.......................................................
Informacje:
O użytkowniku:
Data rejestracji:12.10.2021 roku, o 13:41
Ostatnio online:12.10.2021 roku, o 13:41


.......................................................

Miamart Studio

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: Nazywam się Martyna Miałkas i prowadzę autorską pracownię MIAMART Studio. Tworzymy projekty szyte na miarę Twoich potrzeb, wymagań, oczekiwań oraz budżetu. Jesteśmy studiem projektowym z Poznania ale chętnie wykonujemy projekty zdalnie dla klientów z całej Polski. OFERUJEMY: kompleksowe projektowanie wnętrz, projektowanie mebli na wymiar oraz przedmiotów użytkowych, home staging, konsultacje oraz doradztwo w zakresie architektury wnętrz.
Skontaktuj się z nami
napisz biuro@miamart.studio
zadzwoń (+48) 785 771 994
Dane teleadresowe: Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Miamart Studio:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;