.......................................................
Informacje:
Adres: Gdańsk
woj. pomorskie
Telefony:502132781
O użytkowniku:
Data rejestracji:10.06.2019 roku, o 18:59
Ostatnio online:10.06.2019 roku, o 19:14


.......................................................

Magdalena Ubysz | Fotografia architektury i wnętrz

Inne
Rodzaje działalności: Nazywam się Magdalena Ubysz, moją specjalizacją jest fotografia architektury i wnętrz.
Od ponad 10 lat współpracuję – w ramach sesji zdjęciowych – z architektami, projektantami wnętrz oraz mebli, a także z szeroko pojętą branżą wyposażenia wnętrz.
W swojej pracy wykorzystuję wykształcenie artystyczne oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe, dlatego jestem w stanie zorganizować samodzielnie kompleksowe sesje fotograficzne.

Za swój cel stawiam sobie wierne oddanie idei i założeń projektowych oraz odzwierciedlenie indywidualnego stylu architektów. Wszystko po to, aby jeszcze lepiej ukazać charakter danego obiektu czy wnętrza, jak i zagwarantować swoim Klientom promocję ich realizacji w kraju oraz za granicą.

Moje zdjęcia ukazywały się w rozmaitych magazynach architektonicznych oraz wnętrzarskich, takich jak „Archinea”, „Architecturelover”, „Architektura Murator”, „Bryła”, „Sztuka Architektury” czy „Świat Architektury”. Jestem też autorką serii artykułów dla magazynu fotograficznego „FOTO”, która dotyczyła różnorodnych aspektów fotografowania wnętrz.

Fotografuję na terenie całej Polski, głównie w Trójmieście i Warszawie. Chętnie podejmuję się także zleceń na obszarze Europy.

Jeżeli szukasz fotografa, który pomoże Ci wydobyć prawdziwe piękno architektury czy wnętrza, to jesteś w idealnym miejscu – napisz do mnie już teraz.
Dane teleadresowe: Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Magdalena Ubysz | Fotografia architektury i wnętrz:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A