POLITYKA PRYWATNOŚCI


GAMMA MEDIA Sp. z o.o., wydawca serwisu infoarchitekta.pl  – szanuje dane osobowe wszystkich użytkowników, którzy zarejestrowali się w serwisie.


Wszystkie materiały redakcyjne jak również treści, których autorami są inne osoby także użytkownicy serwisu,  publikowane na stronach serwisu infoarchitekta.pl,  objęte są prawem autorskim. Wykorzystanie materiałów w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek języku bez zgody wydawcy jest niezgodne z prawem.

Osoby korzystające z serwisu mają bezpłatny dostęp do informacji zawartych w serwisie . Autorzy tekstów nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody zaistniałe w wyniku używania informacji zawartych w serwisie.
infoArchitekta.pl zastrzega sobie także prawo do blokowania użytkowników, którzy złamali którykolwiek punkt regulaminu serwisu.

Serwis www.infoarchitekta.pl posiada bazę informacji o swoich użytkownikach.
Przetwarzanie danych osobowych osób fizycznych odbywa się zgodnie z Ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Użytkownik w każdym czasie ma prawo do wglądu do przekazanych przez siebie danych osobowych, może zażądać dokonania ich aktualizacji, jak również usunięcia z bazy danych.
Serwis www.infoarchitekta.pl nie upowszechnia otrzymanych danych oraz nie przekazuje ich osobom trzecim w sposób inny, niż wynika to z woli użytkownika.
Użytkownicy serwisu infoarchitekta.pl pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej.
Serwis infoarchitekta.pl  może przekazać dane personalne uzyskane od użytkowników serwisu będących osobami fizycznymi wyłącznie zgodnie z zasadami przewidzianymi w Ustawie z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
W przypadkach innych niż określony powyżej, dane osób fizycznych mogą zostać ujawnione jedynie wówczas, gdy wynika to z obowiązujących przepisów prawa.

Dane użytkowników są odpowiednio zabezpieczone i zaszyfrowane i dostępne tylko redakcji.

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj