Wystawa o realizacji największego obiektu muzealnego w Europie Środkowo-Wschodniej - Muzeum Hołodomoru w budowie

Data: 16.09.2022
Muzeum Hołodomoru w Kijowie to jeden z najważniejszych i największych obiektów muzealnych powstających obecnie w Europie Środkowo-Wschodniej oraz największy projekt publiczny przygotowany przez polską pracownię architektoniczną poza granicami naszego kraju. Pracownia Nizio Design International przygotowała projekt budynku we współautorstwie z ukraińskim studiem Project Systems LTD, a projekt ekspozycji Muzeum we współautorstwie z firmą Haley Sharpe Design Ltd.
Lista NewsówTa witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;