.......................................................
Informacje:
Telefony:+48 690 822 199
O użytkowniku:
Data rejestracji:08.05.2023 roku, o 14:34
Ostatnio online:8.05.2023 roku, o 14:34


.......................................................

MoRA MAX DESIGN

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: MoRA MAX Design to innowacyjne biuro projektowe założone przez doświadczonych architektów Monikę Zacharę oraz Rafała Gronowskiego. Specjalizują się w tworzeniu niezwykłych i funkcjonalnych aranżacji wnętrz, przekształcając przestrzenie w wyjątkowe i inspirujące miejsca.

Monika Zachara i Rafał Gronowski tworzą zespół pełen pasji i zaangażowania, mający na celu zrozumienie potrzeb i oczekiwań klientów oraz dostarczenie im najlepszych rozwiązań. Dzięki ich umiejętnościom, MoRA MAX Design oferuje szeroką gamę usług projektowych - od indywidualnych konsultacji i przygotowania wizualizacji, po kompleksowe realizacje wnętrz mieszkalnych, biurowych i komercyjnych.

W MoRA MAX Design, Monika Zachara i Rafał Gronowski podchodzą do każdego projektu z pełnym zaangażowaniem i kreatywnością, wykorzystując najnowsze trendy oraz sprawdzone rozwiązania. Współpracują z renomowanymi producentami mebli, materiałów wykończeniowych i dodatków, dzięki czemu mogą zapewnić najwyższą jakość swoich realizacji. Stawiają na ekologiczne i trwałe materiały, które przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju oraz komfortu użytkowania.
Dane teleadresowe: Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez MoRA MAX DESIGN:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A