.......................................................
Informacje:
Telefony:+1 6468972344
Strona www:www.only-if.com
E-mail:kc@only-if.com
O użytkowniku:
Data rejestracji:19.11.2019 roku, o 16:30
Ostatnio online:19.11.2019 roku, o 16:30


.......................................................

Only If Architecture

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: Only If to biuro architektury i urbanistyki założone w 2013 roku. Biuro Only If zaangażowane jest w szereg prac projektowych o różnych skalach - od wnętrz, poprzez prototypy obiektów mieszkaniowych, do projektów urbanistycznych oraz badań i spekulacji urbanistycznych. W 2018, biuro Only If zostało wyróżnione nagrodą AIANY New Practices New York dla młodych i innowacyjnych firm architektonicznych. Projekty Only If są publikowane w międzynarodowej prasie architektonicznej m.in. The New Yorker, Architectural Digest, FRAME, Azure, PIN-UP i Architektura&Biznes.

Biuro prowadzone jest przez Karolinę Częczek oraz Adama Snow Framptona, którzy zdobywali doświadczenie zawodowe w biurze Office for Metroplitan Architecture (OMA) w Rotterdamie oraz Hong Kongu.
Dane teleadresowe: Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Only If Architecture:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;