.......................................................
Informacje:
Telefony:505 524 756
607 658 873
O użytkowniku:
Data rejestracji:04.04.2022 roku, o 15:24
Ostatnio online:4.04.2022 roku, o 15:24


.......................................................

The Line Studio

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: Nasze studio oferuje kompleksowe rozwiązania architektoniczne i pracę przy projektach począwszy od remontów, nowych budynków i aranżacji wnętrz mieszkalnych, po projektowanie mebli na zamówienie.

Lubimy naturalne kolory, szlachetne materiały, miękkie tkaniny. W pracy projektowej łączymy klasyczne elementy z designem i odważnymi detalami. Nieoczywiste rozwiązania dodają naszym realizacjom dynamizmu i tworzą pewien klimat. W ten sposób, funkcjonalność i wzornictwo idą w parze.

Zapraszamy do kontaktu.
https://www.thelinestudio.pl/
Dane teleadresowe: Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;