.......................................................
Informacje:
Adres:Struga 4
90-426 Łódź
woj. łódzkie
Telefony:+48 42 6742 420
Strona www:www.frescon.pl
O użytkowniku:
Data rejestracji:27.10.2022 roku, o 11:16
Ostatnio online:27.10.2022 roku, o 11:16


.......................................................

Frescon

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: Jesteśmy kreatywną i dynamiczną firmą, która koncentruje się na dostarczaniu naszym Klientom rozwiązań dostosowanych do jego potrzeb w trzech głównych obszarach specjalizacji, którymi są ARCHITEKTURA, BIM i MARKETING BUDOWLANY.Firma Frescon została założona w 2007 roku. Zaczynaliśmy od świadczenia usług przy małych projektach budowlanych i architektonicznych, ale po chwili rozszerzyliśmy je o pełny projekt architektoniczny, modelowanie BIM i koordynację.BIM jest podstawą naszych usług od 2013 roku. Bogate doświadczenie i wysoka jakość usług pozwoliły nam pozyskać znaczących Klientów w całej Europie. Jesteśmy dumni, że jako jedyna firma pochodząca z Polski uczestniczymy w największych projektach budowlanych w Europie z zakresu BIM.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozszerzyliśmy nasze usługi o marketing i branding szczególnie zorientowany na potrzeby nowoczesnego budownictwa. Nasz zespół został zatem wzbogacony o dyrektora kreatywnego z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży marketingowej i projektowej.Ściśle współpracujemy ze wszystkimi podmiotami branży AEC. Referencje naszych klientów dają nam pewność, że dostarczamy z powodzeniem zorientowane na cel, opłacalne i dostosowane do potrzeb klienta usługi na wszystkich etapach projektu, dodając do tego świeże i konstruktywne podejście do współpracy.
Dane teleadresowe:
AdresStruga 4
90-426 Łódź
Tel.+48 42 6742 420
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Frescon:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;