Nowości firmowe

  KLUDI od 25 lat w Polsce

  Polska spółka KLUDI w tym roku świętuje jubileusz 25-lecia. Konsekwentny rozwój firmy zaowocował silną pozycją KLUDI w Polsce oraz wpłynął na sukces całej Grupy KLUDI w Europie Środkowo-Wschodniej.

  więcej

  Efektowne płytki w rekordowych rozmiarach

  Włoski producent, Lea Ceramiche połączył rekordowe rozmiary płytek z pięknym wzornictwem, inspirowanym, m.in. grą światła oraz geometrią.

  więcej

  reklama


  Jak powiększyć przestrzeń na poddaszu? Nowa kolekcja firmy VELUX

  Poczucie przestrzeni, panoramiczny widok, niezwykłe możliwości aranżacji i komfortowe miejsce do życia – tak wiele można zyskać, wykorzystując na poddaszu nowatorskie rozwiązania firmy VELUX z nowej kolekcji „Więcej przestrzeni”. Kategoria obejmuje lukarnę, balkon dachowych, okno balkonowe oraz elementy doświetlające.

  więcej

  Biblioteka BIM Benchmark by Kingspan

  Projektowanie nigdy nie było tak proste. Benchmark by Kingspan przygotował bibliotekę produktów w innowacyjnej technologii BIM (Building Information Modeling).

  więcej

  Okna pełne dekoracji. Jak efektywnie przyozdobić parapet?

  Urządzając mieszkanie, całą swoją uwagę skupiamy na doborze odpowiednich kolorów, mebli oraz dodatków na półki czy stół. Często zapominamy jednak o jeszcze jednym – niezwykle istotnym miejscu, którego aranżacja może całkowicie odmienić wystrój danego pomieszczenia bądź w ciekawy sposób go dopełnić. Mowa o… parapecie. Jak go ozdobić? I co zrobić, by nie ginął za ciężkimi firanami?

  więcej

  Zehnder kontynuuje cykl szkoleń projektantów i instalatorów w całej Polsce

  Eksperci firmy Zehnder docierają we wszystkie zakątki kraju. Oprócz prezentacji mobilnej ekspozycji regularnie przeprowadzają również szkolenia i seminaria. Dzielą się na nich wiedzą dotyczącą podnoszenia jakości życia przez dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań w zakresie komfortowego klimatu pomieszczeń. Demonstrują najnowocześniejsze możliwości w obszarze grzejników dekoracyjnych, komfortowej wentylacji pomieszczeń oraz systemów ogrzewania i chłodzenia sufitowego.

  więcej

  Co zamiast kwiatów? 10 propozycji idealnego prezentu na Dzień Matki

  Dzień Matki to odpowiednia okazja, aby podziękować tej jedynej i niepowtarzalnej kobiecie za opiekę, miłość i zrozumienie. Dla tych, którzy w tym roku chcą podarować mamie coś innego niż kwiaty lub czekoladki, prezentujemy zestawienie 10 propozycji alternatywnych prezentów.

  więcej

  Kaldewei Puro Set Wide: maksymalna elastyczność przy projektowaniu łazienki

  Nowa wanna Puro Set Wide firmy Kaldewei to prawdziwy model wielozadaniowy pozwalający na komfortową kąpiel i wygodny prysznic w jednym. To klasyczna wanna jednoosobowa z ergonomicznie wyprofilowaną płaszczyzną podparcia pleców, pionowymi ścianami bocznymi i obszernym płaskim dnem. Dzięki takiej konstrukcji model Puro Set Wide zapewnia nie tylko dużo miejsca podczas kąpieli w pozycji leżącej, ale gwarantuje również swobodę ruchów i bezpieczeństwo w trakcie kąpieli pod prysznicem.

  więcej

  Jak dobrać? - idealne połączenie podłogi i listwy

  Naturalne materiały, minimalizm i harmonia to aktualne trendy współczesnej aranżacji wnętrz. Na końcowy efekt mają wpływ wszelkie detale, takie jak drewniane listwy idealnie dopasowane do podłogi. Jak je właściwe dobrać i na co zwracać uwagę projektując przypodłogowe wykończenie?

  więcej

  ROCKWOOL dla domu – ciepło w nowej odsłonie i atrakcyjne nagrody!

  Myśląc o budowie domu, kupując projekt lub planując sam proces, nie możemy zapominać o ociepleniu, wykonanym z wysokiej jakości materiałów. Wystartowała promocja ROCKWOOL, w której ocieplający dom mogą otrzymać rabat na zakup zestawu startowego Danfoss Link oraz ramę izolacyjną VELUX BDX gratis.

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

}
Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj