.......................................................
Informacje:
Telefony:795794795
O użytkowniku:
Data rejestracji:10.06.2019 roku, o 22:44
Ostatnio online:11.06.2019 roku, o 19:16


.......................................................

Wkwadrat Architekt Wnętrz W Toruniu

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: WKWADRAT Architekt Wnętrz w Toruniu specjalizuje się w projektowaniu wnętrz mieszkań i domów. Projektujemy z pasją. Spełniamy nasz cel wykonując niepowtarzalne kompozycje charakteryzujące się czystym stylem, wyszukanymi dodatkami i budzącą emocję grą profesjonalnego oświetlenia.
Słuchamy i rozumiemy oczekiwania naszych Klientów. Każdy projekt rozpoczyna się poznaniem jego preferencji kolorystyki, stylu aranżacji i standardu wykończenia. Istotnym etapem jest analiza inspiracji i kluczowych funkcjonalności pomieszczeń. Zebrana wiedza jest podstawą do dalszych prac, a szczególnie kolejnego etapu jakim jest wykonanie projektu funkcjonalnego pomieszczeń. Jest on bardzo ważny, dlaczego? Otóż właśnie w tym momencie najlepsze rozmieszczenie ścian i przyłączy.
Dane teleadresowe: Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj";