Wydarzenia

  Konferencja "Dzień Barwy 2018"

  Konferencja odbywająca się w ramach miejskiego projektu "Sztuka do rzeczy – design w Krakowie" to część cyklu "Dzień Barwy" organizowanego przez Katedrę Przestrzeni i Barwy Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie od roku 2013. Tegoroczne wydarzenie poświęcone jest zagadnień barwy we wzornictwie. Gościem specjalnym będzie włoska specjalistka w dziedzinie barwy Francesca Valan z Mediolanu.

  więcej

  Z cyklu Zbudowane: Centrum Konferencyjno-wykładowe PP

  Biblioteka Techniczna i Centrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej to budynek dydaktyczny, wchodzący w skład kampusu uczelni, mieszczącego się na prawym brzegu rzeki Warty. W 2005 roku budynek został uznany za najlepszy obiekt architektoniczny zrealizowany w 2004 roku, a jego autorowi przyznano Nagrodę imienia Jana Baptysty Quadro. W latach 2006-2010 zrealizowano budynek Biblioteki Technicznej.

  więcej

  reklama


  Zapowiedź: EXPO Gliwice 20 Targi Budownictwa, Architektury 2019

  Jubileuszowa, dwudziesta edycja Targów Budownictwa i Architektury EXPO GLIWICE. Targi obejmą takie branże jak: budownictwo, finanse, grzejnictwo i klimatyzacja, kamieniarstwo, meble i wyposażenie wnętrz, narzędzia i maszyny, nieruchomości, sztuka i rękodzieło, ubezpieczenia, zabezpieczenia.

  więcej

  Design/Trendy/Innowacje - Kraków

  Zapraszamy na konferencję poświęconą nowym trendom w wyposażeniu wnętrz. Najwyższej jakości produkty oraz rozwiązania do tworzenia mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

  więcej

  Publiczna debata pokonkursowa o Centrum Kreatywności Nowa Praga

  Organizatorzy zapraszają na debatę na temat wyników konkursu na projekt Centrum Kreatywności Nowa Praga W debacie wezmą udział: Tomasz Konior - Przewodniczący Sądu Konkursowego, Piotr Sawicki - Sędzia konkursowy, Dyrektor Biura Rozwoju Gospodarczego oraz laureaci i uczestnicy konkursu.

  więcej

  Wystawa w Galerii Dystans: Design w Krakowie

  Design w Krakowie to autorski projekt Galerii Dystans prezentujący dorobek wydziałów Krakowskiej ASP tj. Wydziału Form Przemysłowych i Wydziału Architektury Wnętrz. Wystawa stawa odbywa się w ramach krakowskiego wydarzenia pt. "Sztuka do rzeczy".

  więcej

  Konferencja "Zmysły_vs_rzeczy" - co w programie?

  Organizatorzy zapraszają do udziału w Konferencji _zmysły_vs_rzeczy_, która pokaże szerokie spektrum współczesnego projektowania. Od szanującego tradycję rękodzieła do świata rzeczywistości wirtualnej. W programie m.in. sensoryczna ścieżka w zupełnej ciemności.

  więcej

  Portret miasta: Plac Centralny i Nowohuckie Centrum Kultury

  Ośrodek Kultury Norwida kontynuuje krakowskie spacery w ramach projektu "Nowa Huta – architektoniczny portret miasta". tym razem uczestnicy spotkania zobaczą i poznają historię Placu Centralnego i budynku Nowohuckiego Centrum Kultury.

  więcej

  Otwarcie wystawy Kimmel Eshkolot Architects

  Już wkrótce Etan Kimmel, założyciel jednego z największych biur architektonicznych w Izraelu – Kimmel Eshkolot Architects, odwiedzi Polskę i wygłosi wykład w ramach cyklu "Spotkanie z mistrzem". Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa poświęcona twórczości architekta.

  więcej

  Zbliża się: SHARE WARSAW 2018 Forum architektów

  Zbliża się SHARE WARSAW 2018 Międzynarodowe Forum Architektury i Inżynierii poświęcone transferowi wiedzy i tworzeniu sieci w celu kształtowania przyszłości. Wykłady i warsztaty w ramach wydarzenia będą prowadzone w języku angielskim. Gościem specjalnym Forum będzie Ian Ritchie oraz Maurizio Meossi.

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj