.......................................................
Informacje:
Telefony:+48 603348612
Skype:D Migalski
O użytkowniku:
Data rejestracji:07.12.2012 roku, o 15:00
Ostatnio online:7.12.2012 roku, o 20:06


.......................................................

Dariusz Migalski

Architekt indywidualny
Rodzaje działalności: Zakup swojego mieszkania to często jeden z ważniejszych momentów w życiu człowieka. Wiążą się z nim często dylematy związane z tym, w jakim stylu je zaaranżować, jak dobrać elementy wyposażenia, gdzie wszystkie składniki kupić i najważniejsze kto to ma zrobić.
Obecne tempo życia nie sprzyja poświęcaniu tym wszystkim problemom odpowiedniej ilości czasu. I to jest ten moment, w którym jestem w stanie pomóc.
Ukończyłem architekturę na PK w Krakowie oraz wydział form pzremysłowych na ASP. Wiedza i doświadczenie jakie zebrałem od ukończenia studiów pozwala mi rozwiązywać bardzo różnorodne projekty. Ze względu na zainteresowanie wzornictwem, indywidualne meble są integralną częścią projektu.
Dane teleadresowe: Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez Dariusz Migalski:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;