ARTYKUŁY

  Dziecięce marzenia spełnione – inicjatywa "Mebel marzeń 2017" w Poznaniu

  15 marca, podczas targów „Meble Polska”, redakcja miesięcznika „BIZNES meble.pl” wręczyła nagrody laureatom konkursu „Spełnij dziecięce marzenia 2017”. Wystawę zwycięskich projektów można było oglądać na ekspozycji miesięcznika – w pawilonie 7, na stoisku 8.

  więcej

  CORBU i GROOVE – Nowości od Marbet Style

  Premierowy pokaz nowych kolekcji Marbet Style – paneli akustycznych GROOVE według projektu Tomasza Augustyniaka oraz mebli wypoczynkowych CORBU autorstwa Grynasz Studio – odbył się podczas 9. edycji Areny Design w Poznaniu. Rozbudowana funkcjonalność, autorskie rozwiązania oraz walory estetyczne sprawiły, że oba projekty zostały zauważone i nominowane do konkursu Top Design Award 2017 odbywającego się podczas targów. Ostatecznie pierwsze miejsce w kategorii „Elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz” zdobył oryginalny, modułowy system Tomasza Augustyniaka.

  więcej

  Stare Koryto Warty z projektem nowej toalety publicznej!

  Trwa 19. edycja prestiżowego konkursu na projekt koncepcyjny budynku z funkcją toalety miejskiej, organizowanego przez markę KOŁO. Partnerem konkursu jest Miasto Poznań. Miasto jest zainteresowane budową toalety wg zwycięskiego projektu konkursowego, któremu w czerwcu 2017 r. zostanie przyznana nagroda główna. Uczestnicy konkursu będą ubiegać się o nagrody o łącznej wartości 40 000 zł.

  więcej

  RETROwnętrza – Kraków

  07 marca krakowskie Forty Kleparz zapełniły się pięknymi, kolorowymi ekspozycjami firm biorących udział w wieczornym wydarzeniu dla architektów RETROwnętrza – łączymy minione style ze współczesnymi. Na kilka godzin goście przenieśli się w świat, gdzie marzenia mieszają się z rzeczywistością, gdzie nic nikogo nie ogranicza, poza swobodną twórczością. Znakiem rozpoznawczym stylu vintage jest kolor oraz pomysłowość i tego z pewnością nie zabrakło w Krakowie.

  więcej

  11. spotkanie OKK! design

  ŚWIADOME PROJEKTOWANIE to tytuł pierwszego w tym roku elitarnego spotkania designerów, architektów i projektantów wnętrz w ramach cyklu OKK! design. Świadome projektowanie i tworzenie rzeczywistości materialnej w trosce o ekologię będzie tematem wiodącym wykładów i prezentacji, które jak zwykle poprowadzą znane i cenione postaci polskiego wzornictwa i architektury wnętrz.

  więcej

  Konkurs INSPIRED BY NATURE!

  Ogłaszamy konkurs dla osób i podmiotów zajmujących się profesjonalnie aranżacją i projektowaniem wnętrz. W ramach konkursu „Stegu – Inspired by nature” jury konkursowe wyłoni 3 aranżacje wnętrz inspirowane naturą i wykorzystujące w projekcie produkt Stegu.

  więcej

  EGE - premiera nowej kolekcji podczas seminarium Carpet Studio

  EGE, duński producent renomowanych wykładzin i płytek dywanowych zadebiutował na polskim rynku z unikalną kolekcją Rawline Scala. Wydarzenie miało miejsce 7. marca 2017 r. podczas pierwszego seminarium Carpet Studio skierowanego do środowiska architektów, projektantów wnętrz i ekspertów w dziedzinie wzornictwa. Była to również niepowtarzalna dotąd okazja do spotkania z przedstawicielami skandynawskiej marki.

  więcej

  Konferencja DESIGN + warsztaty

  DESIGN - nowe trendy w projektowaniu wnętrz. Zapraszamy na konferencje połączoną z warsztatami z coachem. „Są takie momenty w życiu architekta, że ma naprawdę dość. Co wtedy?" - zapraszamy na godzinny trening na temat konstruktywnej komunikacji w biznesie opartej na idei Porozumienia bez Przemocy Marshalla Rosenberga

  więcej

  Najlepsi z najlepszych w konkursie „Spełnij dziecięce marzenia”

  4. edycja konkursu „Spełnij dziecięce marzenia” pod patronatem „KSIĘGI TRENDÓW” cieszyła się rekordową popularnością wśród młodych projektantów, którzy wykazali się pomysłowością i wyobraźnią przestrzenną.

  więcej

  5. Międzynarodowa Konferencja Projektowa: AGRAFA 2017. Attitudes

  ASP w Katowicach zaprasza do wzięcia udziału w 5. międzynarodowej konferencji projektowej: AGRAFA 2017. Attitudes. W interdyscyplinarnym i międzynarodowym gronie sprawdźmy jakie postawy kryją się za znaczącymi projektami. Zobaczmy czy podejście projektanta ma znaczenie, czy czyni życie lepszym i przynosi wymierne korzyści użytkownikom. Naszymi prelegentami będą m.in.: Ruedi Baur i Vera Baur-Kockot (Integral Ruedi Baur), Karin Langeveld (Trapped in Suburbia), Rama Gheerawo (Royal College of Art) i Rupesh Vyas (Aalto University), a także Thomas Gnahm, Olaf Cirut i inni.

  więcej

TOP 10:

dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

}
Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj