Konkursy

  Konkurs na opracowanie koncepcji projektowej dla budynku dworca PKP

  Ogłoszono konkurs na opracowanie koncepcji projektowej dla budynku dworca PKP Wadowicach w ramach zadania pn. „Nadanie nieczynnemu budynkowi dworca PKP w Wadowicach nowych funkcji przez stworzenie miejsca aktywności społecznej”.

  więcej

  Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistycznej dla m. Cegłów

  "Rewitalizacja- Szansą na odnowę zdegradowanej tkanki społeczno-gospodarczej dawnego miasta Cegłów" to tytuł konkursu na opracowanie kocepcji ubranistycznej zagospodarowania terenu w centrum Cegłowa. Obszar objęty konkursem jest historycznym centrum miejscowości Cegłów. Położony jest w strefie A tj. Pełnej ochrony historycznej struktury przestrzennej.

  więcej

  reklama


  Konkurs na projekt Pawilonu Wielkopolskiego Muzeum Motoryzacji

  Celem zadania inwestycyjnego jest utworzenie przestrzeni dla rozszerzenia działalności muzealno-wystawowej Narodowego Muzeum Rolnictwa w Szreniawie o ekspozycję zabytków motoryzacji. Celem konkursu jest wyłonienie koncepcji architektonicznej najlepszej pod względem funkcjonalno-użytkowym i kompozycyjnym - z uwzględnieniem kontekstu istniejącego zagospodarowania obszaru i jego otoczenia wraz z koncepcją wystawienniczą dla przedmiotu ekspozycji.

  więcej

  Konkurs na koncepcję Parku Miejskiego w Chęcinach

  Konkurs na koncepcję urbanistyczno- architektoniczną dla inwestycji p.n.: "Projekt Parku Miejskiego w Chęcinach" w ramach zadania Rewitalizacja Zabytkowego Centrum Chęcin etap II. Nagroda główna to 6000 zł oraz zaproszenie o zawarcia umowy na wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej i wykonawczej dla zadania inwestycyjnego oraz pełnieniu nadzoru autorskiego w czasie jego realizacji.

  więcej

  Konkurs na projekt zagospodarowania terenów zielonych w Krośnie

  Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji zagospodarowania terenów zielonych w obrębie Drogi Krajowej Nr 28, terenu zieleni przy ul. Mickiewicza, skweru przy ul. Walslebena oraz skweru przy skrzyżowaniu ulic Podkarpacka – Pużaka w Krośnie.

  więcej

  ŁASZTOWNIA – NOWE SERCE MIASTA

  Jedno z najciekawszych miejsc w Szczecinie, jedno z najbardziej tajemniczych. Wyspa położona po wschodniej części Odry była niegdyś miejscem, w którym kipiało życie. Teraz ma szansę znów stać się nowym sercem miasta. Przedmiotem konkursu jest wykonanie i zaprezentowanie przez Uczestników koncepcji zagospodarowania obszaru Międzyodrza, w tym terenu Łasztowni w Szczecinie.

  więcej

  infoArchitekta.pl partnerem medialnym konkursu A'Design Award & Competition

  Miło nam poinformować, że objęliśmy patronat medialny nad prestiżowym konkursem A'Design Award & Competition. A'Design Award & Competition to największy na świecie konkurs, w którym nagrody przyznawane są za najlepszy design, koncepcje, produkty oraz usługi designerskie. Niezwykle szeroki zakres oceniania i nagradzania przez A’ Design zapewnia wyróżnienie najlepszych projektantów z wszystkich krajów, w najróżniejszych dyscyplinach, które prezentują.

  więcej

  Konkurs na koncepcję Arsenału Kultury w Gorzowie

  Ogłoszono właśnie konkurs na projekt architektoniczno-urbanistyczny przebudowy budynku dawnej „Przemysłówki” w Gorzowie - na siedzibę Miejskiego Ośrodka Sztuki i Miejskiego Centrum Kultury. Nagroda główna w konkursie to 100 tysięcy złotych oraz zaproszenie do udziału w procedurze zamówienia z wolnej ręki.

  więcej

  Konkurs na zagospodarowane terenów rekreacyjnych/leśnych przy ul. Pólko w Pelplinie

  Przedmiotem Konkursu jest opracowanie koncepcji urbanistyczno – architektonicznej zagospodarowania terenów leśnych i przyleśnych przy ul. Pólko oraz terenów rekreacyjnych zlokalizowanych przy ul. Pólko w Pelplinie. Obszar opracowania konkursowego stanowi działka gminna oznaczona użytkiem Ls, pasaż pieszy (rekreacyjny) wybudowany w 2016 roku wraz z terenem zielonym przyległym oraz teren przyległy do drogi gminnej zagospodarowany częściowo poprzez lokalizację w tym terenie boiska trawiastego, placu zabaw „Nivea” oraz placu rekreacyjnego. Pozostała część placu jest niezagospodarowana, pokryta chwastami.

  więcej

  Konkurs na projekt zagospodarowania skwerku Gniewie

  Ogłoszono konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno - architektonicznej zagospodarowania skwerku przy ulicy Wiślanej w Gniewie." Celem konkursu jest wyłonienie projektu koncepcyjnego, który w najpełniejszy sposób będzie odpowiadał potrzebom zagospodarowania skwerku jako wysokiej jakości reprezentacyjnej i funkcjonalnej przestrzeni publicznej, najbardziej odpowiadający na potrzeby lokalnej społeczności.

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

}
Zapisz się do newslettera

Adres e-mail

 
Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj