Design

  Wyniki konkurs DEA 2021 w kategorii universal design

  Design Educates Awards to prestiżowy, międzynarodowy konkurs organizowany przez Fundację Laka. Co roku jury złożone z architektów i specjalistów w dziedzinie projektowania wybiera najciekawsze i najlepsze prace. Jedna z kategorii konkursowych to universal design, która promuje oryginalne i ciekawe wzornictwo.

  więcej

  Wyniki konkursu DEA 2021 na najlepszy design

  Poznaliśmy wyniki międzynarodowego konkursu Design Educates Awards 2021. Projektem roku w kategorii product design okrzyknięto koncepcję GoRolloe autorstwa Kristen Tapping. Projekt ten zdobył również nagrodę specjalną "Emerging designers 2021".

  więcej

  Polskie projektantki nagrodzone w międzynarodowym konkursie make me!

  Leśny plac zabaw, ceramiczne urny, dziecięcy holter EKG oraz projekt pomocy dydaktycznej – w ramach 15. Łódź Design Festival ogłoszeni zostali zwycięzcy najnowszej edycji międzynarodowego konkursu dla młodych projektantów make me!. Nagrody o łącznej wartości 70 000 zł otrzymały polskie projektantki!

  więcej

  Poznaliśmy finalistów konkursu make me! 2021

  Od 2008 roku na organizowany przez Łódź Design Festival konkurs dla młodych projektantów make me! nadsyłane są prace najzdolniejszych twórców z całego świata. Podczas 12 dotychczasowych edycji na konkurs przesłano niemal 2000 zgłoszeń, spośród których wyłoniono 235 obiektów zaprezentowanych na finałowych wystawach.

  więcej

  Design od młodych twórców - najlepsze projekty make me!

  Zbliża się kolejna edycja Łódź Design Festival i rozstrzygnięcie konkursu make me! Zanim jednak to nastąpi zapraszamy do obejrzenia projektów, które zostały nagrodzone w ubiegłym roku. O swoich pracach opowiadają ich autorki i autorzy.

  więcej

  Najlepszy design młodych projektantów - make me!

  Make me! to międzynarodowy konkurs wzorniczy, otwarty na projektantów młodego pokolenia, pozwalający na dużą swobodę tworzenia. To jedno z najbardziej innowacyjnych wydarzeń w dziedzinie projektowania w Europie i kluczowy element Łódź Design Festival.

  więcej

  Natural Born Collective - upcyklingowy projekt studencki

  Młodym adeptom projektowania mebli zostało rzucone wyzwanie: dokonać upcyklingu materiałów użytych do stworzenia ubiegłorocznej wystawy Natural Born i zaprojektować z nich piękne drewniane stoły. Cztery zróżnicowane projekty o zdradzających ich charakter nazwach: Closer, Relations, Common i CUT, stworzyły kolekcję Natural Born Collective.

  więcej

  Designerskie kolekcje polskich projektantów - must have Łódź Design Festival

  Must have to plebiscyt organizowany corocznie przez Łódź Design Festival, w którym wybierane są najciekawsze produkty polskich projektantów. Z pośród tegorocznych laureatów wybraliśmy trzy kolekcje, którym warto przyjrzeć się bliżej!

  więcej

  Projekt wielofunkcyjnego stołu - II miejsce w konkursie Prezydenta Wrocławia na najlepsze prace dyplomowe

  RodTab to projekt wielofunkcyjnego stołu do przyrządzania i celebrowania posiłków na działce. Autorką projektu jest Anna Andrzejewska - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na Wydziale Architektury Wnętrz, Wzornictwa i Scenografii kierunek Wzornictwo.

  więcej

  Nadzieja w młodych - poznaliśmy wyniki konkursu make me! 2020

  Kukiełki z anomaliami, narzędzie przekształcające ciepło w energię elektryczną, zestaw mebli i akcesoriów na miejskie balkony, alternatywny sposób szkliwienia ceramiki, kompostowalny zestaw przyborów kosmetycznych i nowy materiał tekstylny z odpadów - poznaliśmy zwycięzców organizowanego przez Łódź Design Festival międzynarodowego konkursu dla młodych projektantów make me!

  więcej

dowload... czekaj ...
dowload...
dowload...
Co czytają inni: Zobacz więcej
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;