Wydarzenia

  Wystawa: Jacek Damięcki. Architektura jako doświadczenie przestrzeni

  Wystawa prezentuje twórczość jednego z najciekawszych warszawskich architektów, który przez całe życie konsekwentnie i bezkompromisowo opracowuje własną koncepcję przestrzeni. Jego działania w przestrzeni miasta miały za zadanie wpływać na kontakty międzyludzkie. W tym rozumieniu plac miejski nie istniał jako pusta przestrzeń – posiadał znaczenie emocjonalne i duchowe.

  więcej

  Cykl seminariów dla architektów, projektantów i inżynierów (wiele lokalizacji)

  Organizatorzy zapraszają na cykl seminariów dla architektów, projektantów, biur projektowych, inżynierów budownictwa oraz inwestorów instytucjonalnych. Wydarzenia odbywać będą się w różnych miastach w Polski.

  więcej

  reklama


  OSSA Łódź 2018 Vision: Inauguracja i wykład główny Toma Emersona

  Zbliża się OSSA Łódź 2018. Główny wykład wydarzenia wygłosi Tom Emerson – światowej sławy architekt, wybitny pedagog, współzałożyciel londyńskiego biura 6a architects, znany ze swoich działań akademickich i współpracy ze studentami.

  więcej

  Wystawa "Jak nie walczyć z miastem?"

  W galerii Tętno będzie można oglądać wystawę fotografii analogowej Natalii Pośnik „Jak nie walczyć z miastem?”. Natalia jest studentką Wydziału Architektury na Politechnice Wrocławskiej. Jej rezydencja w maltańskiej Valletcie związana była z badaniem charakteru miasta, którego definicję Pośnik umieściła pomiędzy czasem, miejscem, architekturą i historią.

  więcej

  ZAPOWIEDŹ: MOOD CONCEPT 2018

  Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na wydarzenie Mood Concept 2018, które odbędzie się w dniach 19-21 października w budynku Centrum EXPO XXI w Warszawie. Wstęp dla architektów i projektantów, oraz osób związanych z branżą meblową i wnętrzarską jest bezpłatny.

  więcej

  6. edycja Targów Plakatu 2018 i strefa innowacji

  Organizatorzy zapraszają na Targi Plakatu 2018 odbywające się pod honorowym patronatem Andrzeja Pągowskiego. Targi to m.in. 4 piętra zapełnione wystawcami i oryginalnymi pracami, strefa TECH - showroom innowacji, sesje mentorskie z ekspertami.

  więcej

  Textura - wystawa polskiego designu w ramach TRŁ

  Targi Rzeczy Ładnych i Instytut Adama Mickiewicza zapraszają na wystawę „TEXTURA", która towarzyszy najnowszej edycji targów designu TRŁ FRESH! w Centrum Praskie Koneser. Polska premiera tej ekspozycji to inauguracja współpracy pomiędzy TRŁ i IAM mającej na celu prezentację najlepszych wystaw polskiego designu polskiej polskiej publiczności. „TEXTURA” była prezentowana w Londynie w 2017 roku podczas London Design Fair.

  więcej

  Zapowiedź: SHARE Warsaw 2018 International Architecture and Engineering Forum

  Już w listopadzie odbędzie się konferencja poświęcona architekturze i projektowaniu wnętrz SHARE Warsaw 2018 - International Architecture and Engineering Forum. Wydarzenie w języku angielskim.

  więcej

  Z cyklu Zbudowane: Wydział Matematyki i Informatyki UAM

  Organizatorzy zapraszają na kolejny spacer w ramach cyklu ZBUDOWANE. Uczestnicy wydarzenia odwiedzą jeden z nagrodzonych statuetką Jana Baptysty Quadro budynków akademickich- Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Autorem projektu Jerzy Gurawski z zespołem.

  więcej

  Zapraszamy na archiDAY 2018!

  archiDAY 2018 - wydarzenie branżowe dla architektów, designerów, projektantów, dekoratorów i stylistów wnętrz odbywające się w dniach 4-7 października 2018 w Ptak Warsaw Expo w ramach targów Warsaw Home.

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj