Konkursy

  Lotnisko przyszłości - międzynarodowy konkurs dla studentów

  2016 AIRPORT OF THE FUTURE to międzynarodowy konkurs dla studentów, którego celem jest wyłonienie najciekawszych koncepcji nowoczesnego lotniska odpowiadającego na wyzwania współczesnego świata. AIRPORT OF THE FUTURE jest tegoroczną edycją konkursu Fentress Global Challenge.

  więcej

  Architecture at Zero 2016 - konkurs międzynarodowy dla studentów i profesjonalistów

  Już szósty rok z rzędu odbywa się międzynarodowy konkurs Architecture at Zero 2016, którego ideą jest energooszczędna i wydajna architektura. W tym roku zadaniem konkursowym jest stworzenie projektu kampusu Uniwersytetu San Francisco, którego cechować będzie jak najmniejsze zużycie energii.

  więcej

  reklama


  Projektujesz meble? Weź udział w konkursie „Diamenty Designu”

  Minimalizm, wielofunkcyjność i DIY to najgorętsze meblarskie trendy 2016 roku. Ciekawe pomysły na ich interpretację mają polscy projektanci i wykonawcy mebli i artykułów wnętrzarskich. Organizator targów Warsaw Build 2016 zaprasza do zaprezentowania projektów w konkursie „Diamenty Designu” – zgłoszenia można nadsyłać jeszcze do 22 lipca br. Najciekawsze pomysły pokazane zostaną na międzynarodowych targach w listopadzie w EXPO XXI Warszawa.

  więcej

  Konkurs architektoniczny Współczesna Kamienica Łódzka

  Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska ma zaszczyt ogłosić konkurs architektoniczny na opracowanie projektu studialnego „Współczesnej Kamienicy Łódzkiej" opartego na analizie jej historycznego archetypu. Organizatorem konkursu jest Biuro Architekta Miasta.

  więcej

  Młodości dodaj skrzydeł!

  Zgłoszenia do jednego z najbardziej prestiżowych konkursów meblarskich w Polsce – „Diament Meblarstwa 2017” – cały czas napływają. Od tego roku młodzi projektanci mają szansę zmierzyć się w kategorii – „młody design”. Uruchomienie kategorii „młody design”, w ramach której studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą nieodpłatnie zgłaszać projekty mebli i elementów wyposażenia, to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku.

  więcej

  Międzynarodowy konkurs architektoniczny Death&City na projekt wertykalnego cmentarza w Tokio

  Średnia wieku i liczba ludności w jednej z największych metropolii na świecie, Tokio - ciągle wzrasta. Wraz ze zmianami demograficznymi przybywa nowych wyzwań dla samego miasta oraz świata architektury. Prywatny tokijski deweloper ogłosił konkurs, którego celem jest opracowanie koncepcji wertykalnego cmentarza.

  więcej

  Konkurs architektoniczny: rewitalizacja centralnych przestrzeni publicznych miasta Turku

  Gmina Miejska Turek ogłosiła konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej - "Rewitalizacja centralnych przestrzeni publicznych miasta Turku".

  więcej

  XX EDYCJA KONKURSU POLSKI CEMENT W ARCHITEKTURZE

  Stowarzyszenie Architektów Polskich oraz Stowarzyszenie Producentów Cementu już po raz 20. organizują konkurs na najlepszą realizację z użyciem technologii żelbetowej. Celem konkursu jest pokazanie możliwości twórczego użycia technologii betonowej w budownictwie.

  więcej

  Konkurs na projekt plastyczny fasady

  Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie ogłasza konkurs na projekt plastyczny na fasadę tymczasowej siedziby Muzeum nad Wisłą. Poszukiwany jest projekt oddający charakter instytucji: „dynamicznie zmieniającej się, odpowiadającej na wyzwania współczesności, elastycznej, realizującej interdyscyplinarne projekty badawcze i wystawiennicze, otwartej na różne publiczności".

  więcej

  Weź udział w konkursie A' International Design Award & Competition

  A’ Design Award & Competition jest jednym z wiodących na świecie, odbywających się co roku, międzynarodowych konkursów designerskich. Niezwykle szeroki zakres oceniania i nagradzania przez A’ Design zapewnia wyróżnienie najlepszych projektantów z wszystkich krajów, w najróżniejsych dyscyplinach, które prezentują.

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

}
ładowanie...
 
 
 
Zapisz się do newslettera

Adres e-mail

 
 
Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj