.......................................................
Informacje:
Adres:Zachodnia 1/75
10-687 Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie
Telefony:697514278
O użytkowniku:
Data rejestracji:14.07.2023 roku, o 13:52
Ostatnio online:14.07.2023 roku, o 13:52


.......................................................

Studio Projektowe Agnieszka Strzelecka

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: Oferuję projektowanie ogrodów prywatnych, publicznych, parków, osiedli a także aranżację balkonów czy tarasów. Oferuję dojazd do klienta w celu dokonania pomiarów i zebrania informacji na temat terenu oraz preferencji dotyczących stylu i funkcjonalności ogrodu. Realizuję również projekty w trybie zdalnym, dzięki czemu mogę współpracować z klientami z całej Polski.
Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie, co pozwala na dostosowanie oferty do potrzeb i możliwości finansowych. Z moją pomocą ogród będzie wyjątkowy i funkcjonalny, a realizacja projektu będzie przebiegać sprawnie i bezproblemowo.
W ramach usług projektowych istnieje możliwość skorzystania z płatnego nadzoru nad realizacją projektu. Dzięki temu klient ma pewność, że prace będą wykonywane zgodnie z projektem, a wszelkie wątpliwości i problemy zostaną rozwiązane na bieżąco.
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą projektowania ogrodów oraz do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji i wyceny projektu.
Dane teleadresowe:
AdresZachodnia 1/75
10-687 Olsztyn
Tel.697514278
Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Studio Projektowe Agnieszka Strzelecka:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A