Nowości firmowe

  CIEPŁO UKRYTE W PODŁODZE

  Duże powierzchnie przeszklone czy też ograniczony metraż mogą być powodem, dla którego rezygnujemy z instalacji grzejnika ściennego w pomieszczeniu. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzą się nowoczesne metody ogrzewania z portfolio Purmo – grzejniki kanałowe lub ogrzewanie podłogowe.

  więcej

  Fabryka Mebli Biurowych MDD partnerem strefy networkingowej podczas Real Estate Management Congress 2017

  Real Estate Managment Congress to wydarzenie organizowane przez redakcję magazynu Real Estate Manager w dniach 25-26.10.2017 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jest to pierwsze takie wydarzenie o zasięgu międzynarodowym. Fabryka Mebli Biurowych MDD jest partnerem strefy networkingowej eventu.

  więcej

  reklama


  Fabryka Mebli Biurowych MDD w 10. Konferencji Biurowce w Polsce

  W dniach 23-24 października br., odbędzie się Jubileuszowa Konferencja Biurowce w Polsce. Hotel Hilton w Warszawie podejmie prelegentów i gości z branży biurowej. Fabryka Mebli Biurowych MDD jest srebrnym sponsorem wydarzenia. Jako jeden z najważniejszych partnerów eventu, reprezentowanym przez Dyrektor Handlową Polski Centralnej i Północnej Joannę Gralewską, wygłosi wykład merytoryczny poświęcony aranżacji biura jako ważnego elementu działania employer branding.

  więcej

  Siła napędowa do pracy VANK_V6

  Od kiedy w 2012 roku fotel gabinetowy WOODI otrzymał nagrodę Red Dot, a kilka lat później VANK_move statuetkę IF Design Award, można było się spodziewać, że zespół VANK będzie chciał zmierzyć się z trudnym i wymagającym technicznie projektem, jakim jest fotel obrotowy. Rezultatem jest właśnie wchodzący na rynek VANK_V6, który wyróżnia się mocną i dynamiczną stylistyką, a także mechaniką, która przewiduje upodobania i potrzeby różnych użytkowników.

  więcej

  BRAIN EMBASSY 2 – WSPÓŁPRACA TRWA!

  Minął już rok od oficjalnego otwarcia pierwszej części innowacyjnego biura co-creatingowego - Brain Embassy. W tym czasie ponad 250 osób miało okazję sprawdzić w swojej codziennej pracy, jak przestrzeń, design i wyposażenie wpłynęły na ich efektywność, kreatywność oraz zmieniły ich myślenie o biurze.

  więcej

  Praca w biurowcu? Nie, dziękuję

  Tacy giganci jak Facebook, Google czy Apple udowodnili, że wybór lokalizacji siedziby firmy oraz jej niebanalny design są elementami efektywnego budowania marki pracodawcy, a odpowiednio zaaranżowana przestrzeń biurowa, jest jednym z czynników, który przyciąga talenty. Tę zależność coraz częściej dostrzegają także polskie przedsiębiorstwa, zarówno start-upy, które stawiają pierwsze kroki w biznesie, jak i firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.

  więcej

  MDD na Warsaw Home 2017

  Marka MDD podczas Warsaw Home 2017 zaprezentowała swoje produkty. Oglądający mieli okazję zobaczyć meble z kolekcji MESH, pufy BAZALTO, czy krzesła z kolekcji SHILA.

  więcej

  Fasady wentylowane. Projektowanie niepodszyte wiatrem

  W polskim budownictwie coraz większą popularnością cieszą się fasady wentylowane. Wśród ich zalet najczęściej wymienia się trwałość, bogaty wybór dostępnych i łatwo wymienialnych okładzin oraz szerokie spektrum temperatur, w jakich mogą być one wznoszone. Projektowanie tego typu elewacji wymaga dokładnego zrozumienia zależności pomiędzy obciążeniem klimatycznym, a konstrukcją. O czym powinien więc pamiętać konstruktor, aby jego fasady wentylowane nie były wiatrem podszyte?

  więcej

  10 elementów wystroju, które powinny znaleźć się w Twoim domu tej jesieni

  Świece, nastrojowe lampiony i otulająca pościel… to prawdziwe niezbędniki w jesienno-zimowych miesiącach. Jeśli Twoim celem jest stworzenie idealnego na jesień, przytulnego mieszkania w stylu hygge, szkockim lub skandynawskim, pomoże Ci w tym te 10 elementów wystroju.

  więcej

  Jak oszczędzić na ogrzewaniu

  Sezon jesienno-zimowy w pełni – nadszedł czas długich wieczorów spędzanych w domu przy gorącej herbacie. I choć wielu z nas lubi jesienną aurę, to konieczność ogrzewania domów i mieszkań, a co za tym idzie – wyższe rachunki, mogą nam popsuć dobry nastrój. Co zrobić, by oszczędzić na ogrzewaniu? Jest na to kilka sprawdzonych sposobów! Warto wiedzieć, że koszty ogrzewania to w przypadku domu jednorodzinnego 70%, a nawet 80% całkowitych wydatków na eksploatację.

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj