ARTYKUŁY

  RETROwnętrza - Wrocław

  Zapraszamy architektów i projektantów na spotkanie z cyklu RETROwnętrza. Jedną z atrakcji, którą przygotowali organizatorzy będzie wykład z renowacji mebli i tapicerowania Aleksandry Kądzieli z AK DESIGN - pierwszej w Polsce szkole tapicerstwa artystycznego i renowacji pod patronatem Cechu Rzemieślników Artystów. AK DESIGN to pracownia mebli z rodzinnymi tradycjami od 1973 r w tapicerstwie i renowacji. Wśród wystawców znajdą się Lareco, Rze3, Rad-Pol, Rustykalne, wood&paper, Retrowood, Madix, embassy, carpets&more.

  więcej

  Dach, Fasady i Elewacje – wyzwaniem projektanta, inwestora, wykonawcy

  Wydawnictwo Info-Inwest wraz z Partnerami zaprasza do dyskusji na temat istotnych i problemowych zagadnień dla projektanta, wykonawcy i inwestora w procesie realizacji inwestycji pod kątem projektowania i wykonania dachów, fasad i elewacji.

  więcej

  Strefa DaWandy na targach designu WZORY

  Głównym partnerem wiosennej edycji Targów Designu WZORY, która odbywać będzie się już w ten weekend (od 20-21 maja), jest DaWanda. "W ciągu dwóch dni targów przeniesiemy wszystkich w świat polskiego handmade'u, designu, warsztatów kreatywnych, paneli edukacyjnych i innych atrakcji skierowanych do wszystkich kochających wyjątkowe produkty, społeczność twórców i rękodzielników. W naszej strefie będziecie mogli porozmawiać z twórcami i nie tylko" - zapewniają organizatorzy.

  więcej

  Dizajn u źródeł - Lubomira Trojan

  "Dizajn u źródeł" to opowieść o dwóch pozornie odległych światach. Projektant vs rzemieślnik - często nie rozumieją swoich wyborów i wartości, lecz gdy ich drogi przetną się, mają sobie wiele do zaoferowania. Wydarzenie "Dizajn u źródeł" jest częścią Targów Designu WZORY na wiosnę. Spotkanie poprowadzi Lubomira Trojan.

  więcej

  WZORY na wiosnę!

  Majowe WZORY to dwa dni targów w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, które będą świetną, wiosenną okazją aby kupić najfajniejsze projekty młodych designerów i rzemieślników! Na Wzorach znajdziecie meble, ceramikę, grafiki, tekstylia, a także dekoracje i akcesoria – słowem wszystko, co potrzebne, aby mieszkało się pięknie i wygodnie.

  więcej

  Laka Competition’17: Architecture that Reacts

  Laka (non-profit) zaprasza projektantów z całego świata do uczestnictwa w międzynarodowym konkursie „Architecture that Reacts”. Przedmiotem konkursu jest architektura posiadająca zdolność dynamicznej reagowania na zewnętrzne czynniki środowiskowe i społeczne. „Architecture that Reacts” to zespół rozwiązań przestrzennych, funkcjonalnych i technologicznych, który upodabnia budynek do organizmu reagującego i rozwijającego się dzięki bodźcom zewnętrznym.

  więcej

  Crab Houses w Sobótce nagrodzony w Mediolanie - Projekt Dagmara Oliwa i Anita Luniak

  W prestiżowym gronie zwycięzców tegorocznej edycji konkursu znaleźli się również architekci z Polski: Dagmara Oliwa (Forma Caprichosa) i Anita Luniak (Grupa3303). Projekt kompleksu budynków Crab Houses zlokalizowany w Sobótce został nagrodzony Golden A’Design Award Winner for Architecture, Building and Structure Design Category.

  więcej

  Rozdano tytuły „Fasada Roku 2016”!

  Jurorzy konkursu „Fasada Roku 2016” odkryli swoje karty, rozstrzygając tym samym tę edycję krajowych zmagań. Do wyścigu o prestiżowy tytuł i 10 000 zł stanęło blisko 200 elewacji z całej Polski, z których Kapituła wybrała 5 zwycięzców i przyznała 8 wyróżnień. Choć wydarzenie przechodzi powoli do historii, dla laureatów nagrody głównej prawdziwa przygoda dopiero się zaczyna…

  więcej

  KONFERENCJA BW11 - bezpłatne spotkanie ARCH WIZ we Wrocławiu

  Jesteś grafikiem 3D, architektem, projektantem? Tworzysz wizualizacje i chcesz nauczyć się czegoś nowego? Chcesz pochwalić się swoją pracą lub potrzebujesz konstruktywnej krytyki i wskazówek? Zapraszamy na darmowy przegląd portfolio Behance we Wrocławiu "WIZUALIZACJA 3D". Zapraszam architektów, projektantów i grafików 3D.

  więcej

  Jak projektować, aby wygrać? Robert Konieczny, Ewa Kuryłowicz i Przemysław Powalacz dają wskazówki młodym architektom (video)

  W ramach konkursu organizowanego przez markę KOŁO, uczestnicy zaprojektują budynek z funkcją toalety w Starym Korycie Warty w Poznaniu oraz dodatkowe funkcje dla tego obiektu. Do 8 maja młodzi architekci mogą zgłaszać swoje projekty poprzez stronę konkurskolo.pl. Na laureatów czekają nagrody o łącznej wartości 40 000 zł.

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

}
Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj