Projekty

  Business Link: między pracą a pasją

  Czasy, w których biura były projektowane według powtarzalnego schematu, bezpowrotnie minęły. Dziś zmierzamy w stronę odważnych przestrzeni, wypełnionych najlepszym światowym designem. Miejsc, niepozbawionych nonszalancji i luksusu, które inspirują i pobudzają kreatywne myślenie.

  więcej

  Muzeum w sercu Parku - Qinglong

  Muzeum The Dinosaur Egg w Parku Narodowym w górach Qinglong w Chinach to oryginalny projekt obiektu muzealnego stworzony przez Instytut Architektury Uniwersytetu Huazhong (The Architectural and Urban Planning Design & Research Institute Co.Ltd. of Huazhong University of Science and Technology). Muzeum powstało w miejscu wykopalisk archeologicznych.

  więcej

  reklama


  Wnętrza restauracji ZONI i bistro WuWu

  Na gastronomicznej mapie Warszawy pojawiły się dwa nowe miejsca – restauracja ZONI oraz bistro WuWu. Otwarte na terenie rewitalizowanego kompleksu Koneser przy działającym od czerwca Muzeum Polskiej Wódki korespondują z koncepcją całego założenia. Za projekt wnętrz oraz aranżację przestrzeni odpowiada pracownia architektoniczna Mirosława Nizio.

  więcej

  Projekt wyróżniony w konkursie Koło 2018 w Słupsku

  Projekt Pawilonu Edukacji Ekologicznej w Słupsku został wykonany w ramach 20 edycji konkursu na projekt łazienki organizowanego przez KOŁO zawsze w dobrym stylu za który nasza pracownia otrzymała nagrodę specjalną za funkcję dodatkową.

  więcej

  Biuro w dobrym stylu - Furusaki Tokyo Office

  Wielka, tłoczna tokijska metropolia może być wyzwaniem dla projektantów. Zadaniem architektów projektu Furusaki Tokyo Office było stworzenie oryginalnej koncepcji, która spełnia wszystkie potrzeby i funkcje biura. Architektom z pracowni Void nie tylko udało się dobrze wykorzystać niewielki metraż, ale również tchnąć w przestrzeń trochę klasyki i dostojnego klimatu.

  więcej

  Przypominamy najciekawsze #projekty

  Są takie projekty, które warto sobie przypomnieć i spojrzeć na nie jeszcze raz. Na stronie infoArchitekta na Facebooku, co jakiś czas odświeżamy najciekawsze projekty, o których pisaliśmy na portalu IA. Dziś zebraliśmy posty, które cieszyły się zainteresowaniem wśród naszych czytelników.

  więcej

  Projekt muzeum Dongting Lake Expo Park

  Zlokalizowany na przylądku, otoczony z trzech stron wodą - Dongting Lake Museum staje się centralnym punktem krajobrazu. Inspiracją dla projektu były klasyczne naczynia garncarskie Yuezhou Kiln. Budynek swoim kształtem przypomina ceramiczne wazy i talerze formowane od węższej podstawy ku szerszej górze. Autorem projektu jest Instytut Architektury Uniwersytetu Tsinghua

  więcej

  Mały dom z widokiem - Hadar´s House

  Projekt domu Hadar mimo swoich niewielkich rozmiarów robi duże wrażenie. Architektom udało się nie tylko doskonale wpisać obiekt w otaczający go krajobraz, ale również stworzyć nowoczesne wnętrze dobrze łączące się zza pięknym widokiem z okna. Koncepcja została doceniona w tegorocznej edycji konkursu A'Design Award & Competition. Autorem projektu jest szwedzka pracownia Asante Architecture & Design.

  więcej

  Muzeum World Geo-Park u podnóża góry Yuntai

  Podążając szlakiem chińskich muzeów można trafić na World Geo-Park China leżące u podnóża góry Yuntai. Autorem projektu jest Instytut Architektury Uniwersytetu Huazhong (The Architectural and Urban Planning Design & Research Institute Co.Ltd. of Huazhong University of Science and Technology). Prace nad muzeum rozpoczęto w 2008 roku, a dwa lata później, w 2010 roku obiekt został ukończony i oddany do użytku.

  więcej

  Wyniki konkursu na rewitalizację parku Pole Mokotowskie

  Decyzją członków Sądu konkursowego zatwierdzoną w dniu 5.07.2018 roku rozstrzygnięto konkurs realizacyjnego na rewitalizację parku Pole Mokotowskie w Warszawie. Posiedzenia Sądu konkursowego odbyły się w dniach 25 czerwca oraz 3 lipca 2018 r. gdzie poddano analizie poszczególne prace konkursowe w kontekście wymagań Zamawiającego oraz istotnych postanowień Regulaminu konkursu, w tym kryteriów oceny prac konkursowych.

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj