Design

  Najlepsze projekty na Łódź Design Festival 2019

  Organizatorzy Łódź Design Festival ogłosili tegoroczne rezultaty swoich flagowych projektów. Poznaliśmy wyniki make me! - konkursu dla projektantów młodego pokolenia oraz wyróżniającego najlepsze polskie wdrożenia plebiscytu must have.

  więcej

  Design młodych projektantów

  W dobrym wzornictwie cenione jest świeże spojrzenie i nowe pomysły. Nic więc dziwnego, że autorami kreatywnych rozwiązań często są młodzi projektanci. Dziś przeglądamy najciekawsze prace młodych twórców. Wszystkie prezentowane projekty zostały nagrodzone w międzynarodowym konkursie A'Design Award & Competition.

  więcej

  Biurko dla aktywnych, projekt Simonas Palovis

  Inspiracją dla projektu był plac zabaw i widok dzieci bawiących się na huśtawce. Idea przeniesienia i połączenia koncepcji huśtawki z miejscem do pracy wynikała z chęci stworzenia mebla dla osób chcących pozostawać w ruchu, nawet podczas wykonywania biurowych zajęć.

  więcej

  Dyskretny urok designu - projekty pracowni Knót Artesanal

  Drewniane meble i akcesoria utrzymane w minimalistycznej stylistyce - to projekty studia Knót Artesanal. Pracownię tworzy brazylijska architektka Renata Gutierre w duecie z brytyjskim stolarzem, Jamesem Rowlandem.

  więcej

  Kolekcja mebli Mikado inspirowana grą w bierki

  Inspiracją dla projektu Mikado, jak sugeruje jego sama nazwa, była gra w bierki. Cienkie, kolorowe patyczki rozrzucane tworzą mały stosik, który stał się przyczynkiem do stworzenia całej linii mebli. Autorem projektu jest portugalski architekt, Joao Faria.

  więcej

  Nowości na Milan Design Week 2019

  Już za kilka dni odbędą się targi designu w Mediolanie. To jedno z najbardziej znanych wydarzeń tego typu. W ramach targów jak zwykle zaplanowano szereg spotkań, wystaw i premier nowych projektów. Zobacz galerię nowości Milan Design Week 2019.

  więcej

  Meble jak iluzja - projekt Joao Faria

  Zabawa formą - to określenie, które często towarzyszy ciekawemu i oryginalnemu wzornictwu. Projektanci poszukują nowych rozwiązań, by ich produkty wyróżniały się i przyciągały uwagę. Do listy inspiracji należy dopisać również: zaskoczenie i iluzję. Przykładem mebla z tej kategorii jest biurko "Roots".

  więcej

  Design z połyskiem - projekt Zhang Chen

  Color Lights to ekrany dekoracyjne stworzone przez młodą, chińską projektantkę - Zhang Chen. Ekrany zmieniają kolor światła subtelnie dekorując wnętrze. Ekrany można wykorzystać zarówno w połączeniu ze światłem dziennym jak i ze sztucznym oświetleniem. W przypadku światła słonecznego, uzyskana barwa zmienia się w ciągu dnia ze względu na zmianę kąta padania światła.

  więcej

  TOP Design - przeglądamy najciekawsze projekty

  Oryginalne wzornictwo mebli i akcesoriów domowych może odmienić każde wnętrze. Dobry design to zabawa kolorem, formą i funkcją. Ciekawie zaprojektowane przedmioty przyciągają nasz wzrok, a także mogą nas intrygować i zaskakiwać. Kreatywne pomysły utalentowanych twórców są idealnym zwieńczeniem dla stylowej i pięknej przestrzeni. Zobacz zestawienie najciekawszych projektów i artykułów na IA wiązanych z designem.

  więcej

  Kobiety, które zmieniły polski styl życia - Ikony polskiego designu

  Rzeczniczki nowoczesności. Pionierki oraz ikony polskiego designu i sztuk wizualnych.Historia dziesięciu inspirujących kobiet, gotowych wychodzić przed szereg, by kreować nowe trendy i normy.„Kreatorki. Kobiety, które zmieniły polski styl życia” Lidii Pańków i Julii Pańków ukażą się już 28 listopada.

  więcej

dowload...
dowload...
dowload...
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj";