Wydarzenia

  Dziecięce marzenia spełnione – inicjatywa "Mebel marzeń 2017" w Poznaniu

  15 marca, podczas targów „Meble Polska”, redakcja miesięcznika „BIZNES meble.pl” wręczyła nagrody laureatom konkursu „Spełnij dziecięce marzenia 2017”. Wystawę zwycięskich projektów można było oglądać na ekspozycji miesięcznika – w pawilonie 7, na stoisku 8.

  więcej

  Wykład: O odnawianiu mebli

  Concordia Design zaprasza na wykład prowadzony przez Pawła Machometa, autora bloga Rzuć Pan Okiem, o odnawianiu mebli. Nie zabraknie oczywiście tajników wiedzy z poszczególnych obszarów renowacji mebli, cennych wskazówek dla początkujących, ale pojawią się także anegdoty oraz historie meblowych perełek z minionych czasów znalezionych w nietypowych miejscach i sytuacjach.

  więcej

  reklama


  Frankfurt i jego muzeum. Muzeum miejskie w XXI wieku

  Po 9 latach prac renowacyjnych dla publiczności ponownie otwarte zostanie Muzeum Historyczne Frankfurtu nad Menem. To wielkie wydarzenie dla miasta, które nie tylko uważane jest za jedną z najważniejszych metropolii finansowych świata, ale jest też ważnym centrum wystawienniczym. W powiększonej o blisko 6 tys. m² przestrzeni wystawienniczej powstanie wystawa opowiadająca o fenomenie Frankfurtu.

  więcej

  Wykład eKodama zatytułowany Architektura naturalna i naturalność w architekturze - architekt Magdaleny Górskiej

  Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej serdecznie zaprasza na wykład architekta Magdaleny Górskiej - eKodama pod tytułem: "Architektura naturalna i naturalność w architekturze".

  więcej

  20. majówka architektów w Ustroniu

  Zarząd Oddziału SARP w Katowicach wraz ze Śląską Okręgową Izbą Architektów serdecznie zaprasza na 20. JUBILEUSZOWĄ Majówkę Architektów w Ustroniu. Po dwudziestu latach od pierwszej datowanej majówki w Ustroniu zapraszamy wszystkich architektów wraz z całymi rodzinami na to coroczne, wiosenne święto!

  więcej

  Dziewięciu znakomitych Gości Specjalnych podczas 11. edycji OKK! design

  OKK! design to między innymi spotkanie z ciekawymi osobistościami świata designu i architektury oraz autorskie wykłady, które przyciągają tłumy gości. 27 marca w przestrzeni Mysia 3 w Warszawie będziemy mieli niepowtarzalną okazję posłuchać prelekcji dotyczących świadomego projektowania i tworzenia rzeczywistości materialnej w trosce o ekologię.

  więcej

  ARCHI-PRZYGODY - program architektoniczny dla studentów i absolwentów

  Do końca marca można zgłaszać się do autorskiego programu edukacji architektonicznej ARCHI-PRZYGODY. To szansa na współpracę przedszkoli ze studentami i absolwentami wydziałów architektury oraz wydziałów sztuk projektowych.

  więcej

  "Józef Hałas. Poszukiwania" w Muzeum Architektury

  Muzeum Architektury we Wrocławiu zaprasza na wystawę "Józef Hałas. Poszukiwania", którą będzie można oglądać już od 24 marca 2017. Ekspozycja została przygotowana przez Fundację All That Art! i Fundację Hałasa.

  więcej

  Wernisaż wystawy "Wnętrze - Światło - Cień"

  Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej VIII Ogólnopolskiego otwartego konkursu architektonicznego, organizowanego corocznie - od 2005 roku - przez Katedrę Kształtowania Środowiska Mieszkaniowego WA PK "Wnętrze – Światło – Cień".

  więcej

  RETROwnętrza – Kraków

  07 marca krakowskie Forty Kleparz zapełniły się pięknymi, kolorowymi ekspozycjami firm biorących udział w wieczornym wydarzeniu dla architektów RETROwnętrza – łączymy minione style ze współczesnymi. Na kilka godzin goście przenieśli się w świat, gdzie marzenia mieszają się z rzeczywistością, gdzie nic nikogo nie ogranicza, poza swobodną twórczością. Znakiem rozpoznawczym stylu vintage jest kolor oraz pomysłowość i tego z pewnością nie zabrakło w Krakowie.

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

}
Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj