Konkursy

  Konkurs architektoniczny - Łódzkie ściany

  Prezydent Miasta Łodzi ogłasza konkurs architektoniczny "Łódzkie ściany" na opracowanie projektu studialnego współczesnej metamorfozy szczytowych ścian kamienic jako integralnej części przestrzeni miejskiej. Organizatorem konkursu jest Biuro Architekta Miasta.

  więcej

  Tekstyliada - 2 edycja konkursu na wzór tkaniny

  Konkurs "Tekstyliada" jest kierowany zarówno do młodych twórców, jak i do doświadczonych projektantów. Konkurs ma formułę otwartą, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia! Zwycięzca otrzyma 5000 zł oraz deskę kreślarską.

  więcej

  reklama


  Konkurs: Tajemnica polskiego diamentu

  Polski trawertyn? Tak! W Raciszynie w województwie łódzkim wydobywany jest kamień, którego znane od starożytności łagodne piękno tworzy eleganckie elewacje budynków, harmonijne wystroje wnętrz, a także sprawdza się w nowoczesnych realizacjach architektonicznych. Do udziału w konkursie zaproszeni są architekci, projektanci, studenci oraz osoby zajmujące się obróbką kamienia.

  więcej

  Skończona forma to dopiero początek - Konkurs Akademii Hansgrohe

  Konkurs dla projektantów i studentów. Naszą misją jest rozwijanie umiejętności studentów i projektantów poprzez warsztaty, spotkania i stypendia dla najlepszych. To doskonała okazja, żeby dać się poznać! ZADANIE: Zaprojektuj łazienkę, w której wszystko zależy od Ciebie. Wykorzystaj w swoim projekcie armaturę z dowolnej kolekcji Axor, zmodyfikowaną przez Manufakturę Axor w zakresie koloru, rozmiaru lub grawerunku.

  więcej

  Konkurs zamek

  Organizator Burmistrz Świecia zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie na opracowanie koncepcji zagospodarowania Zamku Krzyżackiego w Świeciu i jego najbliższego otoczenia. Konkurs ma na cel wyłonienie najlepszego pomysłu na zagospodarowanie terenu rekreacyjnego wokół zamku, usytuowanie małej architektury, rozplanowanie alejek i miejsc wypoczynkowych.

  więcej

  Konkurs na nową siedzibę oraz kampus Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej w Regułach

  Zadaniem Konkursu jest wyłonienie, poprzez weryfikację i ocenę zgodnie z zasadami Regulaminu, spójnej koncepcji nowej siedziby oraz kampusu PAŻP, która będzie podstawą do opracowania pełnej Dokumentacji projektowej umożliwiającej realizację Inwestycji. Uczestnik Konkursu, którego pracę Sąd Konkursowy uzna za najlepszą, zostanie zaproszony do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki, którego przedmiotem będzie uszczegółowienie pracy konkursowej polegające na opracowaniu dokumentacji projektowej.

  więcej

  Interaktywne Centrum Bajki i Animacji - konkursu na opracowanie koncepcji architektonicznej

  Przedmiotem Konkursu jest sporządzenie koncepcji architektonicznej oraz koncepcji scenariusza wystawy dla zadania inwestycyjnego „Interaktywne centrum bajki i animacji przy Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej”, jako twórczej pracy projektowej.

  więcej

  Konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania rynku w Limanowej

  Burmistrz Miasta Limanowa ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania rynku w Limanowej. Organizatorem Konkursu jest Miasto Limanowa, reprezentowane przez Burmistrza Miasta Limanowa.

  więcej

  Konkurs dla studentów na opracowanie koncepcji zagospodarowania w Krakowie

  Konkurs skierowany jest do studentów architektury krajobrazu, architektury, architektury i urbanistyki. Teren przeznaczony dla zadania konkursowego o łącznej powierzchni ok. 7 631 m2 obejmuje działki zlokalizowane przy ul. Rozrywka 1 w Krakowie.

  więcej

  KONKURSU NA WYKONANIE MURALU NA ŚCIANACH PRZEJŚCIA POD TORAMI

  Do pokrycia przez mural przeznaczono przejście pod torami oraz mur torowiska. Tematyka pracy jest dowolna. Mogą być to zarówno pojedynczo rozmieszczone grafiki, tworzące wspólny koncept lub 100% pokrycie płaszczyzny ścian. Dopuszcza się również zaproponowanie kompozycji geometrycznych lub powtarzalnego wzoru. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu muralu, czyli wielkoformatowego malowidła ściennego, które zostanie zrealizowane na ścianach przejścia pod torowiskiem.

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

}
ładowanie...
 
 
 
Zapisz się do newslettera

Adres e-mail

 
 
Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj