.......................................................
Informacje:
Adres: Warszawa
woj. mazowieckie
Telefony:604-630-551
O użytkowniku:
Data rejestracji:21.01.2013 roku, o 20:00
Ostatnio online:21.10.2020 roku, o 17:14


.......................................................

DAGAR STUDIO

Architekt indywidualny » Dariusz Grabowski
Rodzaje działalności: „Proces projektowania i realizacji to poszukiwanie wartości istotnych,
wśród których naczelna staje się kwestia smaku”

Sygnowana od 2000 roku znakiem “DAGAR STUDIO” współpraca z wieloma wymagającymi Klientami zaowocowała projektami o wyjątkowo zróżnicowanym charakterze. Kreatywny indywidualizm w traktowaniu każdego zlecenia, poparty wieloletnim doświadczeniem, do dziś pozostaje głównym priorytetem autora. Kolejny inspirujący do niebanalnych i nowatorskich rozwiązań temat zawsze stanowi emocjonujące wyzwanie!

Zapraszam zatem do zapoznania się z konkretnymi realizacjami udokumentowanymi - w zdecydowanej większości - przez zaprzyjaźnionych fotografików. Dzięki uprzejmości moich Klientów, oraz profesjonalnym sesjom fotograficznym, mam przyjemność zaprezentować wyłącznie skończone i sprawdzone w codziennym użytkowaniu wnętrza.
Dane teleadresowe: Prace Użytkownika: Ostatnie obrazy dodane przez DAGAR STUDIO:

Komentarze do profilu:
Zaloguj się jako Użytkownik aby móc dodawać komentarze.
dowload...

R E K L A M A

Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Gamma Media bedącego wydawcą portalu infoArchitekta.pl. Dane przechowywane w celach marketingowych i statystycznych. Dane użytkowników gromadzone są anonimowo. Akceptuj;