.......................................................
Informacje:
Adres:Derkaczy, 70
04-963 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefony:697353757
Strona www:www.woodyou.pl
E-mail:biuro@woodyou.pl
O użytkowniku:
Data rejestracji:01.04.2020 roku, o 09:18
Ostatnio online:2.04.2020 roku, o 23:07


.......................................................

WOODYOU Sebastian Grabarczyk

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: WOODYOU jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem świadczącym usługi stolarskie oraz meblarskie o najwyższym standardzie w sektorze zarówno komercyjnym jak i indywidualnym/prywatnym.

Oferujemy usługi komercyjne (restauracje, hotele, baki, biura, muzea, sądy) oraz indywidualne (rezydencje, wille, domy, apartamenty). Świadczymy usługi w zakresie frezowania CNC oraz wykonujemy lady, recepcje i blaty dz drewna, akryli, stali oraz wielu innych materiałów.

Firma dysponuje dużym doświadczeniem w zakresie obróbki zarówno drewna jak i materiałów drewnopochodnych. Tworząc własną niepowtarzalną linie produkcyjną przy użyciu najnowocześniejszych maszyn, technologii oraz najwyższych jakościowo materiałów firma wyspecjalizowała się w realizowaniu nietypowych zleceń stolarskich, zleceń o podwyższonym standardzie oraz zaawansowanej technologii i formie.

Wszystkie realizacje wykonane są ze szczególną starannością i dbałością o detale, a ich wspólną cechą jest solidność i jakość wykonania.

Firma dopasowuje się do konkretnych potrzeb i wymagań klienta. W trakcie projektowania oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie indywidualnych rozwiązań oraz zastosowania odpowiednich materiałów i technologii, a zamówienia realizowane według projektów własnych lub dostarczonych przez projektantów spełniają najwyższe standardy i oczekiwania klientów.

Dzięki rzetelności i zaangażowaniu firma utrzymuje ciągłą, opartą na wzajemnym zaufaniu współpracę z architektami i projektantami wnętrz oraz nowatorskimi firmami innych branż opierającymi się na doświadczeniu firmy WOODYOU.
Dane teleadresowe:
AdresDerkaczy, 70
04-963 Warszawa
Tel.697353757
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez WOODYOU Sebastian Grabarczyk:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A