.......................................................
Informacje:
Adres:04-690 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefony:666707837
Strona www:cichocka.net
E-mail:info@cichocka.net
O użytkowniku:
Data rejestracji:13.07.2021 roku, o 19:31
Ostatnio online:13.07.2021 roku, o 19:31


.......................................................

Cichocka

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: Zespół wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie architektury, grafiki, wnętrz, budownictwa i sztuki. Dysponujący bazą producentów i wykonawców, z którymi pracuje od lat i którzy pod naszym nadzorem zrealizują każdy nawet najbardziej wymagający projekt. Jesteśmy przekonani, że dobrze zaprojektowana przestrzeń oddziałuje pozytywnie nie tylko na mieszkańców ale także na cały świat.
Spokojny i szczęśliwy człowiek, a takim jest osoba w dobrze zaprojektowanej przestrzeni, swoim szczęściem dzieli się z innymi i tak powstaje lepszy świat.
Dane teleadresowe:
Adres04-690 Warszawa
Tel.666707837
Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;