Projekty

  Wabu – Sushi & Japanese Tapas – nowy warszawski projekt autorstwa Roberta Majkuta

  Restauracja Wabu – Sushi & Japanese Tapas mieszcząca się na parterze jednego z budynków Warsaw Spire przy Placu Europejskim, to kolejny udany projekt pracowni Robert Majkut Design. Atutem tego wnętrza jest klarowna kompozycja wnętrza, klimatyczne oświetlenie i subtelna aura. Działając od października 2016 r. miejsce to zdobyło już główną nagrodę Warsaw Insider w kategorii Best Design.

  więcej

  Halo! Rybnik :: Punkt Informacji Miejskiej

  Halo! Rybnik to Punkt Informacji Miejskiej połączony z kawiarnią oraz sklepem z gadżetami miejskimi. W lokalu dawnej „Cepelii” powstało miejsce wspierające, a także promujące lokalnych rzemieślników i artystów. Pomysłem na aranżację wnętrz było wykorzystanie kilku elementów bazowych lokalu dawnej Cepelii i zestawienie ich z nowoczesną formą. Stary sufit z boazerii został zastąpiony lamelami drewnianymi, które są kontynuowane również na dwóch naprzeciwległych ścianach i stanowią główny akcent wnętrza.

  więcej

  reklama


  Sopocki apartament w stylu retro

  Lokalizacja mieszkania na najwyższym piętrze nowej sopockiej kamienicy, pozwoliła otworzyć przestrzeń łączącą salon wraz z sypialnią, poziomym świetlikiem, który wpuszcza światło z obu stron mieszkania. Styl wnętrza jest współczesny jednak wyraźnie skłania się ku stylowi retro, który jest obecny w estetyce właściciela oraz projektanta. Autorem projektu jest Studio Potorska.

  więcej

  WYNIKI KONKURSU WODNE ŹRÓDŁA GDAŃSKA

  LAUREACI KONKURSU „WODNE ŹRÓDŁA GDAŃSKA”. Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Do realizacji przekazane zostaną zdroje, które otrzymały pierwsze miejsca w każdej z kategorii. Konkurs wyłonił jedynie koncepcje zdrojów, które zostaną dopracowane pod kąrem technicznym. Teraz autorzy zwycięskich prac zostaną zaproszeni przez nas do przygotowania szczegółowych projektów wykonawczych. Na tym etapie uzgodnione zostaną szczegółowe rozwiązania użytkowe, które w pewnym stopniu, mogą wpłynąć na ostateczną formę poidełek. Nowe zdroje zostaną uruchomione do końca 2018 roku.

  więcej

  NOŻYCZKI CZYLI BUDYNEK JEDNORODZINNY W GRĘBANINIE

  Budynek zaprojektowany został w konwencji minimalizmu na obszarze wiejskim gdzie dominują budynki zwieńczone dwuspadowymi dachami o tradycyjnej formie architektonicznej. Projekt pod względem programu użytkowego dostosowany jest do funkcjonowania w nim 3 pokoleniowej rodziny. Ważnym aspektem było zadbanie o wykluczenie kolizji wynikającej z różnic pokoleniowych.

  więcej

  Dom Yenga z drewnianych klocków

  Inspiracją do stworzenia projektu Domu Yenga była otaczająca działkę przyroda, a szczególnie modrzew, który jest głównym elementem elewacji. Nawiązując do popularnej gry, projektanci z pracowni 81.waw.pl tak ustawili bryły budynku, aby wyglądały, jakby mogły się przesuwać między sobą. W miejscach „przesunięć” pojawiają się okna.

  więcej

  Co na podłogę, podpowiada arch. Izabela Widomska, czyli krótko o podłogach modnych, pięknych i wygodnych

  Podłoga jest jednym z najważniejszych elementów w każdym wnętrzu. Pełnii rolę ochronną, zapewniając komfort użytkowania, ale też wpływa na jego wygląd przez wiele lat. Podpowiadamy na co zwracać uwagę, decydując się na wybór posadzki.

  więcej

  II nagroda w Konkursie na Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL w Warszawie

  Projekt Nizio Design International wyróżniono drugą nagrodą w konkursie na koncepcję architektoniczną Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL. Konkurs rozstrzygnięto 26 stycznia. Unikatowy projekt zespołu Mirosława Nizio powstał z myślą o upamiętnianiu ponad wszelkimi podziałami. Architekci chcieli stworzyć na terenie zabudowań więzienia przy ulicy Rakowieckiej w Warszawie nie tylko muzeum, ale i swoisty pomnik pamięci.

  więcej

  I nagroda w Konkursie na Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL w Warszawie

  Jury po dokonaniu analizy prac konkursowych w kontekście wymagań Zmawiającego oraz istotnych postanowień Regulaminu Konkursu (w tym kryteriów oceny prac konkursowych) przyznał I miejsce pracy nr 004. Praca został wykonany przez Pracownię Projektową M.O.C. Architekci z Katowic. Pracownia otrzymała 50 000 zł i zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na opracowanie dokumentacji projektowej.

  więcej

  Muzyczne Delivie – sala do zadań specjalnych

  Wykładziny duńskiej marki EGE zaprojektowane przez Husarska Design Studio zostały wykorzystane w nowoczesnej sali szkoleniowo-koncertowej Muzyczne Delivie w Reńskiej Wsi. Inspiracją była rozchodząca się ze sceny fala dźwiękowa.

  więcej

TOP 10:

dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

}
Zapisz się do newslettera

Adres e-mail

 
Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj