Konkursy architektoniczne

Konkurs architektoniczny
Konkursy architektoniczne

Poniżej lista polskich i zagranicznych konkursów architektonicznych. Z uwagi na sytuację związaną z zagrożeniem epidemiologicznym, często organizatorzy zmieniają daty ramowe konkursów. Bardzo prosimy o sprawdzanie aktualnych terminów na stronach organizatorów. Linki do stron podajemy w każdym publikowanym materiale dot. konkursu architektonicznego.

  Zaprojektuj lotnisko przyszłości - Konkurs Fentress Global Challenge

  Fentress Global Challenge (FGC) to coroczny międzynarodowy konkurs projektowy dla studentów na projekt. Ideą FGC jest spojrzenie w przyszłość architektury i odkrycie innowacyjnych projektów. Konkurs organizowany jest od 2011 roku. Do tej pory wzięło w nim udział tysiące uczestników z ponad 75 krajów na świecie.

  więcej

  Konkurs o Nagrodę Województwa Małopolskiego im. Stanisława Witkiewicza 2020

  Konkurs im. Stanisława Witkiewicza organizowany jest od 2003 roku przez Województwo Małopolskie we współpracy z SARP Oddział Kraków. Celem konkursu jest wybór najlepszych, współczesnych realizacji architektonicznych sprzyjających ochronie i kształtowaniu krajobrazu kulturowego Małopolski. Konkurs przeprowadzany jest w trzech kategoriach.

  więcej

  Konkurs na projekt rozbudowy i przebudowy budynku biurowego w Warszawie

  Celem konkursu jest uzyskanie najlepszej pod względem wizualnym, ekonomicznym, funkcjonalnym oraz eksploatacyjnym koncepcji projektu rozbudowy i przebudowy budynku biurowo-usługowego przy ul. Siennej 82 w Warszawie, uwzględniającej charakter miejsca w którym budynek jest zlokalizowany oraz funkcji którą będzie pełnić.

  więcej

  Konkurs na "Plakat 75-lecia Politechniki Śląskiej"

  Politechnika Śląska zaprasza do wspólnego świętowania swojego jubileuszu! Najstarszy na Górnym Śląsku uniwersytet techniczny, jedna z 10 uczelni badawczych w Polsce, obchodzi swoje 75-lecie. Z tej okazji uczelnia zachęca artystów plastyków, projektantów graficznych i studentów szkół artystycznych z Polski i zagranicy do wzięcia udziału w konkursie na „Plakat 75-lecia Politechniki Śląskiej”.

  więcej

  Konkurs na projekt toalety w Łazienkach Królewskich w Warszawie

  Ruszyła 22. edycja konkursu Koło na projekt łazienki. Przedmiotem konkursu jest opracowanie projektu koncepcyjnego pawilonu o funkcji toalety publicznej w rejonie zespołu Agrykoli, na potrzeby obsługi ruchu turystycznego na terenie zabytkowego ogrodu Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie.

  więcej

  11. edycja konkursu "Zabawka Przyjazna Dziecku"

  Ruszyła XI edycja konkursu "Zabawka Przyjazna Dziecku" na projekty zabawek dla dzieci. Konkurs organizowany jest od 2003 roku przez Muzeum Zabawek i Zabawy. Ogólna pula nagród wynosi: 11.000 zł .

  więcej

  2A City - Architecture Movie Award 2020

  Trwa przyjmowanie zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu 2A City - Architecture Movie Award 2020 na filmy o architekturze i urbanistyce. Najciekawsze propozycje zostaną zaprezentowane na gali w Austrii. Wydarzenie kierowane jest do miłośników filmu i architektury. 2ACAMA to nie tylko przegląd filmów, ale również liczne spotkania, wykłady i wydarzenia towarzyszące.

  więcej

  4. edycja Konkursu Healthier Design Innovation

  Konkurs polega na zaproponowaniu nowych, innowacyjnych materiałów, które można wykorzystać w projektowaniu. Zgłoszenia mogą zawierać modele, prototypy, dzieła sztuki lub nośniki wizualne. Zgłoszenie powinno również zawierać dokumentację procesu projektowania, np. w formie zdjęć, rysunków czy filmów.

  więcej

  Międzynarodowy Konkurs Studencki o Puchar UIA-HYP w projektowaniu architektonicznym

  Coroczny konkurs UIA-HYP Cup dla studentów organizowany jest już od 2012 roku. Każdego roku Puchar UIA-HYP prowadzony jest przez mistrza architektury o międzynarodowej renomie, a jury wybierane jest spośród architektów i dziekanów szkół architektonicznych na świecie. Właśnie rozpoczęła się kolejna, tegoroczna edycja konkursu.

  więcej

  Konkurs Pacific - Extreme Habitat Challenge 2020

  Trzecia edycja Extreme Habitat Challenge zaprasza uczestników do zaprojektowania koncepcyjnego siedliska dla 6 osób na maksymalnej powierzchni 1000 stóp kwadratowych na szelfie kontynentalnym Pacyfiku, które w przyszłości będą mogły być powielane w celu utworzenia całej kolonii składającej się z co najmniej stu takich jednostek.

  więcej

dowload...
dowload...
Co czytają inni: Zobacz więcej
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj";