Produkty polecane

Polecane produkty dla architekta:
Rest Lords Sp. z o.o. Rest Lords Sp. z o.o.
Rest Lords - fotele masujące

Na rynku Polskim działamy już od 2009 roku, specjalizując się tylko i wyłącznie w dziedzinie foteli masujących. W Polsce jako jedyni na wyłączność dystrybuujemy fotele masujące czołowych marek Fujiiryoki i Keyton oraz naszej własnej serii foteli z masażem pod nazwą Massaggio. Wybierając asortyment, dokładamy wszelkich starań aby proponowane przez nas rozwiązania były najnowszymi, dostępnymi na rynku światowym. Przy zakupie oraz sprzedaży foteli do masażu nie korzystamy z żadnych pośredników, towar zamawiamy bezpośrednio u producenta dzięki czemu mamy możliwość zaproponowania atrakcyjnych warunków.
Vandersanden Vandersanden
Cegły i płytki ręcznie formowane Vandersanden

Cegły i płytki ręcznie formowane Vandersanden słyną z najwyższej jakości, trwałości i estetyki, co czyni je produktem chętnie wykorzystywanym przez architektów, projektantów i indywidualnych inwestorów. Zastosowanie cegieł nie ogranicza się już tylko do elewacji czy elementów zewnętrznych. Stanowi ona także idealny materiał do wnętrz, będących nieograniczoną sferą dla fantazyjnych i niecodziennych rozwiązań projektowych. Cegła z łatwością wpisuje się zarówno w tradycyjne, jak i nowoczesne klimaty. Bardzo szeroka gama kolorystyczna, umożliwia zastosowanie jej we wnętrzach każdego typu i stylu. Lico z 4 stron pozwala na budowanie ścian działowych.
FERMAX Polska Sp. z o.o. FERMAX Polska Sp. z o.o.
NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI produkty z branży domofonowej

FERMAX jest HISZPAŃSKIM PRODUCENTEM, który wytwarza NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI produkty z branży domofonowej od 1949 roku, dedykowane do zapewnienia KOMUNIKACJI pomiędzy odwiedzającymi a lokatorami w budynkach mieszkalnych oraz biurach. Posiadamy ponad 63 LETNIE WYSPECJALIZOWANE DOWŚWIADCZENIE w SYSTEMACH KOMUNIKACJI. Stworzona przez Fernando Maestre w 1949, FERMAX bazuje na podstawowych wartościach, które zapewniają sukces marce od ponad 63 lat: SPECJALIZACJA, DOŚWIADCZENIE, najwyższej jakości DESIGN oraz wysokiej klasy SERWIS. Naszymi klientami są profesjonaliści, z którymi tworzymy trwałe więzi oparte na korzystnych warunkach zakupów, indywidulanym wsparciu technicznym oraz wyjątkowym produkcie.
CHAPEL PARKET Polska Sp. z o.o. CHAPEL PARKET Polska Sp. z o.o.
CHAPEL PARKET POLSKA Sp. z o.o.

Original Chapel Parket to marka, którą sygnowane są najbardziej ekskluzywne drewniane podłogi. Marka oferuje produkty jedyne w swoim rodzaju, powstające w sposób przyjazny dla środowiska. Do tworzenia naszych podłóg wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości europejskie drewno dębowe. Począwszy od surowego drewna, aż po gotowy produkt - podłogi Chapel Parket są wytwarzane tylko na zamówienie. Rozpoczynamy pracę od razu po złożeniu zamówienia, co jest gwarantem, że podłoga powstaje zgodnie z Państwa wymaganiami, a każde zamówienie jest spersonalizowane.
ALUPROF S.A. ALUPROF S.A.
ALUPROF S.A.

Aluprof SA należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty SA Firma jest jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie, niekwestionowanym liderem w swojej branży. Spółka posiada swoje oddziały w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych. Dzięki ponad 70 letniemu doświadczeniu firma Aluprof SA posiada ponad 1900 stałych klientów. Roczne przychody ze sprzedaży Aluprof SA wynoszą ok 438 mln EUR. Eksport stanowi około 40% ogólnej sprzedaży. Firma zatrudnia ponad 2900 pracowników.