.......................................................
Informacje:
Telefony:606197362
O użytkowniku:
Data rejestracji:05.09.2019 roku, o 15:55
Ostatnio online:24.01.2024 roku, o 15:32


.......................................................

Anna Trawczynska

Architekt indywidualny
Rodzaje działalności: Jestem architektem wnętrz specjalizującym się w projektowaniu wnętrz domów jednorodzinnych i mieszkań. Stawiam na nowoczesną i ponadczasowa elegancję. Moje projekty cechuje ciepła i przytulna atmosfera, spójność, harmonia kolorystyczna oraz wysokiej jakości starannie dobrane materiały.

Moja praca to wielka pasja, w której mogę wykorzystać wykształcenie z zakresu Architektury Wnętrz, Wzornictwa przemysłowego, oraz Zarzadzania i Marketingu.

Pracując jako architekt czuję się odpowiedzialna za otaczający na świat, dlatego staram się, aby projektowane przez mnie wnętrza były nie tylko funkcjonalne, ale też ponadczasowe i nie opierały się na chwilowej modzie. Zawsze przykładam dużą wagę do tego, aby dobrze poznać osobowość i uwzględnić potrzeby Klientów – tylko zrozumienie ich indywidualnego stylu pozwala dopasować charakter wnętrz tak, aby służyły im przez długie lata.

Osobiście uwielbiam wnętrza w włoskim stylu, nowoczesne, bardzo wygodne, wykonane z naturalnych materiałów, okraszone niebanalnym designem i wszechobecną sztuką.
Dane teleadresowe: Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Anna Trawczynska:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A