ARTYKUŁY

  Wieczór z Architekturą w hotelu The Bridge

  Po długiej przerwie Virtus wraca do Was z konferencjami stacjonarnymi! Wraz z marką Scalamid zapraszamy na Wieczór z Architekturą w hotelu The Bridge na dyskusję o współczesnej architekturze. Tematem przewodnim spotkania będą ograniczenia w projektowaniu oraz sposoby ich pokonywania

  więcej

  Zapraszamy na webinar z cyklu Unikatowe projekty domów

  więcej

  Zapraszamy na webinar z cyklu Renowacje Zabytków

  Virtus Studio zaprasza na kolejny webinar z cyklu Renowacje Zabytków. Tematem przewodnim rekonstrukcja słynnej, zabytkowej kamienicy „Żelazko” w Poznaniu

  więcej

  Konkurs dla Architektów i Projektantów Bruk-Bet City Design

  Zapraszamy wszystkie biura architektoniczne i projektowe do wzięcia udziału w I edycji konkursu Bruk-Bet City Design na opracowanie projektu zagospodarowania otoczenia w przestrzeni publicznej z wykorzystaniem potencjału dekoracyjnego i funkcjonalnego wyrobów z serii Prestige i Top Prestige firmy Bruk-Bet.

  więcej

  Konkurs „Diament Meblarstwa” – to już 16 edycja!

  Startuje prestiżowy konkurs „Diament Meblarstwa”, organizowany przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika „BIZNES.meble.pl” i portalu www.biznes.meble.pl oraz Meble.pl S.A. Nowa odsłona to czysta karta, którą masz szansę zapisać po swojemu!

  więcej

  Internauci wybierają Fasadę Roku 2021

  Ogólnopolski konkurs Fasada Roku 2021 trwa w najlepsze. Choć lista jurorów jest już zamknięta, to każdy z nas może poczuć się jak ekspert od architektury i ocenić kandydatów do tytułu. Jak to możliwe? Zanim do gry wejdzie konkursowe gremium, głos należy do internautów.

  więcej

  Konkurs na nagrodę Architect of the Year Awards 2021

  Trwa międzynarodowy konkurs Architect of The Year Awards 2021 organizowany przez stronę internetową The Architecture Community. Właśnie poznaliśmy jury konkursowe. Konkurs kierowany jest do architektów, projektantów i inżynierów z całego świata.

  więcej

  Projektowanie akustyczne obiektów budowlanych - Zapraszamy na webinar!

  Virtus Studio zaprasza 27.05.2021, godz. 10:00 na webinar dedykowany zagadnieniom Akustyka –„ Projektowanie akustyczne obiektów budowlanych”

  więcej

  Nabór uczestników 11. edycji warsztatów MEDS Silesia Revival 2021!

  Rozpoczynamy nabór uczestników 11. edycji warsztatów MEDS Silesia Revival 2021! Przez dwa tygodnie uczestnicy będą pracować w grupach pod okiem doświadczonych tutorów. Na początku warsztatów uczestnicy wybiorą projekty, w których udoskonalenie i wykonanie będą zaangażowani.

  więcej

  Projekt Akademika Student Depot w Gdańsku

  7000 m2 powierzchni użytkowej, 8 kondygnacji, 341 pokoi hotelowych o wysokim standardzie, do tego rowerownia, pralnia i strefa work&chill. Właśnie tak wygląda nowo wybudowany Akademik Student Depot w Gdańsku. Obiekt robi wrażenie, kusząc nie tylko funkcjonalnym wnętrzem na najwyższym poziomie, lecz także atrakcyjną fasadą. Akademik został nagrodzony tytułem Fasada Roku 2020 w kategorii „budynek niemieszkalny nowy”.

  więcej

dowload... czekaj ...
dowload...
dowload...
Co czytają inni: Zobacz więcej
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;