Nowości firmowe

  JUŻ JEST! KATALOG DEKORIA JESIEŃ-ZIMA 2017

  JUŻ JEST! KATALOG DEKORIA JESIEŃ-ZIMA 2017

  więcej

  WARSAW HOME / RING DYSKUSYJNY / VANK

  Zapraszamy Państwa na ring dyskusyjny, podczas którego zderzą się poglądy silnych osobowości o zdecydowanych charakterach.

  więcej

  reklama


  Dlaczego jedne galerie handlowe świecą pustkami, a inne nie?

  Wyobraźmy sobie funkcjonalny dom, który nie zapewnia prywatności, dużą salę koncertową bez sterowania światłem, centrum sportowe bez odpowiedniej wentylacji albo sklep, w którym jest tak głośno, że tuż po przekroczeniu jego progu zaczyna nas boleć głowa… Często nie zdajemy sobie sprawy, że zapanowanie nad dźwiękiem jest tak samo ważne, jak odpowiednie oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, a w przypadku obiektów handlowych także dobór asortymentu i jego odpowiednie wyeksponowanie.

  więcej

  Najnowsze trendy w przystępnej cenie - promocja podłóg Baltic Wood

  Lato dobiega końca, a wraz z nim okres wakacyjnych remontów. Inwestorzy, którym zostały ostatnie wykończenia mają szansę skorzystać z atrakcyjnej promocji Baltic Wood - producenta podłóg drewnianych. Subtelna i elegancka, naturalna podłoga z jasnego dębu Dąb Unique 1R dostępna jest w promocyjnej cenie - niższej o ok. 50% od ceny katalogowej. Akcja potrwa do 30 września 2017 roku.

  więcej

  Co ma wspólnego elastyczność z biurem?

  Za dokładnie dwa tygodnie rozpocznie się 11. edycja Łódź Design Festival – najważniejszego w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenia związanego z projektowaniem. W dniach od 3 do 8 października w Łodzi odbędą się wykłady, wystawy, panele dyskusyjne i warsztaty, których elementem wspólnym będzie hasło przewodnie wydarzenia: OD.NOWA. Tematyka spotkań ma inspirować do spojrzenia na nowo nie tylko na design, ale też szerzej – na każdy aspekt otaczającej nas rzeczywistości. Będzie to okazja do zastanowienia się nad zmieniającym się stylem pracy, który stawia wyzwanie przed designem biurowym, jak i buduje potrzebę wypracowania nowego modelu współpracy. Czy warto postawić na elastyczność?

  więcej

  Kolekcja Deluxe – piękno naturalnego marmuru

  Kolekcja podzielona na dwie linie – płytek ściennych i podłogowych, wydobywa z marmuru wszystko, co najpiękniejsze, a przy tym daje możliwość personalizacji aranżowanej przestrzeni.

  więcej

  Słynny architekt zaprojektował baterie łazienkowe niczym rzeźby

  Kolekcja Inciso to najnowsze dzieło firmy GESSI, stworzone we współpracy ze światowej sławy architektem, Davidem Rockwellem.

  więcej

  Dom, który się zmienia

  Dwie kolekcje mebli i akcesoriów domowych. W pierwszej królują styl retro i pastelowe kolory, w drugiej dark nordic, czyli połączenie ciemnych barw i skandynawskiego charakteru.

  więcej

  GESSI 316: Nowa linia baterii ze stali nierdzewnej

  W kolekcji GESSI 316 projektanci połączyli prostą formę z dekoracyjnymi elementami. Rezultat? Baterie łazienkowe jeszcze nigdy nie były tak piękne i ponadczasowe.

  więcej

  Pomysłowy system modułowy - Serena

  Systemy modułowe to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy oczekują od mebli tapicerowanych więcej – zarówno w obszarze funkcjonalności, designu, indywidualizacji wymiarów oraz konfiguracji. System modułowy Serena (nowość w ofercie Gala Collezione) idzie kolejny krok dalej w stosunku do oferty istniejącej już na rynku. Wyróżnia się on bowiem cechami, które wpływają zarówno na komfort codziennego wypoczynku, jak i na wygodę ich użytkowania.

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj