ARTYKUŁY

infoArchitekta.pl

  Konkurs "Milicki Rynek jako bezpieczne Centrum Społeczno-Gospodarcze"

  Gmina Milcz ogłosiła konkurs na "Milicki Rynek jako bezpieczne Centrum Społeczno-Gospodarcze". Konkurs realizowany jest w ramach projektu "Milcz OdNowa - wielowymiarowy program rewitalizacji miasta Milcz" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Łączna pula nagród w konkursie to 25 000 zł.

  więcej

  CIEPŁO UKRYTE W PODŁODZE

  Duże powierzchnie przeszklone czy też ograniczony metraż mogą być powodem, dla którego rezygnujemy z instalacji grzejnika ściennego w pomieszczeniu. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzą się nowoczesne metody ogrzewania z portfolio Purmo – grzejniki kanałowe lub ogrzewanie podłogowe.

  więcej

  Bazarch* Wrocław - targi książki o architekturze i mieście

  BAZARCH* to targi książki o architekturze i mieście po raz pierwszy we Wrocławiu. W gościnnych wnętrzach Muzeum Architektury znajdziecie najnowszą literaturę, czasopisma i inne archidobra na stoiskach wydawców z całej Polski.

  więcej

  Wykład: Elementy Architektury

  Goethe-Institut w Krakowie i Instytut Architektury z radością informują o rozpoczęciu nowego architektonicznego cyklu zatytułowanego: „Elementy architektury”. W 2017 roku o architekturze będziemy rozmawiać w kontekście hasła przewodniego „ponowny użytek”. Pierwszy wykład w ramach tego cyklu, o drugim życiu budynków, wygłosi Maciej Siuda.

  więcej

  Design Plus - II Międzynarodowa Konferencja

  Zbliża się II międzynarodowa konferencja DESIGN PLUS na temat designu w zarządzaniu i ekonomii. Konferencja DESIGN PLUS Akademii Sztuki w Szczecinie będzie składać się z dwóch części: wystąpień prelegentów oraz warsztatów, przeprowadzonych przez Jacka Gałązkę.

  więcej

  Podsumowanie Łódź Design Festival 2017

  Łódź już po raz 11 stała się w październiku stolicą polskiego i światowego wzornictwa, a to za sprawą kolejnej edycji Łódź Design Festival. Wyjątkowe wnętrza dawnej fabryki Scheiblera w ciągu 6 dni trwania festiwalu odwiedziło aż 32 000 osób. Podziwiano ponad 60 wystaw kuratorskich i partnerskich, a podczas spotkań i paneli dyskutowano o najnowszych trendach wzorniczych.

  więcej

  Fabryka Mebli Biurowych MDD partnerem strefy networkingowej podczas Real Estate Management Congress 2017

  Real Estate Managment Congress to wydarzenie organizowane przez redakcję magazynu Real Estate Manager w dniach 25-26.10.2017 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jest to pierwsze takie wydarzenie o zasięgu międzynarodowym. Fabryka Mebli Biurowych MDD jest partnerem strefy networkingowej eventu.

  więcej

  Finisaż wystawy Leszka Górskiego „Pejzaże przewrotne”

  Serdecznie zapraszamy na finisaż wystawy fotograficznej Leszka Górskiego „Pejzaże przewrotne” - we wtorek, 24 października 2017, o godz. 18:00, w Galerii Architektury SARP przy Placu Szczepańskim 6 w Krakowie.

  więcej

  Fabryka Mebli Biurowych MDD w 10. Konferencji Biurowce w Polsce

  W dniach 23-24 października br., odbędzie się Jubileuszowa Konferencja Biurowce w Polsce. Hotel Hilton w Warszawie podejmie prelegentów i gości z branży biurowej. Fabryka Mebli Biurowych MDD jest srebrnym sponsorem wydarzenia. Jako jeden z najważniejszych partnerów eventu, reprezentowanym przez Dyrektor Handlową Polski Centralnej i Północnej Joannę Gralewską, wygłosi wykład merytoryczny poświęcony aranżacji biura jako ważnego elementu działania employer branding.

  więcej

  Zagłosuj na najlepszy obiekt, przestrzeń lub wydarzenie 2016 roku

  Znamy już listę obiektów i wydarzeń nominowanych do trzeciej edycji Nagrody Architektonicznej Prezydenta m.st. Warszawy. Swoją nagrodę w plebiscycie, który potrwa do 31 października, przyznają także mieszkańcy.

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj