z Polski, które mogą zaprezentować swoje umiejętności na międzynarodowej arenie. Łączna pula nagród wynosi 105 tys. dolarów.

  więcej

  Otwarty, studialny konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno- urbanistycznej rewaloryzacji pl. Zwycięstwa w Oleśnicy

  Gmina Miasto Oleśnica ogłosiła otwarty, studialny, konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej rewaloryzacji pl. Zwycięstwa w Oleśnicy. Konkurs kierowany jest do absolwentów lub studentów uczelni wyższych – wydziałów o profilach: architektura, urbanistyka, planowania przestrzenne, architektura krajobrazu, kształtowanie zieleni oraz pokrewnych wydziałów uczelni plastycznych.

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

}
ładowanie...
 
 
 
Zapisz się do newslettera

Adres e-mail

 
 
Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj