.......................................................
Informacje:
Adres:Wiślana 8
00-317 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefony:+48 22 250 00 22
O użytkowniku:
Data rejestracji:28.09.2023 roku, o 21:15
Ostatnio online:3.10.2023 roku, o 11:26


.......................................................

Mazzani

Biuro projektowe
Rodzaje działalności: Firma Mazzani to renomowana firma specjalizująca się w projektowaniu wnętrz, oferująca szeroki zakres usług. W ramach swojej działalności Mazzani zapewnia kompleksowe doradztwo projektowe, uwzględniając indywidualne potrzeby i preferencje klientów. Zespół projektowy firmy Mazzani skupia się na projektach wnętrz mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych.

Usługi Mazzani obejmują analizę przestrzeni, planowanie układu funkcjonalnego, dobór kolorów, materiałów i mebli. Firma może również zajmować się projektowaniem oświetlenia, wyborem dodatków oraz tworzeniem spersonalizowanych rozwiązań do przechowywania.

Mazzani oferuje usługi zarówno dla klientów indywidualnych, poszukujących unikalnych projektów swoich domów, jak i dla przedsiębiorstw, które potrzebują nowoczesnych i atrakcyjnych przestrzeni biurowych czy handlowych.

Firma może także koordynować proces wykonawczy, współpracując z rzemieślnikami i dostawcami, aby zapewnić wysoką jakość wykonania projektu.

Mazzani kładzie duży nacisk na innowacyjność, zrównoważony rozwój i tworzenie estetycznych i funkcjonalnych przestrzeni, które spełniają oczekiwania klientów. To firma, która angażuje się w każdy projekt, by stworzyć wnętrza, które odzwierciedlają indywidualność klientów i przynoszą satysfakcję.
Dane teleadresowe:
AdresWiślana 8
00-317 Warszawa
Tel.+48 22 250 00 22
Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A