.......................................................
Informacje:
Telefony:690 488 048
O użytkowniku:
Data rejestracji:02.01.2020 roku, o 01:44
Ostatnio online:4.11.2023 roku, o 23:05


.......................................................

Mierzwińska Małgorzata

Architekt indywidualny
Rodzaje działalności: MGArchitekci, to ceniona pracownia architektoniczna, którą prowadzi doświadczony architekt wnętrz, Małgorzata Mierzwińska. Nasza specjalizacja obejmuje szerokie spektrum usług w dziedzinie aranżacji i projektowania wnętrz. Serdecznie zachęcamy Państwa do dokładniejszego przyjrzenia się naszym projektom i realizacjom, które obejmują zarówno przestrzenie mieszkalne w domach jednorodzinnych, jak i w mieszkaniach prywatnych. Nasza działalność sięga również projektów komercyjnych, takich jak biura, gabinety, kawiarnie, hotele i restauracje.

Nasza praktyka obejmuje cały obszar Polski, a nasze główne centrum działalności znajduje się w Warszawie i jej okolicach, gdzie wykonaliśmy wiele znakomitych projektów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo obszerną galerię naszych projektów. Tam znajdą Państwo inspiracje dotyczące aranżacji takich pomieszczeń, jak salony, sypialnie, kuchnie, pokoje, przedpokoje czy łazienki. Nasze projekty łączą funkcjonalność z pięknem, tworząc przestrzenie, które spełniają marzenia klientów i doskonale pasują do ich stylu życia.

Działamy w oparciu o indywidualne podejście do każdego projektu, uwzględniając unikalne potrzeby i oczekiwania klientów. Nasze rozwiązania wnętrzarskie są doskonale przemyślane i dopasowane do konkretnych wymagań. Dbamy o każdy szczegół, począwszy od kolorów, materiałów, aż po dobór mebli i dodatków, tworząc spójne i harmonijne wnętrza.

Współpracując z nami, klient ma pewność, że jego wnętrza zostaną zaprojektowane i zrealizowane przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i z chęcią podejmiemy się nowych wyzwań, aby tworzyć jeszcze piękniejsze wnętrza dla naszych klientów. Oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od koncepcji projektu, aż po nadzór nad realizacją, zapewniając kompletną opiekę w każdym etapie procesu aranżacji wnętrz.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pracą na naszej stronie internetowej pod adresem: https://mgarchitekci.pl/projekty/. Dzięki naszym projektom, wnętrza stają się nie tylko funkcjonalne, ale także inspirujące i harmonijne, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Dane teleadresowe: Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Mierzwińska Małgorzata:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A