.......................................................
Informacje:
Strona www:www.mixd.io
E-mail:press@mixd.io
O użytkowniku:
Data rejestracji:30.12.2020 roku, o 15:00
Ostatnio online:30.12.2020 roku, o 15:00


.......................................................

MIXD

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: MIXD to studio projektowe specjalizujące się w projektowaniu doświadczeń we wnętrzach hotelowych, biurowych i obiektach retail. Działa w sposób wyjątkowy w branży, korzystając z metodologii agile i stosując autorski proces projektowy Design Cycles, który zapewnia wspieranie i projektowanie wyrazistych, indywidualnych marek i przestrzeni.
W każdym projekcie, czy jest to lifestylowa przestrzeń pracy, czy luksusowy hotel MIXD nie zapomina o potrzebach człowieka, jego dobrym samopoczuciu i komforcie. Pomysły inwestora MIXD przekuwa na wizje, a następnie na efektywne i dopracowane projekty, gotowe do wdrożenia. Studio, założone przez Piotra Kalinowskiego i Katarzynę Majer-Hola, prężnie rozwija się od początku roku 2018 i ma na swoim koncie współpracę z klientami z całej Polski, ale także między innymi z Bałkanów, Indonezji oraz Panamy.
Dane teleadresowe: Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez MIXD:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;