.......................................................
Informacje:
Telefony:+48602101910
O użytkowniku:
Data rejestracji:15.01.2021 roku, o 17:11
Ostatnio online:15.01.2021 roku, o 17:11


.......................................................

Kasia From

Architekt indywidualny » in Green. Ogrody
Rodzaje działalności: Zmieniamy świat na lepsze, tworzymy piękne ogrody i zieleń. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze ogrody wywoływały pozytywne emocje, żeby ludzie czuli się w naszej przestrzeni szczęśliwi. To, w jakim otoczeniu przebywamy, wpływa na jakość naszego życia. Poprzez nasze projekty staramy się znaleźć idealną równowagę między komfortem, praktycznością i pięknem.
.
Wykonujemy kompleksowe projekty ogrodów, projekty zieleni, projekty ogrodów na dachach, systemy automatycznego nawadniania, zabudowę na wymiar, tarasy drewniane, stawy kąpielowe, oświetlenie w ogrodzie, MA, nawierzchnie.... i wiele innych. Wykonujemy inwentaryzacje drzew, konsultacje i nadzory Inspektora Nadzoru Terenów Zieleni.
.
Zaufało nam już ponad 600 osób, bo jesteśmy praktykami z blisko 20letnim doświadczeniem. Zaprojektowaliśmy ponad 36 000 m2 zieleni i posadziliśmy miliony roślin.
.
Pracujemy głównie w Warszawie i okolicach, ale chętnie podróżujemy, jeśli tylko mamy szansę stworzyć kolejny niesamowity projekt.
.
Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, co możemy wspólnie stworzyć.
Dane teleadresowe: Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;