Produkty polecane

Polecane produkty dla architekta:
PAROC POLSKA Sp. z o.o. PAROC POLSKA Sp. z o.o.
PAROC Polska Sp. z o.o.

PAROC® to energooszczędne i ogniochronne produkty i rozwiązania izolacyjne z wełny kamiennej przeznaczone dla nowych i remontowanych budynków, systemów HVAC, przemysłu stoczniowego, platform przybrzeżnych, a także dla sektora przemysłowego. Z naszymi produktami wiąże się 80-letnia historia firmy, specjalistyczna wiedza o produkcji wełny kamiennej oraz wiedza techniczna i innowacje. Nasze produkty wytwarzamy w Finlandii, Szwecji, Polsce, Rosji i na Litwie.
PaNELTECH Sp. z o.o. PaNELTECH Sp. z o.o.
PaNELTECH - NOWOWCZESNE BUDOWNICTWO

Paneltech od ponad 30 lat dostarcza polskim inwestorom i wykonawcom nowoczesne materiały budowlane. Dzięki nowoczesnym liniom produkcyjnym oraz wykwalifikowanej kadrze technicznej zapewniamy wysoką jakość materiałów w najlepszej cenie. Od wielu lat dostarczamy także nasze wyroby i materiały na rynek europejski i globalny. Jesteśmy polskim producentem materiałów budowlanych, w szczególności izolacji termicznych ze styropianu i pianki PIR, oraz systemów lekkiej obudowy obiektów w oparciu o warstwowe panele ścienne i dachowe. Oferujemy również wykonawstwo kasetonów elewacyjnych, drzwi przemysłowych i komór chłodniczych, szczególnie w obiektach związanych z branżą spożywczą.
VELUX POLSKA VELUX POLSKA
VELUX Polska Sp. z o.o.

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce są największym producentem i eksporterem okien dachowych w Polsce. Oferta firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. Produkty te pomagają stworzyć zdrowy klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku. Od ponad 75 lat Grupa VELUX, wykorzystując światło dzienne i świeże powietrze, tworzy lepsze warunki do życia na całym świecie.
DOLLE Sp. z o.o. DOLLE Sp. z o.o.
DOLLE – idealne rozwiązanie dla Twoich projektów budowlanych

DOLLE GROUP to jeden z wiodących producentów schodów strychowych i modułowych, obecny na świecie w ponad 40 krajach. Producent oferuje ponad 5000 modeli schodów. W asortymencie znajdują się schody strychowe, schody główne , młynarskie, spiralne, modułowe, do małych przestrzeni, zewnętrzne, balustrady zabezpieczające, wyłaz do dachów płaskich, unikatowy system balustrad PROVA, barierki dziecięce oraz panele akustyczne.
Rest Lords Sp. z o.o. Rest Lords Sp. z o.o.
Rest Lords - fotele masujące

Na rynku Polskim działamy już od 2009 roku, specjalizując się tylko i wyłącznie w dziedzinie foteli masujących. W Polsce jako jedyni na wyłączność dystrybuujemy fotele masujące czołowych marek Fujiiryoki i Keyton oraz naszej własnej serii foteli z masażem pod nazwą Massaggio. Wybierając asortyment, dokładamy wszelkich starań aby proponowane przez nas rozwiązania były najnowszymi, dostępnymi na rynku światowym. Przy zakupie oraz sprzedaży foteli do masażu nie korzystamy z żadnych pośredników, towar zamawiamy bezpośrednio u producenta dzięki czemu mamy możliwość zaproponowania atrakcyjnych warunków.
BRUK-BET Sp. z o.o. BRUK-BET Sp. z o.o.
BRUK-BET Sp. z o.o.

Firma BRUK-BET® wytwarza wyroby betonowe od 1984 roku, i jako pierwszy producent w południowo-wschodniej Polsce wibroprasowane kostki brukowe, a obecnie jest jednym z czołowych, bardzo cenionych krajowych producentów i niekwestionowanym liderem w zakresie różnorodności oraz nowatorstwa oferty. BRUK-BET® jest polską firmą rodzinną, z wyłącznie polskim kapitałem. Firma BRUK-BET® ustawicznie przyczynia się do rozwoju branży. Jako pierwsza wprowadziła na polski rynek stylizowane kostki typu Stare Miasto® postarzane kostki Antic®, oraz wyroby Realit. W ciągły sposób proponuje nowe rozwiązania. BRUK-BET to nie tylko kostka brukowa, ale również min.
ATPOL ATPOL
ATPOL

Atpol od ponad 30 lat reprezentuje na polskim rynku wiodące europejskie marki. W swoim portfolio firma zgromadziła produkty o doskonałej jakości, ekologiczne i bezpieczne w użytkowaniu. Swoją ofertę kieruje zarówno do producentów jak i architektów poszukujących ciekawych technologicznie i wyrafinowanych stylistycznie rozwiązań. Jako firma dystrybucyjna współpracuje z najlepszymi europejskimi dostawcami. Produkty z oferty Atpol znajdą zastosowanie przy produkcji mebli, okładzin ściennych, ścian działowych, podłóg, drzwi, mebli łazienkowych i kuchennych, wyposażenia sklepów i obiektów użyteczności publicznej, paneli dekoracyjnych i akustycznych. Atpol zapewnia swoim Klientom i Partnerom produkty oraz serwis na najwyższym poziomie.
ISOVER-Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. ISOVER-Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.


ISOVER to marka materiałów izolacyjnych, która wraz z Rigips, Weber, Ecophon wchodzi w skład oferty produktów budowlanych firmy Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach należącej do Grupy Saint-Gobain. ISOVER - lider wśród producentów wełny mineralnej - oferuje szeroki wachlarz produktów do izolacji w budownictwie ogólnym oraz izolacji technicznych stosowanych w przemyśle. W portfelu oferowanych produktów jako jedyny dostawca w Polsce posiada izolacje z wełny mineralnej zarówno z włókien szklanych, jak i skalnych.