ARTYKUŁY

  „Roca One Day Design Challenge” – III edycja konkursu dla młodych architektów i projektantów

  Zadaniem konkursowe będzie polegać na zaprojektowaniu innowacyjnego rozwiązania do przestrzeni łazienkowej w zaledwie jeden dzień. Wyzwanie konkursowe będzie realizowane zdalnie, 8 października 2021 r. Szczegółowe założenia zostaną ogłoszone rano w dniu konkursu.

  więcej

  Kończy się czas na zgłoszenie do konkursu Fasada Roku 2021

  Już tylko niespełna miesiąc został na zgłoszenie do ogólnopolskiego konkursu Fasada Roku 2021. W puli nagród 50 000 zł i powołanie do drużyny, która będzie reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej, w ramach Baumit Life Challenge. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawują Stowarzyszenie Architektów Polskich (SARP), Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej (IARP) oraz Fundacja Twórców Architektury (FTA).

  więcej

  III edycja konkursu dla młodych architektów i projektantów - Roca One Day Design Challenge

  Już 8 października br. powraca słynny międzynarodowy konkurs designu dla zdolnych, młodych projektantów i architektów, organizowany przez firmę Roca. Z uwagi na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa, tegoroczna odsłona „Roca One Day Design Challenge” będzie miała charakter digitalowy.

  więcej

  NOWA EDYCJA KONKURSU DLA MŁODYCH ARCHITEKTÓW - LAMPA W GEOMETRYCZNEJ ODSŁONIE

  LAMPA w geometrycznej odsłonie to Konkurs na kreatywny projekt oprawy oświetleniowej. Przedmiotem pracy konkursowej jest zaprojektowanie urządzenia oświetleniowego w geometrycznej formie. Może to być cały system oświetleniowy jak również jedna oprawa oświetleniowa o nowatorskiej funkcji i geometrycznej formie

  więcej

  LOFT WCZORAJ I DZIŚ - KONKURS DLA MŁODYCH ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW

  Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu architektonicznego. Temat konkursu: Loft - wczoraj i dziś. Zadaniem konkursowym jest opracowanie projektu loftu z zaproponowaniem funkcjonalnych rozwiązań aranżacyjnych o innowacyjnym charakterze, z uwzględnieniem aktualnych trendów i w zgodzie z zasadami sztuki architektonicznej

  więcej

  To oni wybiorą Fasady Roku 2021, poznajcie ich!

  Projekty, które w ocenie jury zajmą pierwsze miejsce w swojej kategorii zostaną obwołane Fasadą Roku 2021, a osoba/podmiot zgłaszający otrzyma nagrodę w wysokości 10 000 zł. Co więcej, zwycięstwo w polskiej edycji konkursu da początek kolejnej przygodzie! Wygrana na tym poziomie oznacza bowiem pewne miejsce w obsadzie Baumit Life Challenge.

  więcej

  Międzynarodowy konkurs Architect of the Year Awards 2021

  Trwa międzynarodowy konkurs Architect of The Year Awards 2021 organizowany przez platformę. The Architecture Community. W poprzednich edycjach konkursu laureatami były takie pracownie jak Foster+Partners, IDOM czy Pei Cobb Freed & Partners.

  więcej

  PARTICIPANT CALL! – dodatkowy nabór

  PARTICIPANT CALL! Ogłaszamy dodatkowy nabór na warsztaty architektoniczno-designerskie MEDS Silesia 2021. Przez dwa tygodnie będziesz pracować w grupie pod okiem doświadczonych tutorów.

  więcej

  Wnętrze dobrze oświetlone. Startuje konkurs "Light up! With AQForm"

  Według danych Polskiego Związku Niewidomych spośród wszystkich pięciu zmysłów to właśnie wzrok dostarcza aż 80% informacji! Czy to niewystarczająco dużo, aby bliżej przyjrzeć się roli światła w architekturze, zwłaszcza wnętrz? Właśnie wystartował konkurs „Light up! With AQForm”, który pozwoli odkryć zupełnie nowe oblicze oświetlenia.

  więcej

  Wieczór z Architekturą w hotelu The Bridge

  Po długiej przerwie Virtus wraca do Was z konferencjami stacjonarnymi! Wraz z marką Scalamid zapraszamy na Wieczór z Architekturą w hotelu The Bridge na dyskusję o współczesnej architekturze. Tematem przewodnim spotkania będą ograniczenia w projektowaniu oraz sposoby ich pokonywania

  więcej

dowload... czekaj ...
dowload...
dowload...
Co czytają inni: Zobacz więcej
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;