.......................................................
Informacje:
Adres:ul. Zwierzyniecka 3 / CoOffice 01
60-813 Poznań
woj. wielkopolskie
O użytkowniku:
Data rejestracji:09.03.2012 roku, o 09:54
Ostatnio online:13.01.2015 roku, o 13:49


.......................................................

Mode:lina Architekci Paweł Garus Jerzy Woźniak Sp. J.

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: mode:lina - Do każdego projektu podchodzimy z otwartym umysłem. Wsłuchujemy się w potrzeby, aby dobrze je zrozumieć. W rezultacie możemy zadziwić klienta produktem, który będzie odzwierciedlał jego tożsamość. Projektowanie rozumiemy jako proces, w którym przy użyciu tradycyjnych oraz najnowocześniejszych narzędzi testujemy maksymalną liczbę rozwiązań prowadzących do ostatecznego optimum. Wielokrotnie posuwamy się do eksperymentu, by móc zaskoczyć samych siebie, tym samym jeszcze bardziej zaskoczyć naszego klienta.

Projekty indywidualne, b2b, deweloperskie oraz przestrzenie publiczne.
Dane teleadresowe:
Adresul. Zwierzyniecka 3 / CoOffice 01
60-813 Poznań
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Mode:lina Architekci Paweł Garus Jerzy Woźniak Sp. J. :

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;