ARTYKUŁY

  Rozwiń Skrzydła Przedsiębiorczości z FAKRO

  W dniach 24-25 kwietnia br. firmę FAKRO, czołowego producenta okien dachowych, odwiedziła młodzież z powiatu krakowskiego. Prawie stu uczniów szkół ponadgimnazjalnych przyjechało do Nowego Sącza zobaczyć jak globalne firmy funkcjonują od kuchni.

  więcej

  Do współpracy lub zadań idywidualnych - siedziska VANK ROCK

  Przedstawiamy nowe siedziska VANK_ROCK, które pozwalają aranżować przestrzenie do różnych form komunikacji i z których można tworzyć kształty geometryczne. Siedziska VANK_rock pozwalają aranżować różne przestrzenie: do współpracy, działania w pojedynkę lub też do konfrontacji. W rzucie z góry to kwadrat o ściętym jednym narożniku.

  więcej

  Wiosenne okno! 5 porad jak zaaranżować okno na wiosnę

  Długość zasłony, kolor i stopień przyciemnienia rolety, warstwy tworzone przez tkaniny – to elementy, które mogą wpłynąć na ostateczny wygląd aranżacji okiennej. Również za ich pomocą łatwo jest odmienić dotychczasowy wystrój pomieszczenia. Warto zwrócić na to uwagę – tym bardziej, że wiosna okazuje się idealnym okresem na zmiany we wnętrzach. Podpowiadamy, jak dzięki metamorfozie okna wprowadzić więcej wiosennego słońca do domu.

  więcej

  Armstrong uzyskuje super ekologiczny certyfikat dla całego systemu sufitów podwieszanych

  Firma Armstrong jako pierwszy producent w Europie uzyskała zaawansowany certyfikat ekologiczny Cradle to Cradle®. Oznakowanie przyznane zostało rusztom nośnym produkowanym przez Armstrong. Wcześniej producent uzyskał taki certyfikat także dla płyt sufitowych. Oznacza to, że od teraz cały system sufitów podwieszanych Armstrong może poszczycić się jednym z najbardziej zaawansowanych na świecie systemów ekologicznej produkcji.

  więcej

  Dzień Młodego Architekta i Inżyniera 2017

  Już w Maju w Warszawie odbędzie się Dzień Młodego Architekta i Dzień Młodego Inżyniera. W programie zaplanowano wiele atrakcji: wykłady mistrzów architektury i znanych konstruktorów, case study z udziałem inżynierów - praktyków, warsztaty BIM i konsultacje.

  więcej

  Local matters - Warsztaty urbanistyczno-architektoniczne

  Trwają zapisy na Ogólnopolskie Warsztaty Urbanistyczno - Architektoniczne "Local matters - new center of Zielonki" organizowane przez Koło Naukowe Urbanistyki w Karkowie. Na warsztatach poruszona zostanie tematyka: centra lokalne w małej gminie podmiejskiej

  więcej

  Wystawa "Przekaż dalej / Pass it on" w Zamku Cieszyn

  Młodzi projektanci, architekci oraz twórcy biżuterii oddają hołd wybitnym osobowościom, które zmieniały swoje czasy, począwszy od 820 roku po współczesność. Kolekcja niecodziennej biżuterii to opowieść o pionierach w tak różnych dziedzinach jak: sztuka, architektura, polityka, muzyka, sport.

  więcej

  Śląska Rzecz 2016

  Po raz 12. Zamek Cieszyn zaprasza do udziału w konkursie Śląska Rzecz. W tym roku konkurs rozszerza swój zasięg o województwo opolskie. Konkurs kierowany jest do firm, projektantów, organizacji pozarządowych oraz instytucji publicznych. Zgłaszane projekty muszą być wdrożone w życie w 2016 roku w woj. śląskim i/lub opolskim.

  więcej

  Niemapa Gdynia: Budujemy miasto – rodzinne warsztaty

  Muzeum Miasta Gdyni zaprasza do wspólnego budowania miasta. Podczas warsztatów poznamy historię architektury modernistycznej. Uczestnicy zainspirowani nowoczesnymi obiektami stworzą własne budynki. Efektem wspólnego działania będzie duża makieta przedstawiająca fragment Gdyni.

  więcej

  KONKURS RENAULT DLA MŁODYCH PROJEKTANTÓW PO RAZ DRUGI

  Rozpoczyna się druga edycja konkursu RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION. W tym roku przed młodymi projektantami stoi jeszcze większe wyzwanie – zaprojektowanie wnętrza SUV-a Renault klasy wyższej, następnej generacji Koleosa. Nie będzie to więc abstrakcyjny samochód przyszłości, ale wnętrze, które mogłoby za kilka lat znaleźć się w produkcji.

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

}
Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj