Konkursy

  SUPERWIZJA '17 - konkurs dla młodych architektów

  SARP Wrocław ma przyjemność ogłosić kolejną, VII edycję konkursu pn. "SUPERWIZJA", adresowanego do młodych architektów /do 35 lat/. Konkurs rozstrzygany będzie w październiku br., w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Architektury DoFA '17 pod tegorocznym hasłem przewodnim "MIASTO W ZIELENI".

  więcej

  Konkurs na opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej rozbudowy Centrum Rewitalizacji we Włocławku

  Ogłoszono konkurs na opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej rozbudowy, przebudowy budynku i zmiany sposobu użytkowania na Centrum Rewitalizacji we Włocławku przy ul. 3 Maja 18”.

  więcej

  reklama


  Konkurs na projekt zabudowy mieszkaniowej w Katowicach

  Trwa konkurs ogłoszony przez BGK Nieruchomości na wykonanie projektu zabudowy mieszkaniowej przy ulicy Górniczego Dorobku (Nowy Nikiszowiec) w Katowicach. Przedmiotem konkursu jest stworzenie projektu architektonicznego zabudowy mieszkaniowej na bazie wykonanej wcześniej wstępnej koncepcji urbanistycznej.

  więcej

  Wykreuj rzeczywistość OD.NOWA

  Blisko 2000 zgłoszonych prac z 40 krajów z całego świata, w tym ponad 160 wyróżnionych projektów, które można było oglądać podczas poprzednich edycji make me!. Tak w liczbach prezentuje się jeden z najważniejszych międzynarodowych konkursów dla młodych i utalentowanych projektantów. Stanowi on kluczowy element Łódź Design Festival, wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz najciekawszych inicjatyw poświęconych designowi. Idea, ludzie, działanie – to istota make me!. Nabór do tegorocznej, jubileuszowej edycji trwa do 2 lipca. Jest o co walczyć. Pula nagród wynosi 30 000 zł!

  więcej

  Konkurs na opracowanie koncepcji ekspozycji stałej w Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych

  Centralny Zarząd Służby Więziennej oraz Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej MAZOVIA zapraszają do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji ekspozycji stałej w Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL w Warszawie. Celem konkursu jest uzyskanie najlepszej pod względem artystycznym, przestrzennym i funkcjonalno-użytkowym koncepcji ekspozycji stałej Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL w budynkach nr 1, 2, 3 i 4 położonych na terenie byłego Aresztu Śledczego Warszawa-Mokotów.

  więcej

  KONKURS na przestrzenną ulotkę Wydziału Architektury PK

  Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji projektowej ulotki reklamującej Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej im. T. Kościuszki i kierunki studiów na tym Wydziale, która po złożeniu może stanowić przestrzenną formę o tematyce architektonicznej. Konkurs ma charakter otwarty, ogólnopolski, przeznaczony dla studentów szkół wyższych (I i II stopnie studiów) o profilu artystycznym i architektonicznym. Prace można zgłaszać indywidualnie lub zespołowo. Każdy uczestnik może zgłosić dowolną ilość prac konkursowych. Każdą pracę należy złożyć osobno.

  więcej

  Konkurs Lena Lighting Master 2017 - 2018.

  Zadaniem Uczestników Konkursu jest zaprezentowanie dokumentacji projektowo - fotograficznej zrealizowanej inwestycji (zrealizowanych inwestycji) z zastosowaniem produktów firmy Lena Lighting. Nie ma ograniczeń co do okresu powstania zgłoszonych inwestycji, powinny one jednak być zakończone.

  więcej

  Międzynarodowy konkursu Muzeum Starożytnego Nilu

  Celem konkursu Muzeum Starożytnego Nilu (MoAN) jest stworzenie muzeum, którego projekt będzie odbiciem idei starożytnego Nilu i stanie się istotnym doświadczeniem dla turystów, którzy zechcą zrozumieć jak rzeka przyczyniła się do rozprzestrzeniania cywilizacji egipskiej. Dzięki uprzywilejowanej lokalizacji proponowana przestrzeń stanie się obowiązkowym przystankiem dla osób odwiedzających rzekę, jako preambułę historii, mitologii i zabytków, które zawiera region. Globalny punkt kontaktowy dla turystyki, który potrafi przekazać znaczenie starożytnego Nilu dla historii ludzkości. Muzeum Starożytnego Nilu zapewni miejsce wystawiennicze będące punktem odniesienia dla Nilu, które będzie zintegrowane z krajobrazem i oferujące odwiedzającym osobliwe doświadczenia.

  więcej

  Konkurs na projekt wystawy - Biennale Architektury 2018 WENECJA

  Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki ogłaszają konkurs na kuratorski projekt wystawy do realizacji w Pawilonie Polskim, prezentowanej w ramach 16 Międzynarodowej Wystawy Architektury w Wenecji w 2018 roku, której kuratorkami generalnymi są Yvonne Farrell i Shelley McNamara. Częścią projektu jest również określenie autorskiego tematu przewodniego wystawy wraz z jego uzasadnieniem. Projekt powinien poruszać zagadnienia istotne dla współczesnej sytuacji architektury, zarówno w wymiarze lokalnym (polskim), jak i globalnym.

  więcej

  Konkurs Purmo „Inspiruje nas pasja od 25 lat”

  Purmo świętuje 25-lecie obecności w Polsce! Z tej okazji zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym na Facebooku, w którym wygrać można: kolację dla dwojga, bilety do kina, power banki i kubki termiczne.

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj