Projekty

  Najciekawsze, nowe projekty architektów na InfoArchitekta.pl

  Wraz z nadejściem nowego roku na portalu InfoArchtiekta pojawiło się wiele ciekawych projektów w portfoliach architektów i projektantów wnętrz. Wybraliśmy kilka z nich. Na naszej liście znajdziecie zarówno projekty wnętrz jak i budynków. Wśród nich m.in. projekt minimalistycznego i nowoczesnego domu na łące od pracowni TEŻ ARCHITEKCI.

  więcej

  Zwycięski projekt Interaktywnego Centrum Bajki i Animacji przy Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej

  We wtorek 10 stycznia, w siedzibie Stowarzyszenia Architektów RP w Katowicach odbyło się ogłoszenie wyników Konkursu na opracowanie koncepcji „Interaktywnego Centrum Bajki i Animacji przy Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej”. Jury uznało, że najlepszą pracę przygotowało konsorcjum...

  więcej

  reklama


  10 wyjątkowych wnętrz polskich projektantów na InfoArchitekta.pl

  Na portalu InfoArchitekta każdy projektant i architekt może stworzyć własne portfolio prezentując w nim swoje projekty. Po raz kolejny spośród projektów przesłanych w przeciągu ostatnich miesięcy wybraliśmy 10 wyjątkowych projektów od 5 polskich pracowni.

  więcej

  Górskie klimaty - najciekawsze projekty

  Za oknem mróz i śnieg, a na InfoArchitekta również zimowe klimaty! Wybraliśmy kilka najciekawszych projektów związanych z górami - od modernistycznej i nowoczesnej stacji narciarskiej według projektu pracowni Majorarchitekci, po klasyczny wystrój wnętrza szwajcarskiego hotelu oraz wyróżnionego w konkursie Stanisława Witkiewicza projektu domu w Tatrach, a także projekt domu nawiązujący do tradycji architektury podcieniowej.

  więcej

  Centrum sztuki Lotus Square według projektu Raynon Chiu

  Projekt Lotus Square znalazł się w gronie laureatów prestiżowej nagrody A'Design Award & Competition w roku 2016 w kategorii A' Interior Space, Retail and Exhibition Design (architektura wnętrz przestrzeni publicznych, handlowych i wystawowych). Lotus Square został zaprojektowany przez tajwańskiego architekta wnętrz Raynon Chiu.

  więcej

  Najlepsze projekty architektoniczne na InfoArchitekta w 2016 roku - TOP 10

  W roku 2016 na łamach InfoArchitetka.pl zaprezentowaliśmy wiele ciekawych projektów - od małej architektury i pojedynczych, jednorodzinnych domów aż po kompleksy budynków, wieżowce, a nawet wielkie wizje architektoniczne. Zachwycaliśmy się polską architekturą, która coraz częściej dostrzegana jest na świecie, dzięki czemu mogliśmy pogratulować naszym architektom wielu prestiżowych nagród. Żegnając mijający wybraliśmy 10 ciekawych projektów, do których warto wrócić i spojrzeć na nie jeszcze raz.

  więcej

  WILLI NEUMANNA - REWITALIZACJA

  Projekt obejmuje rewitalizację reprezentacyjnej willi z lat 20. XX wieku oraz rozbudowę o nową część. Obiekt położony jest na rozległej działce o charakterze parkowym - również poddanej rewitalizacji, wraz z lokalizacją urządzeń obsługi nowych funkcji. Obecnie zakończono i oddano do użytku I etap prac, polegający na kompleksowej modernizacji części historycznej. W planach jest także II etap inwestycji - obejmujący dodatkowy pawilon.

  więcej

  Plac Zwycięstwa 1920 w Wołominie :: projekt pracowni Mirosława Nizio

  Instalacja zaprojektowana przez warszawską pracownię mieścić się będzie w bezpośrednim sąsiedztwie zielonego założenia parkowo-krajobrazowego Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich w Wołominie. Dynamiczna forma projektu przywodzi na myśl zatrzymany w czasie, metaforyczny kadr z wojennego filmu dokumentalnego. To jedna, wybrana z wielu, scena z bitwy wojny polsko-bolszewickiej, w której legendarny czołg Renault FT-17 z mozołem pokonuje ostrą, stromą linię okopów i niejako wybija się do góry na jej krawędzi, zdobywając tym samym ostatni przyczółek wroga.

  więcej

  Harwyn - Domek kostka

  Harwyn to projekt wielofunkcyjnej przestrzeni zamkniętej w czterech ścianach, który został w tym roku nagrodzony w konkursie A'Design Award & Competition. Główną ideą tej koncepcji było stworzenie przestrzeni, która odpowiada na potrzeby jej użytkownika, ale jednocześnie oferuje luksusowe i wysokiej jakości wykonanie i otoczenie połączone z bliskością natury. Autorami projektu są architekci z biura projektowego Harwyn - architekt Selwyn Blackstone oraz projektant Jason Fremder.

  więcej

  Projekty nagrodzone w konkursie OPRACOWANIE ZAGOSPODAROWANIA TERENU WOKÓŁ ZALEWU „LUBIANKA”

  Przedstawiamy projekty nagrodzone w konkursie OPRACOWANIE KONCEPCJI URBANISTYCZNO-ARCHITEKTONICZNEJ ZAGOSPODAROWANIA TERENU WOKÓŁ ZALEWU „LUBIANKA” W STARACHOWICACH.

  więcej

TOP 10:

dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

}
ładowanie...
 
 
 
Zapisz się do newslettera

Adres e-mail

 
 
Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj