ARTYKUŁY

  Jesień i światło - poznaj nowości Aqform!

  Jesienią wzrasta zapotrzebowanie na sztuczne oświetlenie. Jak zadbać o dobre samopoczucie, kiedy dni stają się coraz krótsze? W jaki sposób zapewnić komfort wizualny i akustyczny w biurze? Poznaj jesienne nowości marki Aqform, dostępne w ofercie już od 17.10.!

  więcej

  Roca One Day Design Challenge – przed nami IV edycja konkursu dla młodych architektów i projektantów

  Konkurs „Roca One Day Design Challenge” ma długą historię – odbywa się cyklicznie od 10 lat. Został zainicjowany przez markę globalną Roca, lidera w sektorze łazienkowym. W jego tegorocznej odsłonie wezmą udział studenci wzornictwa i architektury, młodzi projektanci i architekci z całego świata.

  więcej

  Konkurs Design Wood Challenge

  Konkurs skierowany jest do studentów uczelni wyższych studiów I i II-stopnia oraz studiów jednolitych kierunku Architektura, Budownictwo oraz Architektura Krajobrazu. W konkursie mogą wziąć udział zarówno zespoły składające się z maksymalnie trzech studentów, jak i studenci indywidualnie

  więcej

  Konkurs Wnętrze Roku SAW

  Trwa konkurs Wnętrze Roku SAW na najlepsze realizacje wnętrz z lat 2019–2022. Łączna pula nagród wynosi 100.000 złotych. To największy, najbardziej prestiżowy i w pełni niezależny konkurs dla architektów wnętrz w Polsce.

  więcej

  Kończy się czas na zgłoszenie do konkursu Fasada Roku 2022

  Zwycięzców wyłoni profesjonalne jury podczas obrad zaplanowanych w listopadzie 2022 r. Wcześniej jednak poznamy rozstrzygnięcie plebiscytu, w ramach którego co roku społeczność internetowa wybiera swoich laureatów. Wszyscy do 31 października br. możemy ocenić dowolną liczbę kandydatów, przyznając każdemu z nich od 1 do 5 gwiazdek.

  więcej

  Spotkanie z autorami Archiprzewodnika po Polsce

  Po bardzo dobrze przyjętym przez czytelników Archiprzewodniku po Europie, ten sam duet autorów – praktyk i uznany architekt Robert Konieczny oraz dziennikarz i krytyk architektury Tomasz Malkowski – tym razem zabiera nas w podróż po polskiej architekturze współczesnej. Archiprzewodnik po Polsce to nie tylko opowieść o budynkach, ale również o ludziach, którzy stoją za obiektami architektury.

  więcej

  Konkurs Movable House. Dom Współczesnego Nomada

  Zadaniem konkursowym jest zaprezentowanie projektu „MOVABLE HOUSE – Dom Współczesnego Nomada”. Może to być adaptacja istniejącego pojazdu na jeżdżący dom albo zbudowanie go od podstaw z wykorzystaniem oferowanych przez firmy motoryzacyjne podwozi do zabudowy.

  więcej

  Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie - Golf Archi Cup 2022

  W dniach 9-10 września 2022 r. na polu golfowym Gradi Golf Club w Brzeźnie k. Wrocławia odbędą się XIII Mistrzostwa Polski Architektów w Golfie oraz towarzysząca im Akademia Golfa dla Architektów

  więcej

  Prestiżowe wydarzenie dla architektów i projektantów ARCHITECT@WORK

  Już za moment prestiżowe wydarzenie dla architektów i projektantów ARCHITECT@WORK które odbędzie się 26 & 27 października w warszawskim Global Expo. Szyte na miarę spotkanie branżowe, od 15 lat cieszy się popularnością i efektywnością w 28 miastach w Europie, między innymi w Paryżu, Berlinie, Mediolanie, Barcelonie i Rotterdamie. ARCHITECT@WORK stroni od klasycznego formatu targowego, aby stworzyć przestrzeń do dyskusji dla architektów i projektantów

  więcej

  To oni wybiorą najlepsze fasady w Polsce

  Jeszcze przez kilka tygodni architekci, inwestorzy i wykonawcy mogą zgłaszać swoje realizacje do konkursu Fasada Roku 2022, w którym na zwycięzcę każdej kategorii czeka prestiżowy tytuł i 10 000 zł. O tym, które elewacje są najlepsze w Polsce zdecyduje profesjonalne jury – zobacz, kto w nim zasiądzie!

  więcej

dowload... czekaj ...
dowload...
dowload...
Co czytają inni: Zobacz więcej
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;