Produkty polecane

Polecane produkty dla architekta:
PaNELTECH Sp. z o.o. PaNELTECH Sp. z o.o.
PaNELTECH - NOWOWCZESNE BUDOWNICTWO

Paneltech od ponad 30 lat dostarcza polskim inwestorom i wykonawcom nowoczesne materiały budowlane. Dzięki nowoczesnym liniom produkcyjnym oraz wykwalifikowanej kadrze technicznej zapewniamy wysoką jakość materiałów w najlepszej cenie. Od wielu lat dostarczamy także nasze wyroby i materiały na rynek europejski i globalny. Jesteśmy polskim producentem materiałów budowlanych, w szczególności izolacji termicznych ze styropianu i pianki PIR, oraz systemów lekkiej obudowy obiektów w oparciu o warstwowe panele ścienne i dachowe. Oferujemy również wykonawstwo kasetonów elewacyjnych, drzwi przemysłowych i komór chłodniczych, szczególnie w obiektach związanych z branżą spożywczą.
PAROC POLSKA Sp. z o.o. PAROC POLSKA Sp. z o.o.
PAROC Polska Sp. z o.o.

PAROC® to energooszczędne i ogniochronne produkty i rozwiązania izolacyjne z wełny kamiennej przeznaczone dla nowych i remontowanych budynków, systemów HVAC, przemysłu stoczniowego, platform przybrzeżnych, a także dla sektora przemysłowego. Z naszymi produktami wiąże się 80-letnia historia firmy, specjalistyczna wiedza o produkcji wełny kamiennej oraz wiedza techniczna i innowacje. Nasze produkty wytwarzamy w Finlandii, Szwecji, Polsce, Rosji i na Litwie.
ISOVER-Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. ISOVER-Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.
ISOVER - o marce

ISOVER to marka materiałów izolacyjnych, która wraz z Rigips, Weber, Ecophon i Pam wchodzi w skład oferty produktów budowlanych firmy Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach należącej do Grupy Saint- Gobain. ISOVER - lider wśród producentów wełny mineralnej - oferuje szeroki wachlarz produktów do izolacji w budownictwie ogólnym oraz izolacji technicznych stosowanych w przemyśle. W portfelu oferowanych produktów jako jedyny dostawca w Polsce posiada izolacje z wełny mineralnej zarówno z włókien szklanych, jak i skalnych.
RIGIPS-Saint-Gobain Construction Products Polska RIGIPS-Saint-Gobain Construction Products Polska
RIGIPS

RIGIPS to ekspert w dziedzinie systemów suchej zabudowy. Firma dostarcza kompletne systemy i rozwiązania do budowy komfortowych, przyjaznych i bezpiecznych wnętrz oferując m.in.: ściany działowe, poddasza, okładziny ścienne oraz sufity podwieszane. Produkty Rigips zapewniają najwyższą jakość wykończenia oraz komfort użytkowania.