Konkursy

  Konkursu na opracowanie koncepcji architektonicznej aranżacji wnętrza mieszkania

  Przedmiotem pierwszego etapu Konkursu jest opracowanie koncepcji architektonicznej aranżacji wnętrza mieszkania istniejącego, znajdującego się na osiedlu „Za Potokiem” zrealizowanego przez firmę DOMO Deweloper. Mieszkanie powinno być zaaranżowane w sposób pomysłowy i możliwy do zrealizowania przy założeniu maksymalnego budżetu na realizację projektu zgłoszonego w Konkursie. Przedmiotem drugiego etapu konkursu jest nadzór autorski nad procesem wykończenia mieszkania według projektu finałowego, przeprowadzanym przez Organizatora.

  więcej

  Green Academy - międzynarodowy konkurs dla architektów, projektantów i studentów

  Opuszczony budynek dawnej fabryki papieru w Marzabotto we Włoszech ma zostać przemieniony w centrum dydaktyczne jednocześnie stając się symbolem ekologii i poszanowania środowiska naturalnego. W centrum będzie znajdować się m.in. szkoła wyższa oraz inkubator biznesu dla przyjaznych środowisku start-upów.

  więcej

  reklama


  KONKURS NA OPRACOWANIE KONCEPCJI ARCHITEKTONICZNEJ PRZEBUDOWY, ROZBUDOWY I NADBUDOWY BUDYNKU GALERIA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ BUNKIER SZTUKI W KRAKOWIE

  Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji architektonicznej przebudowy, rozbudowy i nadbudowy budynku Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki w Krakowie. Opracowana koncepcja konkursowa musi dotyczyć również zagospodarowania terenu.

  więcej

  Zobacz zapowiedź konkursu „Patrz na Plac”

  Zapraszamy mieszkańców Warszawy, architektów, artystów, studentów i wszystkich, którzy pragną podzielić się swoim pomysłem na Plac Defilad, do udziału w IV edycji Międzynarodowego Konkursu FUTUWAWA „Patrz na Plac”.

  więcej

  Międzynarodowy konkurs - PORADA INTERNATIONAL DESIGN AWARD

  Włoska marka mebli Poarda ogłasza międzynarodowy konkurs na nowe, innowacyjne koncepcje różnego typu wieszaków na ubrania (wolnostojących oraz naściennych), w których wykorzystano drewno/elementy drewniane. Drewno może być użyte jako naturalne wykończenie lub pomalowane, albo połączone z innymi materiałami, np. metalem, lustrami, skórą, albo tkaninami.

  więcej

  Konkurs o Nagrodę im. Stanisława Witkiewicza 2016

  Zarząd Województwa Małopolskiego ogłosił 8. edycję konkursu o Nagrodę Województwa Małopolskiego im. Stanisława Witkiewicza za najlepsze, współczesne realizacje architektoniczne sprzyjające ochronie i kształtowaniu krajobrazu kulturowego Małopolski.

  więcej

  Konkurs GIA – zapraszamy do udziału!

  Konkurs wyłania najciekawsze koncepcje sklepów wnętrzarskich z całego świata, doceniając m.in. misję i strategię, design sklepu, visual merchandising, marketing, szkolenie pracowników, jakość obsługi klienta i innowacyjność. Chętne firmy mogą dodatkowo zgłosić do konkursu sklepy internetowe. Konkurencja odbywa się w dwóch etapach – krajowym i globalnym.

  więcej

  Architektura Betonowa 2016 - Ogólnopolski Akademicki Konkursu na najlepszą pracę dyplomową roku

  Zainicjowany w 2000 roku konkurs jest organizowany przez Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej oraz Stowarzyszenie Producentów Cementu, a prowadzony przez Katedrę Architektury Mieszkaniowej i Kompozycji Architektonicznej IPA WA PK.

  więcej

  IV edycja międzynarodowego konkursu FUTUWAWA „Patrz na Plac”

  Trzy dotychczasowe edycje Międzynarodowego Konkursu FUTUWAWA pozwoliły zgromadzić i zaprezentować na portalu futuwawa.pl ponad 500 projektów dla Warszawy Przyszłości. Powstała w ten sposób przestrzeń niczym nieograniczonego eksperymentu, która pozwala bawić się miastem, ale i poddać je dyskusji.

  więcej

  33. konkurs Warszawa w kwiatach i zieleni

  Po raz 33. mieszkańcy Warszawy startują w konkursie Warszawa w kwiatach i zieleni. Zieleń prywatną, firmową i pielęgnowaną wspólnie z sąsiadami można zgłaszać do 17 lipca 2016 r. Z nadesłanych zgłoszeń jury wyłoni zwycięzców w trzech kategoriach: Człowiek, Sąsiedzi i Firma. Organizatorami konkursu są Miasto Stołeczne Warszawa i Towarzystwo Przyjaciół Warszawy. Kuratorami 33. konkursu Warszawa w kwiatach i zieleni są Kwiatuchi.

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

}
ładowanie...
 
 
 
Zapisz się do newslettera

Adres e-mail

 
 
Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj