.......................................................
Informacje:
O użytkowniku:
Data rejestracji:18.05.2022 roku, o 13:32
Ostatnio online:18.05.2022 roku, o 13:32


.......................................................

Studio Hoka

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: HOKA to autorskie butikowe studio prowadzone przez Karolinę Howorko, łączące architekturę i sztukę. Studio oferuje projekty z zakresu architektury, wnętrz, scenografii i nowych mediów. Posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu niepowtarzalnej realizacji w Polsce jak i za granicą. Współpracuje z dużymi markami i prywatnymi klientami projektując wnętrza mieszkalne i komercyjne. Tworzy przestrzenie biurowe, wystawy, hotele, prywatne rezydencje.
Nasze projekty są dopasowane do klientów, tak aby wyrażały ich unikalny i niepowtarzalny charakter. Nasze autorskie realizacje cechuje innowacyjność i dbałość o szczegóły, a także przywiązanie uwagi do proporcji i kreatywnych, nieoczywistych rozwiązań. Tworzymy projekty, które nie tylko będą funkcjonalne, ale także sprawią, że klienci lub ich użytkownicy będą wracać do tych przestrzeni z przyjemnością, również wspomnieniami.
Oferuje także usługi home staging i konsultacje przed zakupem/ sprzedażą domu.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. +48 571901836
hello@studiohoka.com
www.studiohoka.com

We also provide services in English, French and Spanish.
Dane teleadresowe: Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;