Projekty

  Renowacja dwupoziomowego apartamentu - CDR

  Filippo Tisselli, Cinzia Mondello oraz Marcin Dworzyński podjęli wyzwanie renowacji wiekowego mieszkania w zabytkowym centrum Ceseny. Dwupoziomowe mieszkanie, aby dostosować je do współczesnych potrzeb mieszkaniowych, wymagało odważnego planu kapitalnego remontu. Na etapie projektowym nakreślone zostały jasne cele: zachowanie tylko niezbędnych ścian wewnętrznych, wprowadzenie do wnętrza maksymalnej ilości naturalnego światła i nadanie wnętrzu współczesnego i eleganckiego charakteru, zgodnego z oczekiwaniami klienta.

  więcej

  Chrupiąca bagietka w industrialnej oprawie

  Jak zaprojektować przestrzeń łączącą klimat przytulnej, pachnącej chrupiącym pieczywem francuskiej „boulangerie” z nowoczesną restauracją? Projekt lokalu Allo Allo stworzony przez Forbis Group skupia się przede wszystkim na wyeksponowaniu procesu przygotowywania świeżych, opartych na własnych wypiekach, potraw w industrialno–domowej oprawie. Połączenie dwóch różnych światów dało niezwykły efekt aranżacyjny.

  więcej

  reklama


  Dom Thermory – w zgodzie z upływem czasu

  Dom Thermory to tylko z pozoru surowa prostopadłościenna bryła. Wizja projektantów z pracowni 81.waw.pl sprawiła, że ten niezwykle oryginalny budynek stanowi integralną część życia mieszkańców i potrafi zmieniać się wraz z nimi z upływem lat.

  więcej

  RACE Robotics Lab - MOD

  Studio MOD zaprojektowało przestrzeń nowego obiektu firmy RACE, której celem jest automatyzacja istniejących sektorów produkcyjnych wykorzystując do tego roboty. Inspiracją brandingu (logotyp i elementy graficzne) była koncepcja modułowość wykorzystywana w automatyzacji oraz estetyka precyzji i dynamizmu.

  więcej

  Mango Vinyl Hub - kolejne wyróżnienienie dla polskiego zespołu

  Adaptacja budynków dawnej łotewskiej fabryki na kompleks kreatywny ma stworzyć nowy kulturalny punkt miasta Kieś. Połączony z centrum miasta, kompleks jest łatwo osiągalny tak dla pieszych jak i dla ruchu samochodowego. W projekt stworzono cztery główne funkcje – produkcyjną, kulturalno-edukacyjną, rzemiosła artystycznego, oraz hotelową. Głównym celem jest wprowadzenie ludzi, wraz z ich kreatywnością, w mury zapomnianego kompleksu postindustrialnego.

  więcej

  Muzeum w górze - projekt Zahy Hadid i Petera Irmschera

  MMM Corones to najnowsze i ostatnie muzeum w szeregu Messner Mountain Museum znajdujące się na szczycie płaskowyżu Kronplatz w Dolomitach. To niezwykłe, wbudowane w górę muzeum poświęcone jest alpinistom, którzy stworzyli historię wspinaczek wysokogórskich.

  więcej

  Sensorium - jedno z wyróżnień w międzynarodowym konkursie Mango Vinyl Hub Club

  Dwa wyróżnienia w międzynarodowym konkursie architektonicznym "Mango Vinyl Hub Club" zdobyli Studenci z Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej. Pokazujemy projekt SENSORIUM - Mango Vinyl Hub. Zespół projektoey: Kamil Adamiak, Agnieszka Bogacka, Karolina Chwilczyńska, Adrian Czarny-Kropiwnicki.

  więcej

  Niesamowity projekt kompleksu muzealnego w północno-wschodniej Azji: Northeast Asian Culture and Art Museum Complex

  Northeast Asian Culture and Art Museum Complex zlokalizowane jest w strefie Changchun Airport Economic Development Zone blisko portu lotniczego Longjia International Airport w Chinach. Na brzegu jeziora Longze powstaną m.in. obiekty muzealne, konferencyjne oraz wystawiennicze. Jest to jeden z najważniejszych projektów dla północno-wschodniej Azji, który ma odgrywać rolę katalizatora w kształtowaniu strefy ekonomicznej, politycznej, finansowej, komercyjnej, handlowej oraz kulturowej dla tego obszaru Azji.

  więcej

  Nagroda w międzynarodowym konkursie Mango Vinyl Hub Club wędruje do Białegostoku

  Studenci Wydział Architektury Politechniki Białostockiej zdobyli nagrodę w międzynarodowym konkursie architektonicznym “Mango Vinyl Hub Club”. Zespół w składzie: Ewelina Bugajewicz, Bartek Matuszek, Karolina Wasilewska, Paulina Sawczuk został nagrodzony w kategorii The Big Picture za najlepszy Masterplan.

  więcej

  Konkurs BARGEWORK OPOLE - wyniki

  Dobiegł końca konkurs architektoniczny BARGEWORK – OPOLE na projekt barki i przystani pierwszego w Polsce biura na wodzie. Spośród niemal stu nadesłanych prac, kapituła konkursu wyłoniła zwycięzcę oraz przyznała cztery wyróżnienia. 5 czerwca 2017 roku w Muzeum Piosenki Polskiej w Opolu odbyła się konferencja prasowa, na której ogłoszono wyniki konkursu BARGEWORK OPOLE.

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj