.......................................................
Informacje:
Telefony:667841110
Strona www:shltr.pl
E-mail:biuro@shltr.pl
O użytkowniku:
Data rejestracji:17.04.2020 roku, o 17:32
Ostatnio online:17.04.2020 roku, o 17:32


.......................................................

Shelter Architekci

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: Shelter to ambitny, niebojący się wyzwań zespół architektów stawiający potrzeby klientów na pierwszym miejscu. Przywiązujemy największą wagę do najmniejszych detali, z których powstają najlepsze projekty oraz do konsekwencji w działaniu, która pozwala na ich realizację. Nasze portfolio tworzą realizacje ze wszystkich obszarów architektury i urbanistyki bez względu na rozmiar czy skalę.

Zespół tworzą Magdalena i Robert Scheitza. Młodzi, ambitni, kreatywni i przede wszystkim precyzyjni. Z dbałością podchodzimy do każdego detalu. Nie boimy się niekonwencjonalnych pomysłów i śmiałych rozwiązań.
Dane teleadresowe: Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Shelter Architekci:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;