Konkursy

  Międzynarodowy konkurs dla studentów "Lost and Found"

  AFAIR UI 2018 to coroczne wydarzenie poświęcone architekturze i designowi organizowane przez Uniwersytet Indonezyjski. Częścią wydarzenia jest również międzynarodowy konkurs dla studentów "Lost and Found". Zadaniem konkursowym jest stworzenie koncepcji kreatywnego wykorzystania przestrzeni - może być to instalacja, budynek lub inny projekt angażujący mieszkańców danego miejsca.

  więcej

  Konkurs Projektujesz! Zyskujesz!

  Architektom i projektantom pozostały tylko 3 tygodnie, żeby wygrać cenne nagrody w konkursie Zehndera! Nazwę konkursu Projektujesz! Zyskujesz! należy brać dosłownie. Wystarczy przypomnieć, że wartość wszystkich nagród wynosi 100 000 zł! Mają je szansę wygrać architekci, projektanci wnętrz oraz studenci ostatnich lat architektury lub projektowania wnętrz.

  więcej

  reklama


  There is no freedom without solidarity - konkurs na projekt eksponatu do nowego budynku siedziby NATO

  Celem konkursu jest wybór wykonawcy projektu eksponatu "There is no freedom without solidarity" do nowego budynku kwatery głównej NATO. Eksponat będzie dokumentował polską drogę do odzyskania niepodległości, powrotu do rodziny krajów demokratycznych a także do członkostwa w organizacjach międzynarodowych, szczególnie Unii Europejskiej i NATO.

  więcej

  Konkurs Mała Rzecz 2017

  Konkurs na projekt przedmiotu – użytkowego prezentu inspirowanego obiektami z zasobów Wirtualnych Muzeów Małopolski. Konkurs kierowany jest do projektantów, dizajnerów, studentów kierunków artystycznych – wszystkich, którzy są gotowi podjąć wyzwanie kreatywnego wykorzystania zasobów Wirtualnych Muzeów Małopolski do zaprojektowania nowego, unikatowego przedmiotu. Czekamy na propozycje „małych rzeczy” – atrakcyjnych, użytkowych prezentów.

  więcej

  Konkurs EKO MODEL II

  Ekomodel to konkurs modelarski polegający na wykonaniu modelu EKO instalacji dla domu jedno- lub wielorodzinnego. Zadaniem w tej edycji, jest przedstawienie przydomowej oczyszczalni ścieków. Konkurs adresowany jest do wszystkich środowisk zainteresowanych twórczością modelarską, którym bliskie są tematy ekologiczne.

  więcej

  Konkurs na budynek naukowo-dydaktyczny "Kampus Ochota"

  Uniwersytet Warszawski ogłosił konkurs na koncepcję architektoniczną dla inwestycji pn. "Budynek naukowo-dydaktyczny Kampus Ochota (Psychologia, Kognitywistyka, Psychofizjologia) w Warszawie. Zadaniem Uczestnika konkursu jest stworzenie wizji architektoniczno-przestrzennej budynku z instalacjami, infrastrukturą drogową, techniczną i zagospodarowaniem terenu.

  więcej

  Konkursu na wykonanie kompozycji przestrzennej upamiętniającej pobyt Jana Pawła II w Rzeszowie

  Rzeszowskie Stowarzyszenie Dziedzictwo Jana Pawła II „Lumen et Spes” ogłasza Konkurs na wykonanie koncepcji projektowej Pomnika – kompozycji przestrzennej upamiętniającej pobyt Jana Pawła II w Rzeszowie w dniu 2 czerwca 1991 r. Forma użyta w rozwiązaniu przestrzennym powinna odnosić się do treści przesłania papieskiego podczas tej wizyty i wzbogacać przestrzeń miejską o dzieło artystyczne wysokiej klasy. Konkurs jest realizowany jednoetapowo.

  więcej

  Konkurs na koncepcję centrum komunikacyjnego zintegrowanego z dworcem w Wolsztynie

  Gmina Wolsztyn ogłosiła konkurs na koncepcję architektoniczno -urbanistyczną „Zintegrowanego centrum komunikacyjnego z wielofunkcyjnym dworcem kolejowo – autobusowym w Wolsztynie, służącego również promocji Gminy Wolsztyn i Parowozowni Wolsztyn". Celem konkursu jest uzyskanie najlepszej pod względem architetkonicznytm, funkcjonalnym i eksploatacyjnym koncepcji architektoniczno-urbanistycznej. Konkurs ma charakter otwarty i jest jednoetapowy.

  więcej

  Konkurs Astro Lighting – 20 lat na rynku oświetleniowym

  W roku 1997 John Fearon i James Bassant stawiając na pasję do designu oraz zamiłowanie do precyzji stworzyli markę Astro Lighting. Przez lata Astro budowało swoją pozycję na rynku oświetlenia łazienkowego stanowiącego połączenie wyśrubowanych wymagań technicznych i kwintesencji najlepszego, brytyjskiego designu. Obecnie, oprawy oświetleniowe Astro Lighting wyznaczają światowe trendy i zbierają nagrody za najlepszy design (m.in. RedDot Award 2017).

  więcej

  Konkurs na zagospodarowanie Parku Rzecznego Aleksandry

  Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie oraz Politechnika Krakowska ogłosili konkurs urbanistyczno-architektoniczny na opracowanie koncepcji zagospodarowania północnej części Parku Rzecznego Aleksandry w Krakowie. Konkurs skierowany jest do studentów architektury krajobrazu, architektury, architektury i urbanistyki (I st. rok 3; II st. rok 1 i 2).

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj