.......................................................
Informacje:
Adres: WARSZAWA
woj. mazowieckie
Telefony:727727732
Strona www:wako.design
E-mail:biuro@wako.design
O użytkowniku:
Data rejestracji:01.02.2020 roku, o 12:48
Ostatnio online:18.11.2020 roku, o 10:21


.......................................................

WAKO DESIGN Weronika Korpalska

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: WAKO DESIGN świadczy usługi w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz, tworzenia koncepcji architektonicznych oraz wizualizacji lub video renderingu nieruchomości prywatnych i inwestycyjnych. Firma oferuje usługi online na terenie całej Polski oraz spotkania z klientem na terenie Warszawy gratis. W przypadku usługi poza granicami Warszawy, szacowany koszt można obliczyć samodzielnie za pomocą kalkulatora znajdującego się na stronie internetowej.
Dane teleadresowe:
Adres WARSZAWA
Tel.727727732
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez WAKO DESIGN Weronika Korpalska:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;