ARTYKUŁY

  Elewacje walczą o tytuł „Fasada Roku 2016”

  Wraz z chwilą, gdy niebo nad Polską rozbłysło tysiącem kolorowych fajerwerków zwiastujących nadejście 2017 r., upłynął termin nadsyłania zgłoszeń do 10. edycji konkursu „Fasada Roku”. Tym samym rywalizacja o prestiżowy tytuł i automatyczną kwalifikację Baumit Life Challenge wkracza w rozstrzygającą fazę. Zanim do gry wejdzie profesjonalne jury, swoich faworytów wskaże społeczność internetowa. Głosowanie na stronie www.fasadaroku.pl trwa jeszcze tylko do końca stycznia.

  więcej

  Futurystyczny design - najciekawsze projekty nagrodzone w konkursie A' Design Award & Competition

  Wśród wielu kategorii prestiżowego, międzynarodowego konkursu A' Design Award & Competition jest również taka, która chyba najbardziej pobudza naszą wyobraźnię. Chodzi o kategorię "A' Futuristic Design" dotyczącą najbardziej futurystycznych i przyszłościowych pod względem designu - projektów. Kategoria ta jest dosyć pojemna, ponieważ wśród nagrodzonych projektów możemy znaleźć zarówno produkty użytku codziennego, gadżety, meble i pojazdy, jak również większe projekty dotyczące dużej architektury. Poniżej prezentujemy projekty nagrodzone w okresie 2015 - 2016.

  więcej

  Ostatni dzwonek, by zamówić darmową próbkę trawertynu

  Darmowa próbka kamienia dostarczona pod wskazany adres? To możliwe jeszcze tylko przez miesiąc. Do 15 stycznia 2017 roku w ramach konkursu Trawertyn Design wysyłane są próbki raciszyńskiego trawertynu do każdego, kto wyrazi taką chęć.

  więcej

  Polscy projektanci z pomysłem

  Polscy projektanci z pomysłem - Diamenty Designu 2016 rozdane. Powrót do natury, minimalizm i wielofunkcyjność – takie trendy królowały wśród najlepszych projektów wyłonionych w konkursie "Diamenty Designu" podczas Międzynarodowych Targów Warsaw Build 2016. Jury doceniło nowatorskie propozycje polskich projektantów, które w najciekawszy sposób czerpały z inspiracji współczesnego wzornictwa.

  więcej

  Startuje konkurs „Spełnij dziecięce marzenia 2017”

  Czas na 4. edycję konkursu „Spełnij dziecięce marzenia”. Zapraszamy do udziału młodych projektantów – studentów lub absolwentów szkół i kursów projektowania mebli oraz wnętrz, a także amatorów. Celem konkursu jest zaprojektowanie mebla inspirowanego pracami plastycznymi dzieci, które zostały nagrodzone w konkursie „Mebel dziecięcych marzeń 2017”. Organizator przydzieli zgłaszającym się projektantom prace, na podstawie których zaprojektują oni meble.

  więcej

  Wzory na Święta

  W ostatni weekend przed świętami spotkamy się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Na trzech piętrach, wystawcy pokażą swoje najnowsze projekty mebli, ceramiki, domowych tekstyliów, grafik i dekoracji.

  więcej

  Laureaci konkursu „Mebel dziecięcych marzeń 2017”

  Czwarta edycja konkursu „Mebel dziecięcych marzeń” zorganizowanego przez Wydawnictwo meble.pl oraz Meble.pl została rozstrzygnięta. Z kilkuset prac plastycznych zrealizowanych przez dzieci w wieku od 6 do 14 lat nagrodzono 10.

  więcej

  XXVI Mistrzostwa Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie – Ski Archi Cup 2017

  Mistrzostwa Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie to największe ogólnopolskie wydarzenie zimowe dla architektów, którego tradycja sięga lat 80., kiedy to Klub Architektów Narciarzy i Tenisistów zainicjował bogatą historię sportowych spotkań w swoim środowisku.

  więcej

  BIM w infrastrukturze - Konferencja CGS 2016

  Wraz z firmą CGS plus, która jest producentem specjalistycznego oprogramowania dla inżynierii lądowej oraz firmą Aplikom, dostarczającej specjalistyczne usługi i kompleksowe rozwiązania IT wspierające procesy projektowania, mamy przyjemność zaprosić Państwa na pierwszą polską Konferencję CGS 2016 – BIM w infrastrukturze.

  więcej

  Ostatnia szansa na udział w 4. edycji konkursu „Mebel dziecięcych marzeń”

  Zdolni rysownicy i utalentowane malarki w wieku od 6 do 14 lat cały czas nadsyłają swoje propozycje, ale organizatorzy ciągle czekają na nowe, oryginalne pomysły. Termin składania prac w konkursie upływa 13 listopada br.

  więcej

TOP 10:

dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

}
ładowanie...
 
 
 
Zapisz się do newslettera

Adres e-mail

 
 
Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj